Nevolnost. Měla jste to také tak některá?

1monicka1
8. zář 2020

Ahoj holky,v prvním trimestru jsem neměla žádné nevolnosti,jen jednou,ale teď jsem ve druhém a dnes jsem ztrácela,měla jste to taky tak některá?

jjasmina
8. zář 2020

@1monicka1 mě to začalo až kolem 10tt a drželo se dlouho

amemmait
8. zář 2020

@1monicka1 ja nemela jedinou nevolnost a dneska jsem taky zvracela rano, asi nejaky erupce 🤣 mam alergickou rymu, rano jsem se napila studeny vody, odkaslala nudle a jak jsem to citila v krku, letela jsem 🤷🏻‍♀️🤣 koncim 5. mesic

1monicka1
autor
10. zář 2020

@amemmait ja uz třetí den ráno,pak už je to v pohodě a to sem si říkala,jak mi bylo v prvním trimestru dobře 😀😀

amemmait
10. zář 2020

@1monicka1 tak to ja jen ten jeden ulet 🤣

lula86
12. zář 2020

@1monicka1 v prvním trimestru jsem byla ok žádná nevolnost a ve druhém trim 14tt jsem 1 zvracela ale často mi po ránu bylo blbě (jídlo mi šlo nahoru) když jsem snědla kus ovoce nebo zeleniny ke snídani spolu s pečivem, sýrem/šunkou. Teď jsem ve třetím a je to zase vše ok.

1monicka1
autor
12. zář 2020

@lula86 ja když se rychle nasnidam,tak je to taky lepší, ale dost jsem se lekla, že z ničeho nic mi bylo tak špatně, ale ted už je to dobré

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru