Pohyby. Kdy se už dočkám?

zuzibuzi
4. dub 2020

To cekani je hrozne.. Jsem 17tt a ticho po pesine uz netrpelive cekam.. Jsem druho rodicka

veritanas
4. dub 2020

Jsem 18 TT, a taky nic.. občas zatlačení, výjimečně nějaké vyboulení..ale jinak ticho, taky čekám druhé...😀

coconat
4. dub 2020

@zuzibuzi čekám na signál ten z nebe nepřichází a tak čekám dál 😃
Jsem skoro 19tt a taky nic ale jsem poprvé těhotná🙂
Občas mě tam zalochtá nebo něco ale nevim zda je to miminko🌷
Hezký den

jjasmina
4. dub 2020

@zuzibuzi já jsem pohyby myslím fakt cítila až ve 3. Trimestru

zuzibuzi
autor
4. dub 2020

Tak koukam ze vtom nejsem sama

aneta15
4. dub 2020

@zuzibuzi holky klid, já čekám třetí a ve 25 týdnu jsem už jela jako hysterka k doktorovi, že fakt nic. Mám placentu na přední straně a ještě dítě zadkem k břichu. Takže kdyz mě od 25 do 30 týdne jednou denně stouchlo měla jsem Vánoce. Pak od 30 týdne to bylo lepší, žádné kopy ale aspoň se převaloval a já věděla, že je zivej 😉. Hrozně mě nervovalo jak jsem tady četla, že každému skáče břicho a každé dvě hodiny bych měla cítit 10 kopanců.

juliemichal
4. dub 2020

sice jsem dnes 14+1 tj 15tt a taky nic necítím 😀 😀 v 10-13tt se mi zdálo,že občas ty bublinky cítím,ale asi nic 😀 😀 no a to čekám čtvrté dítě,tak jsem si říkala,že když u posledního jsem cítila pohyby v 12tt tak,že teď je ucítím dřív a stále nic 😀 😀

zuzibuzi
autor
4. dub 2020

Koukam ze to kazda mate ruzne ja uz tak chci at se mi malej ozve

eithelwing
4. dub 2020

I jako druhorodička jsem cítila pohyby až po 20tt. Taky jsem se nemohla dočkat a ani po tom to nebyla síla, jen velmi jemné. No, teď jsem 32tt a zase si říkám, že mám, co jsem chtěla. 😂 Malý dloube, že by jeden někdy až brečel. 😀
I teď má ale své chvilky klidu, přestože je tedy příliš velký podle gynekologa, ale jakmile si sednu, už dloube a dloube.

zuzibuzi
autor
4. dub 2020

Tak aspon trochu uklidnena.. Budu netrpelive ocekavat

flowerkacrochet
4. dub 2020

Teď čekám třetí a první nenápadný pohyby byly od 18tt. Od 20tt už je to fakt znát a cítit.

zuzibuzi
autor
4. dub 2020

Jak ja uz chci taky

lula86
4. dub 2020

@coconat je to hodně individuální já u syna cítila první pohyb v 17tt jako prvorodička ale být to tak nemusí vždy.

lula86
4. dub 2020

@zuzibuzi těch stouchancu a kopanců bude ještě hafo uvidíš 😉👍

lula86
4. dub 2020

@eithelwing to je zajímavé... říká se, že druhoridicky cítí pohyby dříve.

eithelwing
4. dub 2020

@lula86 Jop, říká, a to nemám ani nic zvláštního s placentou, ale prostě jsem to necítila dříve. Já si dělala srandu, že jsem špekatá, tak možná proto. 😀

lula86
4. dub 2020

@eithelwing jasně :D taky může být mimi otočene a proto to není cítit.

alice12062020
4. dub 2020

@zuzibuzi jen klid 🍀já teď podruhé těhotná a první pohyb 19+2. Fakt je to individuální 😉

zuzibuzi
autor
4. dub 2020

Jo to je mi jasne ze kazde mimi je jine i s pohyby.. Jen uz se nemuzu dockat. Vim ze tam je a je vporadku jen uz chci citit pohyby a kopance.. Diky

lula86
4. dub 2020

@zuzibuzi určitě už to brzy přijde. Jen abys později neříkala že kope až moc. 😊

klea81
4. dub 2020

U prvního 21 tt, u druhého 16 tt.

terkakanec
4. dub 2020

Já jsem v 18tt a pořád nic nevím no už aby to bylo občas mám takový divný pocit ale nevím jestli to nejsou střeva 😂 jsem prvorodicka tak ani nevím co přesně bych měla cítit

lula86
4. dub 2020

@terkakanec to poznáš až se ti bude boulet kůže na bříšku. Náhodou ty časy kopání mi v šestinedělí strašně chyběli. 😊🙈

zavodnice
4. dub 2020

Mám placentu vpředu a cítím od 17tt takové lokální mikrostahy. Pár dnů jsem přemýšlela, jestli už, po dnešku jsem si jistá. Čekám dalšího thaiboxera 🙄, je mi z toho až blbě, a to mám víc než půlku tehotenstvi před sebou. První dítě mě poslední dva měsíce fakt mučilo, takže se hrozím, že to bude stejný.

zuzibuzi
autor
8. dub 2020

Cekam cekam.,i kdyz zena citi ze jeji mimi je vporadku ale pohyby jsou pobyby.. Strach a obavy jsou chte nechte.. ze mam pravdu

juliemichal
15. kvě 2020

dnes začínám 21tt a stále pohyby nic 😀 akorát od včerejška mám boulení,což jsem ani u jednoho syna nezažila 😀

jjasmina
15. kvě 2020

@juliemichal Mě se zdá , že takové skutečné pohyby , kdy o sobě malá fakt dávala znát jsem cítila snad až nějak ve 30tt 😀 Jinak boulení je taky pohyb 🙂

juliemichal
15. kvě 2020

@jjasmina boulení jsem u kluků neměla hah 😀 😀
ale pohyby jsem u nich nejpozději cítila v 16tt 😀 😀 čtvrté těhu a nic 😀 hah a 10 týdnů se mi na ty pořádné pohyby čekat nechce,pomoc 😀

elinkav
15. kvě 2020

V 1.těhotenství jsem poprvé cítila ťukání v 17+3, za týden už to byly jasné kopanečky. Teď to cítím už o týden dřív. Začalo to boulí na břiše a od té doby tam vždycky rejdí, když jsem v klidu. Hlavně vleže. Placentu mám zase vzadu. 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru