Kdy v těhotenství na kontrolu k praktickému lékaři?

jitulka87
24. led 2019

Ahoj, zajimalo by mě, v kolikátém tt jste šly na kontrolu k obvoďákovi a co vás vše u něj čekalo? Díky za zkušenosti

biedronka10
24. led 2019

@zuzan88 pokud je to na me dotaz... Tak ano, uz mi to po nekolikate pripominaji. Praktika i zubare. Chteji razitko. On sice muj praktik se na me podiva zas z rychliku ale s tema zubama mam ted v druhem tehu i problemy.

biedronka10
24. led 2019

@zuzan88 na druhou stranu to chapu. V prvnim tehotenstvi jsem tputo dobou zacla mit velje potize s tlakem, byla jsem i hospitalizovana, tak si me asi chce pohlidat a byt zobliga.

zuzan88
24. led 2019

@biedronka10 já myslela konkrétně toho zubaře... Já osobně si žádné prohlídky hlídat nemusela, všude mě včas posílala sestra z gyndy, ale zubaře sem mít v těhu nemusela.

biedronka10
24. led 2019

@zuzan88 jo tak vsude je to asi ruzne. Ja uz dostala treti pouceni at si tam zajdu a uz se tvarili vazne. Jenze muj zubar je zahlcen, takze pokud to vubec stihnu do porodu, bude to fajn

lolam10
24. led 2019

Ekg je vhodne kvuli potencionalnimu cisari ale neni to povinne...

zuzan88
25. led 2019

@lolam10 taky... Jak kde.... 😉

j.a.n.i
25. led 2019

@malinkaelinka Ano, myslim si to taky, ale budu si to delat jak chci ja a ne podle neci predstavy sbirani razitek.

j.a.n.i
25. led 2019

@biedronka10 No tak s razitkem bych je poslala nekam, ze ja jsem svepravna a opravdu jim nebudu nosit podepsane domaci ukoly.

zrzeckas
25. led 2019

@janager to potesi..... Ale zuby jsou aj o genech a o tom, co se prihodi..... Vlastni zkusenosti v rodine 😃 sestrenka dosla o zuby ve 12 letech a jen kvuli tomu, co se tu stalo a ja treba se muzu snazit jak chci, ale nikdy jsem nebyla bez jedineho kazu 😃

klea81
25. led 2019

@malinkaelinka no stačí zdravě jíst a trochu se hýbat a není z čeho mít v těle bordel 😉

malinkaelinka
25. led 2019

@klea81 joo kdyby to bylo takhle jednoduchý 🙂 Já sportuju, baštím zdravě, ale občas člověk něco chytne, ani neví jak...a čím dřív se na to přijde, tím lépe 🙂 Ale to je samozřejmě každého věc, já nejsem nějaký fanatický vymetač čekáren, ale když mi přijde pozvánka na prevenci, jdu, a jak jsem říkala, dříve jsem dávala krev a tam se člověk taky ledacos dozví.

maximys
25. led 2019

Tlak si měřím doma, páč mám syndrom bílého pláště, k zubařce chodím pravidelně, tak to nechám, jak to vyjde. Krev mi na gynde berou myslím dostatečně. Nevím, co bych u obvodaka dělala navíc. Pro razitko si zajit nepotrebuju. Nebyla jsem ani minule, nehodlam jit jen tak ani teď. Max že bycj tam šla a něčím jiným. Porodim i tak 😉

jednaholkaa
25. led 2019

Ach jo, hrozna saskarna. Nechtela jsem tam jit kvuli razitku, tak jsem se zeptala moji gyn, jestli ma smysl tam vubec chodit. Rekla, ze jo, tak jsem holt sla no 🙂) Ve 37 tt 🙂) Jak nemam blizko deadline nedelam nic..

klea81
25. led 2019

@malinkaelinka hm, já zdravá jsem, je to taky o zvládání stresu, dostatečném spánku a umění odpouštět 😉

malinkaelinka
25. led 2019

@klea81 však v pohodě, nikdo tě nenutí k doktorovi chodit :D

lucie_kozak
25. led 2019

Já jdu ve 23tt na ekg. Gynekolog by mě poslal až kolem 30tt, ale můj praktik trvá na návštěvě již ve 2. trimestru.

j.a.n.i
26. led 2019

@lucie_kozak A kdyz budu trvat na tom, ze mi mas poslat 10tis. tak mi je taky posles?

lucie_kozak
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru