• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik jste přibraly v 18. týdnu těhotenství?

7. března 2016 
Já mám v 18 tt 1 kilo navrch a to nějak jídelníček nedodržuji, chutě na sladké mi to moc nedovolují. Ale je pravda, že už před těhotenstvím jsem měla nadváhu. Já jsem ráda, že jen nadváhu , protože rok zpátky jsem měla obezitu prvního stupně. Podařilo se mi něco shodit tak doufám, že mi po porodu toho moc navíc nezůstane. Od pondělí začínám chodit na gravidjógu tak bude aspon nějaký pohyb :D Hlavně at mimísek prospívá.
17. říj 2014 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem začátek 18tt a nepřibrala jsem ani kilo spíš mám dvě kila dole :D Jsem hubeňour tak nevím kde to mimčo mám protože bříško na mě taky jen tak někdo neuvidí já se cítím zaoblenější i to vidím ale nikdo by to na mě ještě nepoznal.. Nosím stále kalhoty co před otěhotněním i když se už v některých cítím dost těsně.. :D
24. říj 2014 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
26. říj 2014 v 07:02 • nellyverca
Dnes jsem 17tt+1 a jsem pořád -2kg, sestřička i doktorka říkala, že pokud miminko prospívá není přibývání na váze nutné :slight_smile:
14. led 2015 v 18:06  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
V 18 tt a jen o 1 kg až jsem se divila :slight_smile: myslím že se to vyhoupne postupem času
19. led 2015 v 10:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
v 18 tt. jsem už váhu měla o 6,5 kg navíc. :slight_smile:
19. led 2015 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem sice v 17 tt, ale váhu mám stále 1,5 kg dole.
19. led 2015 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
V 18tt jsem měla +2 kg.
19. led 2015 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem 18+3 a mam 4 kila dole. Pocatek jsem dost prozvracela a ikdyz se ted pravidelne cpu mimo jine ovocem, cokoladou a vsim moznym, kila nejdou nahoru, co bych za to dala pred pul rokem? :relaxed:
10. únor 2015 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
já do ted nepribrala ani kg navíc
25. led ve 14:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
v 19tt mám +5 kg, nemám pocit že by som sa prejedala, jem vela ovocia a zeleniny a kilogramy sa na mna aj tak lepia :grinning:
3. bře v 19:14  •  čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@beta.m jsme na to stejne.. a to nejsem zadna vychrtila co neji.. mam ted 62, 5 ze 67 :-/
7. bře ve 12:38  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
23+1 a má dole 1kg. Nepřejídám se,ale jím jogurty s 10% tuku,občas si dám zmrzku nebo MixlePixle :grinning: ,obědy jím normálně jako před těhu,svačiny ovoce nebo zelenina. Chutě žádné nemám. A nikdy jsem nezvracela. Bála jsem se, že to bude horší, už dva měsíce jsem na neschopence, takže když je venku hnusně tak nevylezu. Váhu na kontrolách nikdo nekomentoval, takže bych řekla dobrý :slight_smile:
7. bře ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek