Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

cybermis
9. čer 2017

@zdenkam89 Na 3D/4D jsem byla ve 24tt, přesně 23+5 🙂 Teď jsem 32+5 a je to stále holka, snad 😂

kajda3
12. čer 2017

@valmaxa řekla bych také holčičku, tu kuličku na konci hrbolku tam máme vidět my viz str. 58 z 19.4., ale je to trochu jakoby to zasahovalo do nožičky, zkuste se schválně podívat, co si o tom myslíte? 😉

kajda3
12. čer 2017

@tina332 vypadá to takhle opravdu na pindíka, ale není to dobrá fotka na určení pohlaví.. schválně dejte vědět, až budete mít potvrzeno 😀

valmaxa
12. čer 2017

@kajda3 nó - tak ten hrbolek sem vykoukala ale teda je to tak že tam může být tvar jako na kluka ale taky to muže byt prostě utz šum.. ale tak jste 28.tt to už se přece musel někdo alespoň náznakem vyjádřit, né 🙂

wond3r
12. čer 2017

@valmaxa my to takhle viděli teď po třetí a je z toho třetí kluk ;)

valmaxa
12. čer 2017

@wond3r máte foto 🙂 ?

wond3r
12. čer 2017

@valmaxa nn nemáme, nechtěl se nám dlouho ukazovat :D vlastně do teď se nechce nijak ukazovat, ukázali nám to v rychlosti 2 doktorky než se vždycky otočil :D absolutní opak bráchů, který se vystavovali celý jak mohli.

lucie_91
12. čer 2017

Chlapeček.

Holčička by mohla vypadat podobně (ale kratší) ještě snad ve 12.tt, ale ve 20.tt už je rozdíl téměř jasný. Mám 2 děti - kluka a holku.

valmaxa
12. čer 2017

@wond3r tak paráda né ;) třetí kluk si myslím že je pecka 🙂 třeba mě by to vyloženě usnadnilo život :D
doktor co nám určoval pohlaví je kapacita v oboru ale tak myslím že neomylný bude leda bůh :D

valmaxa
12. čer 2017

@wond3r tak u nás doktor nahrává celý záznam do utz (jelikož se samozřejmě plod mrská) a jak je dobrá viditelnost tak si záznam vrací, pak z něho udělá foto a tak 🙂
ale tak jako v rychlosti si myslím že se z utz nedá vykoukat nic - hází to odlesky a jsou tam utz šumy.
A taky takovou tu vodorovnou svítící čárku mají kluci i holky - až když se plod jakože tím utz projede tak je vidět zda je na konci topoří. a třeba do toho 12tt je většina chlapečku jako holčičky páč se jim ještě prostě "nepostavil" :D
Já sem si vždycky myslela že je to jasný jak facka - buď je to vodorovně nebo nahorů a nazdar ale je to teda věda. vélkáá!
Tak když jste pořádně nic neviděli - tím myslím hotového pinďu s kulema tak bych to brala furt 50/50 :D

wond3r
12. čer 2017

@valmaxa my to viděli, sice jen pár vteřin,ale viděli a už jsem 28tt ;)

wond3r
12. čer 2017

@valmaxa máme akorát ve 2d takhle ve 27tt takhle co stihla rychle cvaknout z boku, zespod se neukázal nikdy, druhá doktorka nám to ukázala taky jen takhle z boku, u dvou kluků předtim nám to vždycky fotili zespod jakoby,teď jen takhle...

wond3r
12. čer 2017

@valmaxa ale jak říkám, ze začátku to vypadalo taky tak jak u Vás, na to jsem hned doktorce mojí řikala,že to je kluk a ona,že je špatná viditelnost(to mi psala i do papírů pořád) a že to vypadá stejně dlouho, takže až ve 20tt jsme prvně věděli,že kluk. Pořád se neukazuje tak jak bychom chtěli, vždycky se tam mihnul jenom ten pindik ,tak to zkusila cvaknout. Moje dr. nemá nahrávací utz,takže jen co jsme si zaplatili a ani tam se nechtěl pořádně ukázat,aby nám to ukázali pořádně v klidu ze všech úhlů, takže pořádnou fotku zespod nemáme,jen takhle profilovku, ale i to myslim stačí :D to pupečník opravdu nebude :D jen je holt stydlín, tak ho nehodlá vystavovat dlouho :D

valmaxa
12. čer 2017

@wond3r ahááá :D no tak to není pochyb :D pěknej šulínek 🙂
tak já věřím že jste viděli vodorovný hrbolek 🙂 jen to prostě vždy nemusí znamenat děvče.
Proto třeba mě připadá naprosto nereálné tvrdit že si je někdo jistý na 95% okolo 12tt- nechápu jak !?!?!? :D (z holky muže být ještě v poho kluk) ale tak nejsem mudr 🙂 třeba mají nějaký další fígle.. věřila bych od toho 13tt víš .
Navíc třeba má ženská intuice se šestým smyslem na mě přímo křičí že mam v pupíku Kryštůfka 😎 a tomu věřím spíš :D když mi tam v 16 nebo 20tt ukážou buchtu tak asi upadnu z kozy 😅

wond3r
12. čer 2017

@valmaxa jj já to taky nemam ráda, sice u druhýho nám to ve 13tt řekl dr. že je to kluk,ale jenom proto,že nešlo nic vidět přes břicho a tak vzal vnitřní sondu ještě a jaksi mu najel rovnou zespod mezi nohy,kde to fakt trčelo dopředu,ne nahoru,ale dopředu,ale tím,že tam ještě nebyly kulky,tak řekl,že to neřekne ještě na 100%,ale že si na to klidně vsadí. Já od začátku jako měla pocit,že to je kluk, doktorka nám celou dobu do toho 20tt nic neřekla,že to jde blbě vidět,takže smůla,ani tip jsme neměli, chlap řikal holka, i kluci že holka a to první syn se kdysi u bráchy trefil,ale teď ne :D na chvilku mě to zamrzelo,ale už se na něj moc těšíme ;) ale ty jejich procenta na kolik tipujou jsou fakt směšný no :D tak prostě buď to vidim a řeknu a nebo to neříkám,když to neni fakt jistý...

wond3r
12. čer 2017

@valmaxa a ono se to fakt nedá určovat podle toho hrbolku na 100%,nebo určitě to neumí každej dr. i jedna známá youtuberka zahraniční- Emily Norris ukazuje v jednom ze svých videí u třetího kluka,že měl ten výběžek naprosto rovně a to má hodně kvalitní fotku...a stejně to byl kluk. Asi tam nějak záleží i na délce toho výběžku atd. doktor co dělá genetiku a vidí to denně,tak mu asi jde líp určovat,než normálnímu gyndaři co taky má papír na dělání screeningů.

valmaxa
12. čer 2017

@wond3r no jasně - věhlasný co vím je ten MuDr Vlašín - ten je tutovka 🙂 nikdy se nezmýlil (nechápu :D ) ale tak u toho jsme nebyli 😅 I když tento gyndař je tedy taky takový "aktivní" jakože vystupuje v telce, rozhlasu atp, píše knihy.. ale prostě jako ta má intuice je neoblomná 🙂 kluka si přeju, sem na ně prostě fakt ulítlá :D přijdou mi prostě jako pohodáři, navíc tak celkově chlapy mají dle mě takovej super mozek - míň komplikovanej než ženský 😅 tím já sem naprosto fascinovaná 😀 Ale bavím se tím jak okolí "trpí" představou že by nám to jako "nevyšlo " 🙏 a kolik jich nakonec budeme mít atp .. jako já se cítím klidně na 5 :D ale to teda nemám kam bych je dala 😅 tak zatím stačí, když tak přistavíme. Moc to lidi nechápou, navíc jsme pražští i když v baráku ale tady se dělá v drtivé většině tak jedno , dvě max...

wond3r
12. čer 2017

@valmaxa to moc dobře chápu, my hnedka za Prahou, takže i u nás si lidi ťukaj na čelo, zatím ještě v paneláku, barák se měl řešit,třetí dítě jsme plánovali,ale ne teď a absolutně nechápeme,že po tom jak jsme se museli snažit o kluky dva předtím,tak z jednoho "ujetí" jsem tentokrát otěhotněla :D takže se dům trochu posouvá,řeší se auto větší atd. Já bych taky brala dětí víc, na muže už jsou tři dost,ale začali jsme kdysi poměrně brzy(v mých 20ti), takže podle slov doktorky na hematologii mám čas do 35ti,pak už by to bylo vzhledem ke krevním mutacím trošku riziko,tak kdo ví co ještě bude. Už neříkám nic co bude a co ne...člověk míní a život mění 🙂 ;) tak přeju,ať Vám vyjde co si přejete. Mimochodem Vlašín se plete údajně,ale max jednou do roka :D

kajda3
12. čer 2017

@valmaxa oni by se i vyjádřili, ale jakože s tátou chceme "společné" překvapení a přitom v mamince hlodá červíček 😀 nakonec to bude asi fakt překvapení, pokud to na nás na dalším ultrazvuku přímo nevytasí, protože u prvního jsme na ultrazvuku v 30. týdnu věděli všichni hned, co to bude, dr. se totiž trefila na začátku přímo na pindíka 😀 a to nešlo přehlédnout 😉

tina332
13. čer 2017

@kajda3 dám 😉

bubla25
15. čer 2017

Ahoj holky,vidíte někdo na fotce, jestli to bude holka nebo kluk? 🙂 Je to z 1.screeningu. Děkuji

kajda3
18. čer 2017

@bubla25 bohužel nic tam nevidím 😔

mariejosef
19. čer 2017

@tina332 No jo chlapeček že?
@valmaxa tak jsme meli naši holčičku foto i když rikali ve 12tt kluk me to nedalo mam doma 3 chlapečky 👍 tak jdme to tu probraly s ženskyma a od 17tt holka a nikdy jinak a ziram do ted mala ma 7tydnu a když prebaluji neco tam chybi podle kluku 😂 a tech keci co jsme si podlechli vždy u tretiho tak zase kluk apod. U male zase to vam to vyslo co hako by si člověk porizoval deti kvuli pohlavi 😖ale chytrakum nevysvetlis nikdy

mariejosef
19. čer 2017

@bubla25 neni videt hrbolek bohužel😔

jironymou
26. čer 2017

Holky co myslite u me? Podle vybezku? Je to 18tt... poznate tam nekdo neco?

mariejosef
27. čer 2017

@jironymou toto 18tt neupsalas se a v 18tt neni hrbolek,ale pohlavi už 🙂

kaccistar
27. čer 2017

@mariejosef uf, tak to sa na to presne teším.. máme doma 3 kluky a teraz čakáme miminko... nechcem vedieť, čo to je. Ale prvá kamoška vie, že som tehu. Hneď mi úplne jasne oznámila že je to jasné, to bude kluk. Môj muž vraj robí len kluky.. hneď som bola nasr.ná 😀 takže už teraz viem, čo budem počúvať najbližších 5 mesiacov... 😀

mariejosef
27. čer 2017

@kaccistar Mam 3 kluky a nyni narozenou holku chapu te🙂

jironymou
27. čer 2017

@mariejosef

Jj upsala 😕 uz mam mleko na mozku... 😢
Kazdopadne tipla by jsi si?

jironymou
27. čer 2017

Je to ze 13tt...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru