Používáme cookies. Více informací zde. OK

Kde cítíte pohyby miminka?

jitukka
8. zář 2014
Tak mě napadlo se zeptat, v jakých místech pupíku, nejčastěji cítíte pohyby miminka?? Já je třeba nejvíce cítím pod pupípek a směřují kopánky spís směrem ke spodku...Je to běžné?? Vám že dost kamarádek má pohyby po ,,celém" břiše, tak jestli nejsme nejací divní??!!
madulinka
8. zář 2014
@jitukka ano, měla jsem to přesně tak, pod pupíkem..
blecha94
8. zář 2014
Ahojky. Já začala pořádně pohyby cítit poslední tři dny a citím je od pupíku dolů ve středové linii a občas v levém podbřišku. Jinde zatím ne. Myslím si, že divné není nic, hlavně že pohyby cítíš. 🙂
nikaak
8. zář 2014
Ja je nejcasteji citila uplne dole v podbrisku... az me to prislo divny.. 😃 Ted uz kope teda vsude
kejtyna
8. zář 2014
Ja porad nejcasteji dole v podbrisku, semtam na urovni pupiku, ale to spis minimalne..
jitukka
autor
8. zář 2014
Je tak to jsem ráda že to cítíte taky dole v opodbřišku, já si myslela jestli to není divné 🙂
beatax
8. zář 2014
já v levém či pravém podbrišku, někdy uprostřed podbrišku, hned pod pupíkem vůbec 🙂 je to krásný x-)
arnettacek
8. zář 2014
Tak devcata ja citila take v podbrisku a od te doby co je otocene to moje slunicko, tak v prave strane u zeber.
Je to krasne, i kdyz nekdy bolestive 🙂
martinka_33
9. zář 2014
To asi záleží na povaze miminka, mě třeba obchází břicho dokola, což bylo vidět i na ultrazvuku - chudák paní doktorka ho nemohla ani pořádně změřit, tak jsem jen zvědavá, co bude dělat až bude mít málo místa 😃
rufiana
9. zář 2014
Když jsem byla v tt jako ty, taky jsem nejvíce cítila dole v podbřišku, ale během posledních týdnů mi příjde, že už se roztahuje všude možně🙂 Hlavně občasné kopance do žeber jsou docela slušné🙂
arnettacek
9. zář 2014
Tak devcata, dnes 9.9 se moje mala mysicka rozhodla vyjit ven. Tak uz je mezi nami 🙂
Tak vsem co cekaji, nebo byly ve stejnem terminu- opravdu to muze prijit kazdou chvili
duvi21
10. zář 2014
Gratulujuuuuu! 🙂 Budte zdrave a co nejvic spokojene 🙂
arnettacek
10. zář 2014
@duvi21 dekuji moc 😘
versatilka
10. zář 2014
No, já už ty dva lumpíky cítím všude možně. Teď nejčastěji nad pupíkem směrem k žebrům a nebo u močového měchýře. To je jejich velká zábava 😃 Ale jsou tam dva, tak je to asi jiné..
nocinoci
11. zář 2014
už jsi dost daleko na to, že můžeš začít pomalu cítit pohyby i více uprostřed břicha 😉 , ale nejintenzivněji je to opravdu od pupíku dolů. Protože děloha je v oblasti od pupíku dolů. Takže když je cítíš u pupíku a pak třeba zase spíš ve spodní části podbřišku tak je to vše ok 😉 .
heduskak
23. zář 2014
mě teda nejvíce kope v levém podbřišku a někdy více k pupíku 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli