Pichlavá bolest vystřelující do konečníku - 26tt

ursuleeonion
19. kvě 2015

Těhulky posledních pár dní se mi stává že mě začne píchat jakoby dole v podbříšku a vystřelí mi to až do konečníku. Je to opravdu nepříjemné. Nemáte některá zkušenost? K Dr. jdu ve čtvrtek ale zajímá mě jestli to některá také nemáte popřípadně jestli netušíte co by to mohlo být? 🙂

monulli
20. říj 2015

@ursuleeonion Ahojky chtěla jsem se zeptat, zda si se na to ptala doktorky? Jsem ve 24tt a taky mě to sem tam potrápí.. 🙂

adau
22. říj 2015

@ursuleeonion řekla bych, že by to mohly být hemeroidy...
@monulli

monulli
22. říj 2015

@adau Jééžiš no to mi chybělo... tak děkuji moc za dopoveď 🙂

annapans
2. lis 2015

Byly jste s tím na vyšetření? Jak to dopadlo?

monulli
2. lis 2015

@annapans Nene nebyla a zmíním se o tom v poradně🙂 Ale jelikož mám sedavé zaměstnání, tak si myslím , že adau se trefila do černýho s hemoroidami...🙂

barumat
2. lis 2015

Hemeroidů by sis asi všimla i jinými příznaky. Mohly by to klidně být uvolňující se vazy v pánvi, nebo skříplý nerv u páteře. Zvlášť když se ti postupně mění těžiště, sedíš jinak, spíš jinak, všechno v břiše se roztahuje... Jinak já kdysi lítala po ortopedech s bolavou kyčlí a nakonec se zjistilo, že jsou to zkrácené pánevní vazy - a to jsem při určitým ukročení fakt vyjekla bolestí přímo v kyčli. Tyhle věci jsou klamný 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru