Jsem 18. tt a hubnu. Je to v pořádku?

mizumys
18. dub 2022

Ahoj holky chci se zeptat kdyz jsem zjistila tehotenstvi vazila jsem 99,7kg,ten jsem v 18tt a mam 96,4kg myslite ze je to v pořádku? Snazim se jist casto a zdrave, semtam neco sladkeho. Jim tedy o neco lepe nez pred tehu ale prijde mi ze jim porad a hubnu, mam strach. Nevim zda je to normalni. Diky

terkync
18. dub 2022

@mizumys při skoro 100kg bych neřešila. Pokud nejsou jiné problémy, a mimco je na kontrolách ok, spíš bych čekala pochvalu od dr. 👍

bara88
18. dub 2022

Já myslím že při tolika kg ,je dobré že nepribiras

bara88
18. dub 2022

Samozřejmě pokud nejsou i jiné problémy

hanicka_k
18. dub 2022

Já po zjištění těhotenské cukrovky taky upravila jídelníček (začala jsem jíst častěji, pravidelně a vynechala sladké a bílé pečivo) a během 3-4 týdnů jsem zhubla 8 kg. Pokud je jinak vše v pořádku, tak bych to neřešila 😉

alpakovo
18. dub 2022

@mizumys je to úplně v pořádku, při 3 synovi jsem to měla téměř stejně. Dr. vždy tvrdil,že si mimčo bere to co mám ja navíc

anyyyn
18. dub 2022

Presně jsem se taky lekla, když jsem mezi 10 a 20tt zhubla asi 4-5kg. Ale všechno bylo v pořádku🙂

l01991
18. dub 2022

V klidu,taky jsem 18tt,začala jsem na 107 a mam teměř 10kg dole,ne vlastnim přičiněnim,kromě toho že mam menši chuť k jidlu🤣 a to je jen dobře.... jak pišou holky za 1)u těch cca 100kg je to myslim celkem normalni a za 2)je fakt super že zatim nepřibirame... pokud se jinak citiš dobře tak buď v klidu...

mizumys
autor
18. dub 2022

Holky chci vam moc podekovat za uklidneni.

inssomnia
18. dub 2022

@mizumys já taky u prvního zhubla 8 kg (z 81 na 73. Rodila jsem myslím na 79) a i když celkem bylo kde brát, tak jsem měla pořád strach, aby nebylo mimino podvyživené. Nebylo 🙂 jedla jsem málo, ale líp než normálně. Takže chápu tvoje obavy, ale všechno bude dobré 🙂
P. S.: postava po porodu a kojení jedna báseň ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru