Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

dappa
27. čer 2017

Prosím jestli ještě jsem na tuto diskuzi chodí. Co může být toto za pohlaví?; poradí někdo?

kajda3
28. čer 2017

@dappa nic nevidím, bohužel :(

dappa
28. čer 2017

kajda3 nevadí ale děkuji 😉

vopicka001
29. čer 2017

Ahoj holky, co myslite, vyctete neco z tohoto obrazku? Holka nebo kluk? 😉😉

mariejosef
29. čer 2017

@jironymou Chlapeček??

mariejosef
29. čer 2017

@dappa fotka je ne horsi ale spatny zaber ☹

luska__
29. čer 2017

@vopicka001 je to je tak vtipná fotka,ale nevidim tam nic :D

mariejosef
29. čer 2017

@vopicka001 neni videt ☹

vopicka001
29. čer 2017

Podle Dr.holcicka, ale jista si teda nebyla vubec... taky nevim jak to z tyhle fotky vydefukovala, ale dekuju za tip 🙂 za mesic jdu na velky utz v 21.tt, tak tam by to mohlo byt snad uz videt, kdyz se nebude schovavat 🙂 🙂

tina332
1. črc 2017

@valmaxa a další holky, tak zatím mi znovu řekl, spíše holčička a z té fotky minule, řekl že to pindík není, že by byl opravdu velký. Tam já už jsem z toho jelen 😂 no za 14dní jdeme na velký uz, tak třeba tam to bude vidět jasně bez pochyb 🙂

krupka1
3. črc 2017

Ahoj, nevim, jak moc je to poznat z tehle fotky, kazdopadne jsem se diky tehle diskuzi naucila rozeznavat pohlavi z hrbolku a od zacatku utz jsem jasne videla holku, Vlasin mi ji na konci potvrdil a byl si uplne jisty 🙂 14tt

agnes2ivory
3. črc 2017

Je tu neco videt? Kde vidite ty hrbolky? 🙂 omlouvam se za dotaz blbecka, ale ja dokud jsem u prvniho nevidela sourek a pindika, nevidela jsem nic. 😀. Tady je neco videt?

mariejosef
3. črc 2017

@agnes2ivory nevidim nic,ake v tvem tydnu mi dr.rekla ze cekame holku(18tt) a pak vsichni jen potvrzovaly 👍 v rom 12tt mi rekli kkuk a tady holky i ja jsne rikaly holka najdi muj prispevek s foteckou a tam jde videt hrbolek krásně 👍

nikyselen
3. črc 2017

@agnes2ivory
Ja bych ai myslela kluk,ale znalec nejsem 😀

gabi090
3. črc 2017

Dobrý večer, chtěla bych se Vás zeptat jestli se někomu stalo že se dr. spletl s pohlavím miminka mě dnes v 17tt. řekl že to je kluk je možné že na velkém UZ uvidí holku? Ptám se jelikož mám doma tři kluky 🙂 a rádi by jsme holčičku tak mě tak napadlo jestli by jse nemohl splést.

monik111
3. črc 2017

@gabi090 jj stalo. Ve 13tt kluk a ve 20tt holka....tak uvidim kolikrat bude jeste zmena. Za tri tydny jdem na 4D...tak sem zvedava😉

nikyta159
3. črc 2017

@gabi090 Gabi, to se klidně splést muze, nikdo není dokonalý, ale pravděpodobnost je malá, v 17tt je už pohlaví krásně vidět, tak bycj být tebou už počítala s chlapeckem 🙂 tak budete mít doma horu chlapů a jak se říká, na pohlaví nezáleží, hlavně zdraví 🙂

gabi090
3. črc 2017

Nezáleží mi moc na pohlaví jsem šťastná že misek je v pořádku akorát mě napadla tato možnost. I tak děkuji za odpovědi 🙂

mafinka01
4. črc 2017

Holky, nevidíte naaahodou?

kajda3
4. črc 2017

@mafinka01 Nic nevidím, bohužel ☹

mariejosef
4. črc 2017

@monik111 u nas 12tt kluk pak už jen holka a mame ji

mariejosef
4. črc 2017

@gabi090 me osobne ne tak pozde vždy pohlaví šlo krasne videt taky mam 3 kluky, ale ctvrtou holku bohužel pred ni jsem 2xprisla o miminka v 18tt 😔 a jednou byl chlapeček take

gabi090
5. črc 2017

@mariejosef to mě moc mrzí

mastanka20
9. črc 2017

Ahoj holky muzete my taky potvrdit ze cekam chlapecka moc jsem chtela holcicku mam uz dva chlapecky doma dekuji 🙂

wond3r
10. črc 2017

@mastanka20 z tohoto úhlu se to vidět nedá, každopádně pokud to doktor řekl, tak proč by si vymýšlel?🙂 taky čekáme třetího kluka, ale věřím dr.,že ví co vidí...

mastanka20
10. črc 2017

@wond3r Jen tak se ptam z duvodu moje svagrova byla na utrazvuku ve 20tt a rekly ji kluka a pak SLA ve 22 tt a rekly ze to na kluka nevypada ze je to holka tak tem doktorum moc neverim😊

wond3r
10. črc 2017

@mastanka20 tak záleží jak kvalitní utz to byl a jak se doktor plete a jestli jste to viděli, 100% je to stejně na sále, ale tady to opravdu nejde vidět na fotce, to chce v tomhle týdnu už fotku zespod, nebo alespoň jakoby z profilu mírně natočenýho, kde pak jde vidět už pytlik a pinďa 🙂

mastanka20
10. črc 2017

@wond3r fotka je s profilu a dole jde videt pindik nevim jestly Ste si toho vsimla ale je tam doktor mi fotku udelal s profilu nebot sel videt celej i s prirozenim tak teda nevim kdyz to nejde videt jinak dekuji ☺

wond3r
10. črc 2017

@mastanka20 já teda vidim fotku kde kouká prcek vyloženě čelem k nám, není tam vidět ani páteř, tak netuším jak může být vidět profil. A když tedy podle Vás a doktora jde vidět dole pindik, tak teď nějak nevím jestli čekáte,že někdo napíše ,že vidí něco jiného...@mariejosef Vám určitě napíše co vidí, já si stojím za svým,že tohle opravdu není fotka z profilu.

mariejosef
10. črc 2017

@mastanka20 fotecka obliceje a bříska nic nevidim a jistota je na sale ja tomu neverila cele tehu a nemela jsem se ptat bylo by to lepší,ale jsem baba zvedava a 3 bratri jsou naprosto super 👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru