Pohlaví. Dozvěděl se někdo před 2. screeningem?

kristynaprandl
11. led 2023

Ahoj holky, chci se zeptat, dozvěděli jste se některá pohlaví děťátka před druhým screeningem ? Nemyslím teď 1 screening, kde to není ještě 100%
Ale jdu v 17tt na prohlidku tak jsem zvědavá, údajně už by to mělo byt jasně rozpoznatelné, když se teda mimi pochlubí 😄
Mate některá zkušenost ? 🙂

nikolite
11. led 2023

Mně ho řekly na 1. Screeningu a na kontrole cca v 16tt mi to potvrdila má doktorka.

kristynaprandl
autor
11. led 2023

@nikolite no skvělý to jsem chtěla vědět me na prvním screenu dala paní doktorka naději na holku protože kluka neviděla ale nic neřekla 100% tak jsem chtěla vědět, zda už by to šlo vidět v tom 17tt, skvělý, dekuju za info 🙂

martina_cz
11. led 2023

Mě řekl dr v 15-16tt

janches
11. led 2023

My už taky víme od 13tt. Už to máme 3x potvrzeno. Myslím že na druhém screeningu byste se to měla dovědět na 100%. 🙂

islandia
11. led 2023

taky v 13tt 🙂 a uz nekolikrat potvrzeno

kristynaprandl
autor
11. led 2023

Když mě všichni říkají, ze to ze neviděla na screeningu pindika, a rekla mi ze mam VELKOU naději na holku nic neznamená.. taky samozřejmě po 2 klucich, doufám v holcicku ale mysllim ze holky asi nejdou tak poznat v tom 13tt, co myslite

janches
11. led 2023

@kristynaprandl mě ve 13tt řekla na screeningu podle pohlavního hrbolu holku a pak mi ji moje doktorka 2x potvrdila

kristynaprandl
autor
11. led 2023

@janches já mam takovou fotku, Spis mi přijde ze to mimi na UTZ curallo zrovna 😄😄 ale pohlavní hrbolek nikde

janches
11. led 2023

@kristynaprandl asi je schovaný za nožičkou...? U mě to šlo vidět krásně, že jsem to sama poznala ještě dřív, než to doktorka řekla 🤣

kristynaprandl
autor
11. led 2023

@janches to je jasný, na co by dalo nohu dolu, to přeci nejde🤭😄😄

janches
11. led 2023

@kristynaprandl tak v 17tt už se určitě dozvíte 🙂

kristynaprandl
autor
11. led 2023

@janches dam vědět jdu 30.1 🥰

janches
11. led 2023

@kristynaprandl dobře, budu se těšit 😊 a co si přejete?

kristynaprandl
autor
11. led 2023

@janches holčičku samozřejmě 🥰 každopádně hlavně aby to bylo zdravé 🙂

andelka
12. led 2023

U nás to bylo u posledního jasné v 11+2. Kdyby to Dr jasně jistě neviděl, nenabídl by mi, jestli to už chci vědět. Byl to třetí kluk. Ale mně to bylo jedno,hlavně když bude zdravý. První dva kluci takhle brzy jasní nebyli, ti až ve 20tt. Holčička ve 14tt na NT vůbec jasná nebyla,to bylo vyloženě 50:50

ferda90
12. led 2023

@kristynaprandl ahoj, mě řekla ještě před prvním screeningem moje gynekoložka, že si myslí, že to bude kluk a na prvním screeningu to dr potvrdil. Doma máme skoro dvouletého chlapečka ☺️

callipsa
12. led 2023

@kristynaprandl v 17.tt v poradně ,v úterý jsem byla na kontrole kvůli tvrdnutí břicha a pohlaví potvrdil.rikal,že se podívá , jestli se nespletl a nespletl. Příští týden máme 2.screening.

kristynaprandl
autor
12. led 2023

@andelka já teď koukám jak vám to s holčičkou nedopadllo, to mě moc mrzí.. hlavně ze mate 3 zdravé chlapecky ❤️

andelka
12. led 2023

@kristynaprandl jo no. Právě, zdravé děti je to na čem opravdu záleží. My jsme to zjistili až po několika měsících, že to byla holčička, na tom screeningu to bylo 50:50. Potom už mi bylo tím tuplem fuk co to bude, ale Dr mě tehdy překvapil, že to viděl tak brzy a jistě.

kristynaprandl
autor
12. led 2023

@andelka achjo 🙏🏼 lépe asi ani nevedět že 😔 co se stalo zda se muzu zeptat?

andelka
12. led 2023

@kristynaprandl netušíme. Předtím 2x vše bez problémů, potom 1x taky..prý blbá náhoda, na žádnou příčinu se nepřišlo. Věřili jsme,že se to nebude opakovat.

kristynaprandl
autor
12. led 2023

@andelka tak to je hodně blba náhoda ☹( takové náhody by se vůbec neměli stávat, a po holčičce se narodil zdravý chlapeček váš poslední tedy

chlapecektehu
12. led 2023

@kristynaprandl ahoj, já jsem byla na prvním screeningu a řekli mi že je to chlapeček a stejně tak mi to řekla moje gynekoložka v 16tt a poté ve 20tt na screeningu se to opět potvrdilo a máme chlapečka

andelka
12. led 2023

@kristynaprandl ano, budou mu 4 roky za chvilku 🙂 bohužel se takové věci stávají.

ivivi
12. led 2023

Nam rekli na 1.screeningu na 90%kluk. V pondeli jsem byla u dr v poradne a ze je to na 120% kluk😁 Vyvalil pindika na doktorku jako prvni😁

kar17
18. led 2023

@kristynaprandl mě v 15tt řekl můj dr na 65%kluk,a v 19tt uznal že se teda spletl a čekáme holčičku, na 2.screeningu mi ji potvrdili❤️držím palce😊.

hawah
19. led 2023

Všichni tři kluci na prvním screeningu na 100% 🤣🤷🏻‍♀️

krisstina93
19. led 2023

Kluky mi řekli už na prvním screeningu, pak se to každou kontrolu jen potvrzovalo, holka nebyla vidět, tu sem se devedela až na tom druhem.

kristynaprandl
autor
19. led 2023

@krisstina93 pravé mám to podobně, kluci byly vidět taky na 1screeningu ale teď jen slova - mate velkou šanci na holku, pindika jsemm neviděla … za dva tydny jdu na kontrolu v 17tt tak snad to půjde vidět 🤗

krisstina93
19. led 2023

@kristynaprandl tak ono na prvním screeningu ani pindika videt nemůže :D ještě žádného nemá, záleží na tom hrbolku. Me se dcera schovávala, měla nohy křížem, byla porad blbě natočená a já už z toho kvetla :D řekli mi to až ve 22tt a i tak sem tomu nevěřila a ještě si to nechala potvrdit od moji Dr na další kontrole :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru