Nemocnice Liberec či Jablonec?

luciferek9
4. kvě 2018

Stále si nejsem jistá kde chci rodit jestli v Liberci kde bydlím nebo v Jablonci který má daleko lepší recenze. Poraďte.

marcelka311
4. kvě 2018

Rodila jsem před rokem v Liberci a byla jsem spokojená. Neměla jsem žádné zvláštní požadavky, druhý den jsem šla na nadstandard, o který jsem si při příjmu požádala. Jen některé sestřičky z novorozeneckého by teda mohly být příjemnější a víc se snažit pomoct při kojení, ale chápu, že mají rodiček hodně. Ale šla bych tam rodit znovu.

dasinaa
4. kvě 2018

Já rodila v Liberci letos v březnu a byla jsem spokojená.

leniczka23
4. kvě 2018

Za me.jedine Jablonec. A kdyz mrknes na recenze
Jablonec vede.

deathrahushka
4. kvě 2018

Dost zalezi na tom,co vlastne pri porodu a po nem chcete. Pokud jste nenarocna,proste chcete porodit,prezit tri dny v porodnici a pak jit domu, tak je to asi fakt jen na hod korunou a treba na tom,jak to mate daleko a tak. Ale pokud chcete mit porod ve sve rezii, empatictejsi pristup a zachazeni a mate (bohuzel i v dnesni dobe to tak porodnici berou) zvlastni prani, jako nezasahovani do porodu, byt o vsem pravdive informovana, nechat porodu cas a neurychlovat,vlastni volba pokohy,prijemna pro vas a ne pro personal, dite hned na nahe telo,neprerusovany bonding, vysetreni u vas,.....tak bude lepsi volba jablonec. Bohuzel,porad je to i o tom,na jakou smenu natrefite. Pak pomaha mit infromovany doprovod. Partnera,dulu,soukromou PA. Hodne stesti pri rozhodovani 🙂

svija
4. kvě 2018

Já mám kamarádku lékařku a ta z gynekologie v Liberci odcházela do Jablonce, že prý je tam lepší kolektiv. To taky o něčem svědčí. Ale už je to pár let zpátky.

volfici
4. kvě 2018

Já se za pár dní chystám rodit v JBC. Většinou jsem slyšela jen pozitivní zkušenosti, všude je to samozřejmě o lidech a záleží na koho natrefíš, ale obecně ji všichni dost chválí. Každý čtvrtek máš možnost si gyn-por oddělení prohlédnout a zeptat se na informační schůzce na všechno, co tě zajímá.

andelkaprdelka
4. kvě 2018

za mě na milion procent Jablonec.. rodila jsem i v lbc a to byla katastrofa.. možná, že se to zlepšilo, ale co mám kamarádky a známé z lbc, 90 procent rodilo v jablonci.. já mohu jen doporučit, za celou dobu, co jsem tam byla jsem nenarazila na protivného doktora, nebo sestru.. všichni milí, empatičtí, snaží se pomoci.. v lbc to byl opak a nerodila bych tam ani za milion..

pintule01
5. kvě 2018

Já jsem ze Semil,termín mám začátkem září a rodit chci v Jablonci,Liberec se prý zlepšil,ale z vlastní zkušenosti vím,že Jablonec je výbornej

luciferek9
autor
6. kvě 2018

Děkuji za zkušenosti, byla jsem v Liberci u porodu kamarádky a zrovna teda měla kliku na lidi a 4x zatlačila a holka byla venku ale je to asi i věkem bylo jí 21let. Já jsem právě spíš pro ten Jablonec, termín mám až v říjnu a ještě by mě zajímalo v jakém měsíci to nejlépe nahlásit kde to chci aby bylo místo, vím že známé se stalo že do Jablonce přijelo několik rodiček najednou a už neměli kapacitu a zbytek posílali do Liberce.

volfici
6. kvě 2018

@luciferek9 v JBC se registruje kolem 32 tt. Volné místo ti nezaručí nikdo nikde, leda bys šla na plánovanou sekci, a jak nám říkali minulý týden na informační schůzce pro rodiče, tak zrovna říjen patří spolu s květnem a červencem mezi nejsilnější měsíce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru