Natahování vazů v 26tt

neria55
21. pro 2017

Ahoj, dnes při chůzi po obchoďáku mě najednou začlo tak nějak tupě či bodavě bolet vlevo v podbřišku, sotva jsem se v předklonu dobelhala k autu a domu. To byl fakt horor, jakmile natáhnu levou nohu či zatáhnu břišní stěnu hrozně mě to bolí v levém podbřišku. Když nehybně ležím tam je to ok. Pohyby cítím pořád stejně, malej je určitě ok.

Dosud jsem se s tím nesetkala, jsem 26tt. Podle mě jde o natahování vazů, co myslíte? 😑

Jak vás bolelo natahování vazů?

handulkak
21. pro 2017

@neria55 ahoj, ja to mela skoro od zacatku těhotenstvi, az do konce, bolesti v pravem i levem, v pravem casteji.
I jsem byla na chirurgii a nic nezjistili, tak se to nakonec uzavrelo jako vazy.🙂

kafr
22. pro 2017

Taky jsem to mela hned od zacatku. Bolest hrozna, v noci jsem se nemohla otocit, deloha sla az do krece. Radeji jsem zasla na kontrolu, Mudr taky nic nenasel, takze vazy, dal mi magnezko a to pomohlo. Opakuje se mi to cca co 2-3 tydny podle toho jak deloha roste (to pak poznam na obleceni)

ladyhacek
22. pro 2017

něco podobného jsem měla nemohla jsem dlouho chodit hned "křeče" brala jem magnézko.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru