Může orgasmus vyvolat předčasný porod ve 24tt?

rottentocore
27. čer 2016

Ahoj, může orgasmus po masturbaci vyvolat předčasný porod? Měla jsem po tom chvilku tvrdé břicho ale po chvilce dobrý...

andreaandrejka
28. čer 2016

@rottentocore Prosím tě, co vyvádíš? 🙂 To špinění určitě nebude z masturbace. Neboj.

mejan
28. čer 2016

@rottentocore Je dobre, ze ses domluvila s doktorkou. Pro Tvuj klid

rottentocore
autor
28. čer 2016

@andreaandrejka tak snad máš pravdu no 🙂

ivatko0406
28. čer 2016

@rottentocore myslim ze to bude dobre. Mela jsem orgasmus v tehotenstvi tak dvakrat tydne a i lekar mi rikal, ze to je naprosto v poradku (samozrejme by se tvaril jinak, kdybych mela rizikove). Neboj. Bude to dobre a to spineni urcite neni z toho.

dadaamstaff
28. čer 2016

Ja se vzdy pri sexu bojim, ani nevim ceho, to je vzdy pomalu pomalu, pritel uz vzdy vi. No hruza :/ pritom me to bavi, ale ted mam strach, ze se neco stane apod. Vim, ze to pro nej neni prijemny, ale ten strach je silnejsi jak nejaky pudy :D

rottentocore
autor
29. čer 2016

@ivatko0406 tak třeba není jen že to bylo ve stejný den...ráno orgasmus a večer špinění ☹

ivikiki
30. čer 2016

Já byla na odběru CVS (chloriových klků) před 7mi týdny, měla jsem zakázaný sex 6 týdnů (něco jako šestinedělí), teď už to je týden, co jedu 🙂 nebo jedeme s mužem s 2 x denně pravidelně a všechno...ťuk ťuk v pořádku

ivatko0406
30. čer 2016

@rottentocore tak jak je? Dobry?

rottentocore
autor
30. čer 2016

@ivatko0406 nikam k doktorce jsem nešla, samo to špinění odeznělo...tak snad ťuk ťuk ťuk dobrý, ale celý týden ležím...Děkuji za optani 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru