Nevolnosti z kravského mléka, máte zkušenost?

pladik
13. říj 2015

Ahojte, má některá zkušenost s nevolnostmi z kravského mléka? Kupuji běžně UHT polotučné. Do 4. měsíce těhu to bylo v poho ale teď nějak pociťuju, že je mi po hrnku mlíka špatně od žaludku. Je pro mě zároveň těžké cokoli vypít. Taky se mi dělá zle. Ať je to čistá voda, voda se sirupem nebo čaj. Vždy mi projde tak jeden šálek a pak už to zas nejde. Co pijete ve druhém trimestru vy? Už nevím co vyzkoušet :(

no_title
13. říj 2015

Zkus mlíko převařit. Není to ideální, ale taky nemůžu pít nepřevařené mléko, vždycky se poněm pos... nebo pobliju 😀
Jinak mi na nevolnosti pomáhal čaj s hroznovým cukrem (slabý černý)

mandala
13. říj 2015

Jo, tak to znám, nevěděla jsem co pít, protože všechno bylo hnusné a bylo mě po tom špatně. Nakonec jsem zjistila, že jediné, co snesu je coca cola, opravdu super zdravá výživa v těhu, ale něco jsem pít musela, že... 😀

pladik
autor
13. říj 2015

@mandala Já čekala, kdy mi tady tu colu někdo poradí 😀 Ale i ta se mi po dnu pití zhnusila 😀 Teď jsem přisla na to, že malinový sirup s minerálkou není zas tak hnusný 😀

sara84
13. říj 2015

Ja jsem to mela taky s mlekem.Nemohla jsem nic, jogurt, dokonce ani maslo! Ve finale jsem nemohla ani maslovou susenku A to z mleka bezne ziju, zacalo to kol 2.mesice. v 6. Tak jak prudce zacalo.tak zase preslo! Nastesti, nevim co bych jedla 🙂))) A na piti a jidlo zaroven mi fungoval mrkvovy dzus

pladik
autor
13. říj 2015

@sara84 vyzkouším, a čistý nebo s příchutěma?

sara84
13. říj 2015

@pladik ja zkusila nejdriv nejakeho toho kubika, z nouze, jela jsem z prace, unavena, hladova,zizniva a bylo mi blbe a ejhle proslo to 🙂 a pak ty obyc z Kauflandu, ruzne druhy,jen ne s bananem, ten mi smrdel 🙂

pladik
autor
13. říj 2015

@sara84 Ty z kaufu jsem právě myslela 🙂 Dřív mi dost chutnaly 🙂 Díky za radu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru