Může orgasmus vyvolat předčasný porod ve 24tt?

rottentocore
27. čer 2016

Ahoj, může orgasmus po masturbaci vyvolat předčasný porod? Měla jsem po tom chvilku tvrdé břicho ale po chvilce dobrý...

prostejina
27. čer 2016

Nemůže 🙂

rottentocore
autor
27. čer 2016

@prostejina díky🙂

andreaandrejka
27. čer 2016

@rottentocore Nemůže..ztvrdlé bříško po orgasmu je vcelku normální.

rottentocore
autor
27. čer 2016

@andreaandrejka děkuji. To ztvrdlé břicho mě dost vyděsilo😃

andreaandrejka
27. čer 2016

@rottentocore Až půjdeš k dr. na kontrolu, tak jí to jen řekni, ona ti napíše Magnezko, pokud už tedy nemáš.

rottentocore
autor
27. čer 2016

@andreaandrejka mám, ale neberu ho moc, nevím jestli po něm nemám zácpu...beru fakt jen půl tablety ráno a půl večer..

zuvi
27. čer 2016

@rottentocore Já sem v předchozím těhotenství brala za den 6 tablet. Spis než zácpu způsobuje magnesium prujmy a to jen při předávkování.

andreaandrejka
27. čer 2016

@rottentocore Magnezium právě že zlepšuje pohyblivost střev a zácpě předchází 🙂

rottentocore
autor
27. čer 2016

@andreaandrejka aha tak to asi nebude z toho. 🙂

andreaandrejka
27. čer 2016

@rottentocore Zácpa je v těhotenství normální. 🙂

rottentocore
autor
27. čer 2016

@andreaandrejka já na to celou dobu netrpěla,ale pak mi začlo tvrdnout břicho tak jsem si koupila magnezko a od té doby to začlo...tak jsem si to s tím spojila

andreaandrejka
27. čer 2016

@rottentocore Mě ted pomáhají bílé jogurty a každý den mísa ovoce, prostě vláknina. Pak je zase týden, kdy mi nepomůže nic 🙂 Ono to k tomu prostě patří.

zuvi
27. čer 2016

@rottentocore klidně ber 2 ráno a 2 večer. Maximálně se potom po***😁. Což je v tehu celkem vítána změna

rottentocore
autor
27. čer 2016

Holky děkuji 🙂 mě hrozně ráno vyděsilo to břicho po tom...Měla jsem sex naposledy asi ve 12 tt pak ode mě přítel odešel tak od té doby nic a dneska ráno už to nešlo vydržet....ale teď mám zas až do porodu vybráno...za ty nervy mi to nestojí😣
@zuvi
@andreaandrejka

zuvi
27. čer 2016

@rottentocore já bych se toho nebala a pokud nemáš nějaký komplikace tak v ti tom nic nebrání. U mě byl orgasmu v tělu celkem normální záležitost skoro obden😀.

rottentocore
autor
27. čer 2016

@zuvi no před 14dny jsem byla v poradně a dr. koukala na čípek vag.sondou a říkala že dobrý...tak snad by se za 2tydny nic moc nezměnilo...

mejan
27. čer 2016

@rottentocore pokud neni tehotenstvi rizikove, tak orgasmus neublizi, pokud ma ale zena slabe delozni hrdlo muze orgasmus zpusobit zkracovani delozniho cipku a otevirani delozniho hrdla

rottentocore
autor
27. čer 2016

@mejan ale to pozná jen dr ne?

mejan
27. čer 2016

Ano pohmatem nebo vnitrnim ultrazvukem

hanpavka
27. čer 2016

Taky mám vždycky po orgasmu výčitky a divné myšlenky, co by kdyby.. ale na druhou stranu, vydržet to nejde a přece jen je to přirozené. Ze začátku těhotenství jsem se toho taky bála a sexu a masturbaci se vyhýbala, ale teď mívám orgasmus cca jednou týdně a cítím se lépe, než bych si něco zakazovala. Moje kamarádka to tvrdnutí břicha má po každém sexu a i já četla, že je to normální... Tak bud v klidu 😉

rottentocore
autor
27. čer 2016

@hanpavka děkuji🙂 já si to odpirala fakt dlouho. Už se mi o tom zdálo každou noc tak to prostě neslo vydržet. Ale teď zas mám vybráno na dlouho... pořád přemýšlím, jestli se tím nemohl zkrátit čípek nebo něco fakt psycho už od rána a to mi za to nestojí...

adelinkkaa
27. čer 2016

Muze ale jen v pripade pokud tehotenstvi neni zdrave.tj.zkracovani del.cipku apod. Samotny orgasmus ti zpusobi slabe delozni stahy ale pri normalnim prubehu tehotenstvito nic nezpusobi... Ja mela rizikove teh. a pri nem jsem lezela od 28tt ,samo orgasmus vubec.ani na brisko jsme sk nesmeli moc hladit🙂

hanpavka
27. čer 2016

@rottentocore neboooj... dokonce jsem četla, že orgasmus má na mimčo příjemný vliv - prostě, pokud je dobře tobě, je dobře i prckovi.. tady článek na uklidněnou : http://xman.idnes.cz/sex-v-tehotenstvi-co-muzet... a úryvek z článku o milování ve třech 🙂 : " Orgasmus miminku rozhodně neuškodí. Děloha se sice při něm stahuje, což ale neznamená, že se vyvolá porod. Miminko si pravděpodobně užije tyto jemné stahy, stejně jako blahodárně působící hormony, které zaplaví tělo po orgasmu. Sexuální fantazie v tomto období bývá pestřejší a některé ženy více masturbují. V těhotenství často dochází i k opačnému extrému, kdy má žena na sex naopak velkou chuť. Během těhotenství je totiž ve stydkých pyscích vagíny a prsech obsaženo mnohem více krve, což prakticky znamená, že jsou mnohem citlivější. "

rottentocore
autor
27. čer 2016

Jo to mě trochu uklidnilo...ale stejně budu určitě plašit do další poradny....ta bude ale až 13.7. ☹ @ hanpavka

rottentocore
autor
27. čer 2016

@adelinkkaa to snad nemám to by mi nejspíš řekla dr před 2 týdny na poradně

konekokira
27. čer 2016

Hihi, tak kdyby to tak bylo, tak se divim, že jsem neporodila 🙂 tvrdnutí je normální, dej si magnezku 🙂

rottentocore
autor
27. čer 2016

@konekokira dala jsem si 🙂

rottentocore
autor
28. čer 2016

Tak jsem včera lehce zašpinila tak to mi to stalo za to...

mejan
28. čer 2016

Myslim, ze po jednom orgasmu by se nic zasadniho stat nemelo. Ale kdyz z toho budes nervozni, tak zajdi k dr.

rottentocore
autor
28. čer 2016

@mejan no já jsem večer zašpinila a jsem domluvená s dr. že kdyby se do zítřka něco objevilo znova, tak mám přijet....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru