Necítím žádné pohyby v 19tt

ronja55
7. kvě 2017

Hezký den, jsem dnes 18+3 a stále necítím žádné pohyby. Ani nějaké bublinky a podobně. Je to normální? Už se celkem bojím aby bylo s miminkem vše v pořádku.

blackhole
7. kvě 2017

Ahoj, závisí to i od toho, kde máš uloženou placentu. Pokud na přední stěně, tak si na pohyby zřejmě ještě pár týdnů počkáš. A to samé platí, pokud jsi prvorodička - můžeš je začít cítit až později 😉

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
ronja55
autor
7. kvě 2017

Prvorodicka jsem a placentu mám normálně na zadní straně jak má být...

fullera
7. kvě 2017

Neboj, já pohyby cítila až někdy 21. nebo 22. týden a teď mám 10 dní do porodu a malý řádí jak černá ruka 😀

riakuk
7. kvě 2017

Myslím, že můžeš být v klidu. První dceru jsem cítila až ve 21tt (projeli jsme se lanovkou, pochodili 6km a večer o sobě dala vědět), druhou dceru až ve 22tt, nyní syna také 22tt - asi to také způsobuje dostatek prostoru 😉

misulinka44
7. kvě 2017

To je uplne normální přece... Pohyby prvorodičky cítí klidně až po 20tt, kamarádka (dost při těle) až 24tt. Já teda taky nejsem žádná vychrtlina,ale první jsem cítila od 16tt a druhé od 14tt. Záleží taky na akčnosti miminka. Můžeš zkusit si večer lehnout na záda, nohy natáhnout a čekat jestli něco neucitis,ale nedávej si na břicho ruce...ucitis to nejdřív vevnitř,až déle na ruku;)

tortojs
7. kvě 2017

Je to úplně normální, ničeho se neboj. Miminko může být otočené zády a kopat do placenty vzadu. Můžeš ho pak cítit později, třeba až 21 - 22tt. Já jsem teď 27tt a občas kope už nepříjemně :D neboj, užiješ si dostatečně 🙂

martyina
7. kvě 2017

Já cítila pohyby až cca v 25 TT a i teď je mám jen takové normál, neboli mě občas jsou vidět na břiše ale nic zavratneho

yerry
7. kvě 2017

@ronja55 neboj, to přijde, někdo cítí v 17 TT a někdo až ve 25tt.... Já jsem u obou holek cítila "něco" mezi 19-21 TT....

leymea
7. kvě 2017

Prvni pohyby jsem zacala citim ve 20tt a rovnou kopanecky. Mozna byly nejaky bublinky i driv, ale nevsimla jsem si 🙂 neboj, to prijde 😉

winter
7. kvě 2017

@ronja55 První pohyby jsem cítila až někdy ve 22tt u obou těhotenství. Každý to má jinak a vůbec bych se tím nestresovala. 😉

no_title
8. kvě 2017

já jsem začala cítit taky až ve 21. týdnu, do té doby ani ťuk. Ale ode dne, kdy začal kopat, řádí už denně. Nejdřív jen večer, teď už několikrát za den i za noc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru