Jméno Olivie - znáte nějakou?

adells
12. kvě 2019

Ahoj holky, pomalu přemýšlím o jménu...
Moc se mi líbí Olivie 🙂 Myslím, že jich moc není. Znáte nějakou? 🤔😉
Hezký den

vineta
12. kvě 2019

@adells Krásné jméno, vždycky se mi líbilo 👍🏼. Žádnou v okolí nemám.

vaseli16
12. kvě 2019

Nádherné jmeno.U nas tedy žádná neni 🙂

veronyque
12. kvě 2019

@adells Žádnou Olívii neznám. Mě by se líbila víc Livie/Lívie. Měla jsem spolužačku (slovenku), která se jmenovala Lívia. Říkali jsem jí Liv, Livi, Livko, Lívinko 🙂

sudylichozrout
12. kvě 2019

@adells Vim o jedne holcicce, co se tak jmenuje. Neni to caste jmeno a je moc hezke 🙂

alubif
12. kvě 2019

@adells kolegyně z práce, pak její dceru a její vnučku.

veronikaveronikaveronika
12. kvě 2019

S námi chodila jedna holčička Olí na plavání 🙂😉 zní to hezky 😉

ah1234
12. kvě 2019

Je to hodne trendové meno, jak pred pár rokmi Liliana 🙂 bude ich v škôlke kopu si myslím.. 🙂 ale mne sa tiež páči 🙂

eldrag
12. kvě 2019

syn má Olivku ve školce. Olí, olíku, olivko, livy... řikaji ji ruzne 🙂

verusak87
12. kvě 2019

Jednu znám a říkají jí Olivka, což už mi tak nelíbí. Olivie v základním tvaru je krásná.

mignona
12. kvě 2019

Neznám. Ale myslím, že se začíná dávat. Chlapečků Oliverů už je celkem hodně.

klea81
12. kvě 2019

Nemám, nelíbí 😉

6miska4
12. kvě 2019

Přátelé mají Olivii. Říkáme jí Oli, Olivka, Olíku, apod. Původně mi to přišlo zvláštní ale teď musím říct, že je to moc krásné jméno. 🙂

adells
autor
12. kvě 2019

@klea81 Ja jsem se ale neptala zda se Vam libi 😂

pipi_puncocha
12. kvě 2019

My máme jednu v rodině, 60+ let. Jméno se mi moc líbí.

iowa
12. kvě 2019

Já znám za poslední rok 4 Olivie, začíná byt hodně trendy 😊

saoirse
12. kvě 2019

Mně se tedy též líbí víc Livie. Olivie znamená oliva a významově mi blízký není (jakkoliv je jím celkem ráda, nemám k nim žádný jiný vztah🙂 Prostě středomořský jméno, pro mě příliš exotický. Ale většině lidí je pravděpodobně význam jména ukradený🙂

saoirse
12. kvě 2019

@adells V našem okolí začíná být celkem populární

antoinet
12. kvě 2019

Ano, znám, jde to hodně do módy. Jestli chceš být originální, dej třeba Olgu, to se teď nedává🙂

bayt
12. kvě 2019

@adells Mně se jméno líbí a žádnou neznám. Ale jak tu padlo, Livie/Lýdie mi připadá hezčí. Olivii se totiž bude možná říkat Olčo nebo Olino.

jannym
12. kvě 2019

Mela jsem dve spoluzacky na VS jedne jsme rikali Olivie (mela krasne exoticke rysy v obliceji po tatinkovi uplne to jmeno k ni ladilo) a druha byla jen Oli

martiina_k
12. kvě 2019

já znám jednu holčičku asi šestiletou, nemyslím si, že byste na hřišti potkali čtyři další. Není to úplně extra profláklé jméno

ve_run_ka
14. kvě 2019

Znám jednu 🙂 raději nemluvit. Ale o jméně to přeci není

ve_run_ka
14. kvě 2019

@bayt a lydii zas lidko

varecka246
14. kvě 2019

Krasne jméno 👍s naši Viki chodí olivie na balet, mě se to líbí mooooc

verik87
14. kvě 2019

Krásné jméno...měli jsme vybranou Livii,ale nakonec je to zase chlapeček 😉

marses
14. kvě 2019

Kamarádka má Olivii, říkají ji Oli nebo Olivo, což už se mi nelíbí. Pak vím ještě o jedné, co se nedávno narodila.

astyna88
14. kvě 2019

Se synem do skolky jedna chodi. Jen se to jmeno spatne sklonuje,hlavne ucitelkam,jak se tvori zdrobnelina?

astyna88
14. kvě 2019

@iowa

😀 ach ty vlny. Rodice chteji pro dite nevsedni jmeno a pak to dopada,ze ve skolce jsou tri Sofie, ctyri Nelinky a Elenky 😀 a jedna Maruska a Anicka. My mame caste jmeno ze statistik a teda na hristi,ani v krouzkach nebo ve skolce jsme nikdy nepotkali dalsiho Tomaska nebo Honzu 😀 spis samy Max, Sebastien, Tadeas a Matyas....

Autorko,co prijmeni? Takova Olivie Voprsalkova je chudera...me se to jmeno hodi spis pro exoticke rodice. Ale proti gustu...

eeevee
14. kvě 2019

Já mám ve svém okolí Olívie asi 4, všechny do věku 4 let 🤷‍♀️

kuliseks
14. kvě 2019

@astyna88 jsou i ceska prijmeni, ktera nezni tak jako Voprsalkova😃 mne zase prijde na hlavu Emma Smetana😄 jinak jmeno Olivie je krasne, zadnou neznam. Znam Olgu. Myslim, ze je to i o tom, jak ji budete rikat vy a jak bude mit rada ona sama, jak se ji bude rikat.. ale abych odpovedela, tak Olivii zadnou neznam

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru