Můžu potratit po pohlavnm styku?

deniska2031
30. led 2019

Ahoj , jsem 14 týden těhu. A sexu jsem se první trimestr vyhýbala včera jsme měli a přítelem pohlavní styk, řekla bych ze byl moc tvrdý a bojím se , že mužu potratit , nemáte nějaké zkušenosti ?😕

stef9328
30. led 2019

@deniska2031 neboj sexem potratit nemuzes. Miminko je dobre chraneno 😉

no_title
30. led 2019

neboj, myslím, že ses bála a vyhýbala zbytečně. Pokud to "nezakáže" doktor např. kvůli hematomu nebo předčasnému otvírání, tak se nic nemůže stát, miminko je vysoko 🙂

deniska2031
autor
30. led 2019

@no_title děkuju moc za uklidnění

deniska2031
autor
30. led 2019

@stef9328 děkuji za uklidnění , jsem moc opatrná

merope
30. led 2019

V prvním trimestru se doporučuje sex vynechat jenom kolem doby, kdy by jinak byla menstruace. Kdyby tělo nějak chtělo moc blbnout. Potom už je to v pohodě. Teda moc nedivočit se hodí - ale pokud nekrvácíš, tak pohoda.

nikahavel
31. led 2019

Jak psaly holky první trimestru trochu opatrně pak nevadí. Určitě by neměl být tvrdý to vždycky zdůrazňuje můj doktor a u každého těhotenství ukazuje mému manželovy při poševním vyšetření plodu jak ta sonda/ penis narazí do dělohy. Na druhou stranu u prvního dítěte jsme neměli sex vůbec bála jsem se a byla neustále unavená pak když se to zlepšilo, zjistila jsem že jsem dole oteklá a nejde to, bolí to. Teď to neřeším máme ho i když méně často a jako by jsem tam dole byla zvyklá a nic nebolí neotřelá ale může to být pocit. Mrzelo mě to protože jsem nebyla schopna zavést Aniball a hodně se při porodu potrhala. Trošku jedné je to u žen co mají nějaký zásah do čípku ten tam všechno drží.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru