Je to tutový chlapeček?

janickavelek01
27. říj 2020

Ahojky, myslíte si, že už je to tutový chlapeček? (přidána fotka) Jsem 18+2 tt☺️
Na internetu čtu, že se stává, že se řekne "jo, je to holčička" a pak se narodí chlapeček ba naopak..
Tak co myslíte?🤔

linethe
27. říj 2020

Já si myslím,že je to kluk jak vyšitý.

mamikry
27. říj 2020

@janickavelek01 Počitala bych s hošíčkem 🥰.

95newmommy2020
27. říj 2020

Tak to je určitě kluk 😄 Z toho už se ti holka fakt bevyklube. Ve stejným týdnu bych řekla ze sem měla i stejnou fotku. Teď už mu je skoro 9 měsíců.

alubif
27. říj 2020

Mě teda uz živí, ale na té fotce se nedá rozeznat dítě, jeho část těla, natož genitál. Obdivuji místní věštkyně a znalkyně prenatálního UZ, chtěla bych to taky tak umět z jednoho naprosto nejasného obrázku určit pohlaví. 😉

mamikry
27. říj 2020

@alubif Ona se tady vždycky najde taková znalkyně, jako jste vy, co potřebuje mudrcovat. Nekažte nám věstkyním zábavu, nás to baví. A maminka taky nečeká názor odborníka, ten patrně v 19. týdnu dávno zná. 😉

alubif
27. říj 2020

@mamikry 🤦😅

mamikry
27. říj 2020

@alubif 🕊

95newmommy2020
27. říj 2020

@alubif však to tam je vidět. 😃 to je fotka z podhledu, není tam cely dítě, ale jen ta partie.

ajja87
27. říj 2020

@alubif trochu s vami souhlasím, ale ja nejsem ani doktor ani vestkyne
nechci tu do nikoho rejpat, ale me spíš udivuje, proč se ty tazatelky nezeptaji doktora, když to chtějí vědět? 🤔

nanyh
27. říj 2020

No to je bambán jak vyšitý😂

amazonkajanik
27. říj 2020

My to poznali z tohohle 🙄😂

zlobr
28. říj 2020

Ja teda obdivuju vsechny, kdo na tom uvodnim obrazku neco vidi...👍 takze k tomu vlastne nemam co dodat...ale pro pobaveni vam ukazu fotku z meho ultrazvuku...schvalne,jestli poznate, kdo tady ted vedle me lezi v posteli 😁

alubif
28. říj 2020

@95newmommy2020 fakt?! Teda tak to se nechám poučit jak jsi na to přišla... nějaký UZ kurz - ,,jak poznat z jednoho obrázku co to je "? Jak píšu výše není tam vidět ani dítě, natož rozpoznat o kterou část těla se vůbec jedná. Jestli tohle umíte, doporučuju si na tom otevřít živnost. 👍

95newmommy2020
28. říj 2020

@alubif Mě třeba doktorka na utz vždy vysvětlovala, o jakou část se jedna a z jakého je to pohledu. Jestli je třeba zadeckem na horu, z boku. V jaký je poloze. Takže jsem to opravdu u svých fotek věděla.
A tady je to fakt vidět.
Každopádně nechápu, proč takový rejpavy, rádoby chytrý koment. 🙄 Ale je to spis trapný.

alubif
28. říj 2020

@95newmommy2020 ach jo, tak to co jsi zakrouzkovala a obrázek je myšlen jako pohled mezi rozcapene nožičky. Tak jsi zakrouzkovala stehno. A pindikem se myslí to uprostřed mezi stehny. Což může být klidně i pupecnik. Ultrazvuk mě živí a z tohohle obrázků opravdu vůbec nelze poznat o jakou část těla jde, je to jen odhad. Takže mě to akorát utvrzuje ve věštírně. Nechápu proč se tu maminky nezepraji vyšetřujícího gynekologa, který oblast prohlídne ze všech úhlů a nechají si tu věštit od lidi, kteří nemají ani páru co na obrázku je.

amazonkajanik
28. říj 2020

@zlobr 🙋sim,sim,já vím ...miminko 😂

jijulka
28. říj 2020

@alubif vis co, ty jsi jen rádoby chytrá radiolozka, ona to vi, pac byla na ultrazvuku v těhotenství 3x, mizna 5x. Tak to ma nakoukany, narozdil od tebe, zejo😂 btw ja taky marne hledala kde je dite, natoz pindour 😂

alubif
29. říj 2020

@jijulka 😂😂😂 , na některých obrázcích je to tu jasně vidět, třeba viz co tu dávali holky do komentu, tam není co řešit, ale ten úvodní... Sice prenataly dělám jen mimořádně, když se prijde nějaká patnáctka s nádorem v břiše...😲😉 Ale prostě k určení pozice nějakého orgánů člověk potřebuje komplexní pohled z více úhlů+ někdy doppler a v reálném čase a ne jeden obrázek vytržený z kontextu.

alubif
29. říj 2020

Pardon- dávaly

astyna88
30. říj 2020

Já jsem prvně myslela, že to je fotka nějakého krčního obratle 🤣🤣já tam taky nic nevidím a to mám kluky tři, ale teda měla jsem lepší obrázky...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru