Neobvyklé jméno pro chlapečka

andylle
26. kvě 2019

Ahojte holky, poraďte neobvyklé jména pro chlapečka. Nechceme žádné obyčejné jména, neříkám že se nám nelíbí žádné ale jde o to, že to je všude samý Tadeáš, Matyáš, Jakub apod. 😏
Mohou to být i cizí jména, nejlépe ta co se píšou a čtou stejně. A něco co by se hodilo k příjmení Navrátil. 😊
Pořád hledám ale nic nenacházím, tak třeba budete mít lepší nápady 😉

clementina
27. kvě 2019

@daggg jůůůůůůůůů, Eliot🙂! To byla moje srdcovka, ale "absolutním ne" mi neprošla u manžela, že prej by to byl pro děti Eliot-idiot😠. Ze stejnýho důvodu mi zamítl okamžitě i Denise a u holčičky Lindu😝🙄

daggg
28. kvě 2019

@clementina Tak přesně tohle se řeši u nás v rodině, že malej bude pro okolí “idiot”.. Já to ovšem beru ze zkušenosti pedagoga tak, že když se dětem neco vysvětli, tak je dost pravděpodobný, že toho nechají 😁 A pokud bude mit někdo z dospělých takové tendence urážet idiotem, tak je sám idot... Nicméně já jsem Dagmar... Obyčejné jméno.. Stejně jsem celý život poslouchala, že jsem “takové malé bílé nic” a že jsem Dášeňka... Sestra je Karolína a po reklamě na panenku Karolínku si taky uzila své.. “Karolinka, Karolinka, rychle zatleskej a přijde za tebou”.... Takže ony si děti vždycky najdou něco 😁 Pak už je jen na dospělácích a okolí ditete jak se k tomu postaví a utnou to 🙂)))))

zelenaesmolda
28. kvě 2019

@clementina
no nedivim se mu

daggg
28. kvě 2019

@zelenaesmolda A to já třeba zase jo.. Proč by měl mit někdo právo někoho urážet jen na základě jména? Takový člověk je omezenec.. Ať jako dítě či jako dospělý.. Já si třeba při jméně Eliot vybavim malého hrdinu z E.T.eho, nebo Billa Elliota - muzikal a skvělý děj a příběh..

daggg
28. kvě 2019

@zelenaesmolda A co se týkal Lindy a Denise.. Obě tyhle jména jsme měli ve tride.. Nikdo si nikdy nedovolil spojit jména svých spolužáků s urážkou..

tinaprofi
28. kvě 2019

Mohamed to je ted moderni

kaaacaaatkooo
28. kvě 2019

@zelenaesmolda A co Mirai Navrátil? 😀 A jak si ho všichni pamatují! 😀

kaaacaaatkooo
28. kvě 2019

Napadl mě ale Mikuláš Navrátil 🙂

zelenaesmolda
28. kvě 2019

@daggg
ano,kazde dite,ktere si dela srandu ze jmena spoluzaka je omezenec.tak to jsme pak asi omezenci vsichni.dodneska si pamatuju rikanku ze skolky Marek,parek,podkocarek...
a ze si nikdo nedovolil spojit denise a lindu s urazkou pred vice jak 20 lety je irelevantni...
@kaaacaaatkooo
kdo to je?jinak mikulas uz je taky docela bezne jmeno,zacalo byt popularni potom co byl mikulas v ulici a v ordinaci :D

kristyn.g
28. kvě 2019

Na každé jméno se dá něco vymyslet... A když ne jméno tak příjmení jako mě říkali mi Gejša kvůli příjmení 😁 Máme Hynečka a taky se to rýmuje s blbečkem ale doma říkáme Hyneček to je príma chlapeček 😊

daggg
28. kvě 2019

@zelenaesmolda Lidnu a Denise jsem měla jako pedagog ve třídě tento rok.. Děti řeší úplně jiný věci než jména, proboha 🙄🙄 A co já si pamatuji.. Já také nikdy nikomu nenadávala za jméno 🤷🏽‍♀️

astyna88
10. čer 2019

@daggg

My.mame Honzika a to je taky snadno "zneuzitelne" na hloupeho Honzu a nebo se rika,nebud jak Janek...vzdy lze neco vymyslet...

saminomimino
11. čer 2019

Máme mimo jiné Samuela ,Tristana a Fabiana

kaaacaaatkooo
16. čer 2019

@zelenaesmolda No frontman kapely Mirai - Když nemůžeš, tak přidej víc! 🙂

zizkmi
30. čer 2019

@merope taky mame Vitka a kdyz se narodil, potkali jsme jich asi 10 😁

merope
1. črc 2019

@zizkmi Jo, taky jsem si myslela, jak nikde nejsou a co chodíme víc ven, tak je taky potkávám "na každém rohu" 😀. Ale to by tak bylo asi u každého jména, které není zrovna exotické.

weewisek
1. črc 2019

Já mám známého a ten se. Jmenuje Rene Navrátil 🙂

kedlub
6. led 2020

Ahoj, co si myslite o jmenu Klement? Znate nejakeho kluka/muze toho jmena ve Vasem okoli? Je s tim jmenem spokojeny?

eliiinkka
Autor odpověď smazal
Zobraz
eliiinkka
6. led 2020

První co mě napadá je Gottwald..🤔 jinak nikdo takového neznám a ani jsem se sním nesetkala, takové zvláštní..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru