Pohlaví dle utz 14.tt. Nenapoví někdo?

sabinakarlova
19. dub 2021

Ahoj holky, sem stará a nedočkava 🙂 nenajde se některá, která má pohlavi z utz zmakle a nenapovi mi? Dekuji

sebinka123
2. kvě 2021

@hawah ju, tak to dej vědět, jestli je to pravda. Pořád je to typovacka. Nejsem odborník, ale jednou mi to vysvětloval můj mudr, když mi říkal, že čekám 3 chlapečka. Prošla jsem snad stovky obrázků, abych se přesvědčila. 😄 Ovšem naše story pak ještě měla nečekané pokračování a po 4 jsem se dočkala holčičky 😄😉

sebinka123
2. kvě 2021

@30bar tady bych řekla holčičku. Ta hlavička je jemnější, ani ta brada není tak robustní a dle hrbolku taky holčička. Budu psk ráda, jestli jsem se trefila 😉

sebinka123
2. kvě 2021

@hawah máš fotku z profilu pohlavního hrbolku?

babetak
2. kvě 2021

@sebinka123 Tipuju a přeju holčičku, i když podle této fotky to opravdu poznat nejde 😉 U nás je to naopak, máme 4holky a jednoho kluka. Kluka jsem na ultrazvuku poznala i já ve 12tt 😂

hawah
3. kvě 2021

@sebinka123 to nemám ani u jednoho bohužel. První dva ukázali badobicko na 2. screeningu, u třetího mám typ z prvního screeningu a pak už se schovával 🤷‍♀️ Takže v červnu uvidíme, už to nechávám jako prekvapko, ikdyz vnitřně vím, ze je to třetí kluk 😁

juliemichal
3. kvě 2021

@sebinka123 zlatíčko asi mám pro tebe lepší foto 😀 dnes mi ve FNO udělali kontrolní UTZ kolik vlastně jsem,aby příští pondělí nebylo pozdě 😀 vypadá to asi na kluka,ale dr z nějakého úhlu ,,no i když´´,takže aby se v tom čert vyznal 😀

lilian2111
3. kvě 2021

@juliemichal Jj vypadá to na kluka 🙂

juliemichal
3. kvě 2021

@lilian2111 nevadí 😀 já bych asi nevěděla co dělat z holčičkou po 4 klucích 😀 😀 akorát jsem nechápala proč mi dr řekl z nějakého úhlu to ,,no i když´´ 😀

lilian2111
3. kvě 2021

@juliemichal Tak do porodu je to vždy taková tipovacka 🤷🏻‍♀️😂 každopádně hrbolek jde ukázkově nahoru.

juliemichal
3. kvě 2021

@lilian2111 to máš pravdu,to jde 😀 😀 tak doufám,že se dočkám aspoň jedné vnučky 😀 teda pokud kluci nebudou po tatínkovi 😀 😀

babetak
3. kvě 2021

@juliemichal přeji hlavně zdravé miminko, ať už je tam pinďour nebo ne 👍😉

juliemichal
3. kvě 2021

@babetak to je naprostá pravda,hlavně zdravíčko ♥

juliemichal
3. kvě 2021

mno a na této fotce to vypadá na holčičí pahorek 😀

sebinka123
3. kvě 2021

@hawah je to už trošku klišé, ale hlavně, aby miminko bylo zdravé. I když teda já jsem si holčičku vždycky moc přála. Nikdy mi nevadilo, že čekám chlapečka. Já děti miluju a je mi jedno pohlavní. No, ale když jsem se na po 4 dozvěděla, že budeme mít holčičku, tak jsem tomu dlouho nevěřila. A jsem ráda, že je holčička jen jedna, přijde mi, že ta výchova je jiná a náročnější a jsem ráda, že je poslední z dětí, že si jí krásně užívám.

sebinka123
3. kvě 2021

@juliemichal řekla bych, že je krásně vidět pinda a i podle hlavičky. Kdy máš teda termín?

juliemichal
3. kvě 2021

@sebinka123 piňďulínek 😀 aspoň mám věci po Tobíkovi 😀 😀 TP mám 14.11 ♥ ale sekce bude na konci října 🙂

sebinka123
3. kvě 2021

@juliemichal teda, tak to budeš malého Tobika učit chodit a ty už budeš mít pořádný pupík. Asi to bude náročný, ale zase budou mít k sobě prtata blízko.

babetak
3. kvě 2021

@sebinka123 já to mám teda obráceně, 4 holky a jeden kluk ( kluk je jako 4 b pořadí ) a případně mi, že s holkama je to jednodušší 🙈😂

juliemichal
3. kvě 2021

@sebinka123 no to bude asi fakt hodně náročné 😀 😀

@babetak jé tak to tu jednu holčičku moc závidím 😀 😀

babetak
3. kvě 2021

@juliemichal Ale já mám 4 holčičky, kluka jen jednoho 😉

30bar
3. kvě 2021

@sebinka123
@lilian2111 dekuji holky za tip. Az budu vedet,tak napíšu jestli jste se trefily 🙂

juliemichal
4. kvě 2021

@babetak no vidíš 😀 😀 mě už krásně hrabe 😀 😀

babetak
4. kvě 2021

@juliemichal úplně tě chápu, taky jsem někdy zralá na Chocholouška 😂

juliemichal
4. kvě 2021

@babetak že? 😀 hlavně u toho pátého těhotenství,pádám úplně na pusu 😀 😀 a to má nejmladší 7 měsíců.

babetak
4. kvě 2021

@juliemichal to znám, starší holky jsou 15m od sebe, mladší trojku jsem pak měla během 4let, jsou jako schůdky, takže tě plně chápu 👍😉

juliemichal
4. kvě 2021

@babetak ty jo,tak kolik mají dětičky? 😀 u mě Dáda 12,Míša 9,Matyáš 4,Tobínek 7 měsíců a malé se narodí na konci října 😀

babetak
4. kvě 2021

@juliemichal Terezie za chvili 13, Viktorie 12, Milanie 5, Tomáš 3,5 a Amelie v zari 2. Někdy je to pěkný blázinec, ale neměnila bych 😍

juliemichal
5. kvě 2021

@babetak ty jo tak to máš dětičky kousek od sebe 😂😂 no já se toho 13 měsíčního věkového rozdílu fakt bojím 😂😂

babetak
5. kvě 2021

@juliemichal Taky jsem se poprvé bála, ale dá se to zvládnout, navíc jsou později super parťáci a vyhrají si spolu 😉 Doporučuji koupit sourozenecký kočár, velký pomocník pro první cca rok 🙏😉

juliemichal
5. kvě 2021

@babetak děkuji pro něj si jedu v červnu do Brna 🙂 a už se na něj moc těším 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru