Odběr plodové vody.

2. čer 2020

Ahoj maminky, jdu se asi jen vypsat a třeba dostat trochu porozumění od těch z vás, které byly v podobné situaci. Jsem ve 22. týdnu těhotenství a mému gynekologovi se nezdály ledvinové pánvičky, prý jsou zvetsene, a tak mi byla nabídnuta možnost odběru plodové vody. Obrecela jsem to a dlouho přemýšlela, jestli jít nebo ne. No nakonec jsem dnes šla, abysme s manželem vedeli, jak to s naším nenarozeným chlapečkem je. Teď už jen čekám na výsledky a mám narizený klidový režim, což je trochu problém, jelikož doma máme dvouletou dceru. Nějak jsem vůbec nečekala, že by se mě mohlo něco takového týkat a jsem z toho celá vypleskuta....🙄

kocila
2. čer 2020

urcite jsi udela dobre,ze ses nechala vysetrit.ted poctive lez,aby se neco nezvrtlo...zakladni výsledky jsou snad uz druhy den a ty podrobnejsi pozdeji.. odpocivat a odpocivat,drzim palce,aby vse doapdlo dobre 👍🍀

autor
2. čer 2020

@kocila Jojo, zítra by měly být výsledky na Downa atd a příští týden nějaké podrobnější výsledky. Nějak mě to vše semlelo...

kocila
2. čer 2020

Dopadne to dobre...uz je vecer,jdi brzo spat a zitra uz budes vedet🍀

drakenn
2. čer 2020

Tak pokud bych měla nařízen klid, chtěla bych od manžela, ať mi s druhým dítětem uleví..postará se, zajistí hlídání, převezme za mě povinnosti v domácnosti..ať máš klid

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru