Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

haninen
8. lis 2016
nikyta159
8. lis 2016

@haninen to vis ze to bude holka, ja si myslím, ze by to jinak neřekla, kdyby si nebyla vice méně jistá 🙂

nikyta159
8. lis 2016

@mariejosef jal kterej doktor...muj to třeba říká opravdu az na velkým utz...dřív i kdybych ho stokrat prosila to prostě neřekne

mariejosef
9. lis 2016

@nikyta159 to jak ktery no ja si pamatuji u syna v 18 tt to bylo naprosto zretelne a dr.rekla jestli to bude holka koupim vam novy kocar 😀

mariejosef
9. lis 2016

@haninen taky se necham potvrdit 2x a pak budu nakupovat v barve

haninen
9. lis 2016

@mariejosef: Tak pak dej vědět 🙂

haninen
9. lis 2016

@nikyta159: No jako nevim... tenkrat se s tim klukem taky solidne sekla a to sem byla o tyden dal kdyz sem se ji ptala... a ted me tchyne nalomila ze moji svagrove ktera je o mesic na pred rekli ve 13tt ze je to na 90% kluk a ted uz nevedi ni protoze byl pry otoxeny zadkem takze nebylo nic poznat takze v nich hloda taky cervik nejistoty... :/

nikyta159
9. lis 2016

@haninen no, ono to asi není jisty, dokud se to dítě nenarodi...taky znam pani, který do 8.mesice říkali kluk a pak to byla holka...mela prej natekly pysky, ze to vypadalo jako kluk

mariejosef
9. lis 2016

Holky co myslite kluk nebo holka 🙂

haninen
9. lis 2016

@nikyta159: no ja sem toho zdarny priklad :D do 23tt kluk pak uz jen holka a mam ji :-* doufam ze se ted nesekla !!! @mariejosef: podle me jasna holka 🙂

nikyta159
9. lis 2016

@mariejosef podle mě taky jasná holka, ale nejsem doktor...jsem fakt zvědavá, co se v ti v.tom bříšku skrývá.. 🙂

mariejosef
10. lis 2016

@haninen
@nikyta159 holky dekuji kontrolu mam myslim kol 16 tydne tak nevim zda se ptat na pohlavi zda to neni brzy 🙂

haninen
24. lis 2016

@mariejosef: Ahoj tak jak si dopadla ?

mariejosef
1. pro 2016

@haninen tak pani doktorka rikala holka,ale miminko se nechtelo moc tocit spinkalo tak musime pockat do toho 20tt utz za 3 tydny to je chvilka uz se tesim a kdyz nepujde videt tak nevadi pockame po porodu jsme stastni i tak 👍❤

haninen
3. pro 2016

@mariejosef: Moc ti to přeju 🙂 ty sis holčičku taky přála viď ?

nikyta159
6. pro 2016

Tak je potvrzeny kluk s dukazem..jupi...naše koulicky 🙂

haninen
6. pro 2016

@nikyta159: Supéér moc gratuluju !!! Já dnes byla na kontrole 19+1 a pani doktorka mi rekla ze si neni moc jista tou holcickou takze musim pockat do úterý na velký utz... achjo dost me to vykolejilo :(

nikyta159
6. pro 2016

@haninen děkuji 🙂 ale i kdyby to byla holka, tak bych se z toho nezhroutila 😀 a neboj se, třeba to ta holka bude a i kdyby to byl nakonec kluk, tak ho budeš milovat stejně jako holku 🙂

mariejosef
6. pro 2016

@nikyta159 Ja to tam nevidim muzes mi to nejak ukazat?

mariejosef
6. pro 2016

@haninen prala to je silne slovo mam doma 3 chlapecky tak by to chtelo zmenu 😀 jinak jiste je jen to ze miminko bude holčička nebo chlapecek 😉 ale si moc hodna,ze nam ji prejes ❤

haninen
6. pro 2016

@mariejosef: Po třech klukách to opravdu změnu chce <3 jasne ze budu milovat kluka stejne jako holku ale holcicku bych si prala o zdibec vic :( @nikyta159: ja tam teda taky nic co by kluka pripominalo nevidim :( ale tak doktor to vi lip to je jasna vec 🙂

nikyta159
6. pro 2016

Toto jsou pry kuličky 🙂 uz vidíte?

nikyta159
6. pro 2016

@mariejosef po třech klukach by sis tu holčičku opravdu zasloužila...ja vzdycly říkám, ze první je úplně jedno..i kdyz ja jsem o trosinku vic chtěla toho prvniho kluka, kvuli příteli...a druhy budu chtit holčičku...tak uvidíme, jestli se to splní 🙂

mariejosef
7. pro 2016

@nikyta159 to je jako pohled ze zadu od prdelky?

mariejosef
7. pro 2016

@nikyta159 ja zase rikala u druheho,je to porad jedno 😝 a pak jsem moc chtela holku mela jsem velke potize a strach o miminko a od te doby jsem vdecna za jakekoliv pohlavi vyber je jen ze rvou tak co 😅 budme stastne a uzivejme si to ja mam nekdy obavy,ktwrych se nemuzu zbavit ☹ a stvu sama sebe

nikyta159
7. pro 2016

@mariejosef no jakoby zespodu asi 😀 ja se v tom taky moc nevyznam...me stačí, že mi doktor dal fotku a řekl, ze to jsou koule 😀

mariejosef
7. pro 2016

@nikyta159 pokud rekl dr.ze je to kluk a jsou kulicky tak pokud neni dr.vtipalek tak to je kluk 🙂 hlavne at jste v poradku ua chvili rodite tak tfuj tfuj at to jde dle predstav ❤

nikyta159
7. pro 2016

@mariejosef jojo, děkuji...uz se blizime pomalu do cíle 😀 uz se nemůžu dočkat, moc se na toho našeho Šimonka těším 🙂

mariejosef
7. pro 2016

@nikyta159 krasne jmeno jste mu vybrali a az v tom 32vam rekli kdo tam je?

nikyta159
7. pro 2016

@mariejosef nene, ve 20tt na velkým utz tam byl nejakej naznak, ze se tam něco mihlo, aale nebylo to jistý, ted to doktor potvrdil 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru