Menstruační bolesti ve 2. trimestru

terkezz
21. led 2021

Holky, ptám se vás, nechci otravovat pořád svého doktora ať si nemyslí, že jsem ťuklá😀 ale mám už dva dny bolesti v podbříšku jako při menstruaci.. vždycky pár minut a dobrý ale několikrat za den a hlavně večer.
Jsem v 15tt a vazy mě teda taky táhnou ale tuhle bolest jsem měla jen v prvních týdnech, tak nevím, jestli je to tím jak mimčo roste. Ale zas si říkám, že se snad nic neděje, když nekrvácím. Jinak mám dole placentu:/

jjasmina
22. led 2021

Já bych se poradila s dr, mě bolelo dole až později

plksv
22. led 2021

To bych Ti asi psát neměla, abych Tě neděsila, jsme každá jiná. Já jsem šla v druhém trimestru k doktorovi s tím, že mám jakoby silné menstruační bolesti. Ale opravdu to bolelo a často. Skončila jsem v nemocnici otevřená s děsným čípkem. Vlezla jsem tam v září a vylezla v prosinci s dítětem v náručí. Ale donosila jsem ho do termínu. Snad to nebude Tvůj případ, ale řešila bych to.

terkezz
autor
22. led 2021

@plksv pane bože, tak hlavně, že jsi donosila a je to v pořádku..
dneska je to lepší o dost
Ale v pondělí se u něj zastavím pro jistotu. Mám i dost nízký tlak 98/58 a tep 90😀 tak ať se nedej bože něco nestane..

terkezz
autor
22. led 2021

@plksv jinak jsem byla na kontrole ve 14tt a čípek měl přes 5cm a říkal, že všechno je v pořádku až na tu placentu teda

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru