Koupání v těhotenství - mohu do vany?

adells
7. dub 2019

Ahoj ☺😁
Chci se zeptat... Mohu se koupat v těhotenství? Jsem 14 týden. Chci se zeptat zda se tedy koupete nebo spíše jen sprchujete 😁 Někde slýchám že koupat by se nemělo a někde zas že to nevadí, že mohu?

moly001
7. dub 2019

@adells já se denně nalozim do vany. Celé těhotenství u prvního, i nyní - jsem.v 35 TT....to je můj relax 🙂

adells
autor
7. dub 2019

@moly001 prave! Ja u toho psychicky odpocivam. Miluju kopel ale uz dlouho bez no 😃 Tak kdyz nebude horká voda tak to snad obcas neuskodi 🙂 Dekuji za odpoved

ejmate
7. dub 2019

@adells Já se také koupala celé těhotenství. Jen si nedávej moc horkou vodu 😉 Jinak pozor na koupání v bazénu a rybníky radši vynech úplně kvůli infekcím 😉

sjsjsjsj
7. dub 2019

Já chodila i na bazén po termínu porodu 😂😂 a když máte strach z infekcí, jsou tampony do bazénu. Domácí koupel bych vůbec neřešila. Jen jak už tu někdo psal, pozor ať se neprehrejes ve vsne😉

claire90
7. dub 2019

Koupala jsem se u obou od zacatku do konce, i v pekne teple vode, ne jen vlazne a vse bylo ok 🙂

sister05
7. dub 2019

Ehm, já se koupu skoro denně a voda musí mít mezi 38-40st podle toho jak moc mi je kosa. 😂 Mrne nevypadá, že by bylo uvařené.

adinka19
8. dub 2019

@adells ahoj, ja se take cele tehotenstvi koupala. Mam vodu rada, bylo mi to prijemne, zrelaxovala jsem se. Za me ano 🙂

merope
8. dub 2019

V prvním trimestru jsem byla dost opatrná (kvůli přehřátí), potom jsem se normálně koupala. Jen jak tu holky píšou - nedávat moc horkou vodu, já to ještě dělala vždy tak, že jsem si dávala vody méně a břicho měla venku.

veronikamullerova
8. dub 2019

Já jsem se koupala celé těhotenství až do porodu snad v pomalu vařící vodě(nemá se ale já to miluju) a malej je teď teplomilné Mimi ( prý to má z toho :D)

miska0407
8. dub 2019

Ja jsem 32tt a davam si vanu skoro kazdy den. Ani vlazna, ale poradne hezky tepla. Je to prijemny relax. Ve 28tt se mi zkratil cipek, takze jsem na chvili vynechala ale uz dobry. Neboj se a poslouchej sve telo co chce a co mu dela dobre 🙂

lachtanice86
8. dub 2019

Koupala jsem se ve vaně ale ne moc horké a chodila jsem i na bazén. V létě jsem vynechala rybníky

hamamelis
9. dub 2019

@adells ahoj, koupala jsem se od zacatku denne v dost teple vode. Na kontrole v porodnici mi to doporucili jako zarucene vyvolani porodu a syn je narozeny 41+5 takze asi tak 🙂 🙂 nebala bych se. I jsem kvuli dovolene resila zda muzu do more. Bylo mi receno,ze pokud to neni rybnik nebo verejny bazen je to ok i bez tamponu do vody. To jsem tedy nezkousela bez nej ale s nim je vse ok. Hodne fajn chvilek preju

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru