Jsem ve 4. měsíci a zatím nepřibírám

neznama09
16. únor 2018

Ahoj holky, jsem ve 4 měsíci těhotenství, a vůbec zatím nepřibírám je to v pořádku? 🙂

fyii
16. únor 2018

Ahoj jsem skoro v 7 mesici a zhubla jsem 5 kg. Nepribiram taky vubec a pry to nevadi. Mimco si vezme z tebe co potrebuje. Jim vyvazenou stravu, hodne ovoce, zeleniny, jogurty a tak, tak se tim moc nezabyvam. 🙂 tak se neboj pokud normalne jis a nehladovia je to v poradku.

brokovich
16. únor 2018

Končím 4. měsíc a taky jsem nic nepřibrala, netrápila bych se tím. 😉 Nemusí se jíst za dva, stačí jíst dostatečně a pokud to chutě dovolí, tak yváženě. 🙂

neznama09
autor
16. únor 2018

Děkuji holky, ono je to pravda, taky hodně jim zeleniny a ovoce 😊

petulkanono
16. únor 2018

Ahoj, ja taky do nejakeho 4-5 mesice nepribirala a dopadlo to tak, ze ted v 9.mesici mam 20kg nahore, neboj to prijde 😀

neznama09
autor
16. únor 2018

Fakt 😀 Tak ono to teda asi přijde no 😀

kaja2016
16. únor 2018

Hele já se na tohle zeptala v poradně a do dneška nezapomenu, co mě rekli: " všichni nemusíme být mastodonti". Jako jo, všichni porad říkají, že musíš přibrat. Jako jo, přibrat bys měla o váhu miminka a plodovou vodu, to se snadno spočítá kolik to ve 4 měsíci je...cca nic🙂

vanea
16. únor 2018

já za celé těhu nabrala 2,5kg a ty jsem porodila ;) nabrala jsem až na konci =) nikdo to neřešil, mimčo bylo menší a narodil se dřív, ale ok=)

gembula
16. únor 2018

Jeste v pulce 7 mesice jsem mela jen 2kg nahore, pak to zaclo jit nahoru a pribrala jsem dohromady 9kg. Ty jsem jim v porodnici nechala ;)...hlavne at miminko roste jak ma...drzim palce 🙂

kirinka2013
16. únor 2018

Do 5 měsíce jsem jen hubla, celkem asi - 5 kg. Sestřička i doktor tvrdili, že vše OK, do 7,5 měsíce jsem nabrala, + 6 kg oproti výchozí váze. Za poslední dva měsíce (přenášela jsem 4 dny) jsem to vytáhla na + 20 kg oproti výchozí 😀 Takže buď úplně v klidu. Malá se narodila s 3,5 kg.

neznama09
autor
17. únor 2018

Tak už jsem v klidu teda 😀

snahnah
17. únor 2018

Záleží taky jaká byla výchozí váha. Já u prvního zhubla nejdřív 4kg, nemohla jsem prostě jíst a teď u druhého mám zatím - 2 kg, což při 80kg není na škodu :D

neznama09
autor
17. únor 2018

Já zhubla 7kg,ale jak už tady psali, že mužů přibrat a věřím tomu že třeba přiberu už na konci 5 měsíce 😀

lendulkam
17. únor 2018

Já jsem v prvním těhu přibrala celkem 3 kg a to až v 8+9. měsíci. Do 8. měsíce jsem hubla. Ale zle mi nebylo. A v druhém jsem nabrala 15 kg, postupně 😀

neznama09
autor
18. únor 2018

Ja jsem právé poprvé těhotná 😀 Tak uvidíme třeba to vyleze 😊

agneska7
16. dub 2018

@neznama09 ahoj tak co už si něco přibrala? mám to podobně taky jsem spíš zhubla a už mě to docela trápí

lobella
16. dub 2018

Ja tedy budu koncit 3.mesic teprve, ale mam 2 kg dole... Uz mi posledni tyden neni ani spatne, naopak, mam porad hlad, ale zaroven nechtenstvi, ne vse muzu snist, aby mi nebylo zle... Tak zatim mam tendenci cca 400 g za tyden dolu... Kamaradka v tuto chvili mela 4 kg nahore, bude to individualni🙂

mlynkova85
16. dub 2018

@agneska7 já si držela váhu do konce 7 měsíce. Teď v 8 měsíci jsem přibrala už 700g takže pokrok, ale doktor mi s klidem řekl že pokud mimčo roste jak má můžu být jen ráda že aspoň netaham kila navíc. Za 5 týdnů mám termín tak uvidím kolik do té doby naberu.

lobella
16. dub 2018

Holky a jeste vy co nepribirate a jste uz treba 7 mesic... Mely jste nebo mate vahu akorat? Je mi jasneze kdyz ma nekdo podvahu nebere asi spis a kdyz nejaka tezka obezita nabere se min... Je toto oravdu nebo tu jste se stihlou postavou a proste i tak nepribirate? Jen ciste ze zvedavosti...

mlynkova85
16. dub 2018

@lobella já mám lehkou nadváhu, ale tu jsem měla i při prvním tehu a to jsem nabrala 12kg a nabirala jsem postupně už od začátku.

neznama09
autor
19. dub 2018

@agneska7 Ahoj, jojo už jo 4kg 🙂

malecek
6. črc 2018

Jsem na začátku 4. měsíce a zatím od původní váhy - 1kg, břicho už mega. Ale mám 75kg takže má mimčo z čeho brát . Snažím se jíst normálně sladké nevyhledávam spíš ovoce a zelenina,tak nijak neřeším. Při prvním synovi jsem postupně přibrala 13kg a všechny je nechala v porodnici,ale výchozí váha byla 58kg.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru