Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Porod 6teho dítěte

melek5
25. čer 2019

Ahoj jen pro zajímavost má někdo 5 děti a celá šesté?? Nebo měl někdo 6porodvuz za sebou?? Jak to probíhá je to rychlejší??

michaela_2
26. čer 2019

Děti mám jen 3, ale vzhledem k tomu, že třetí porod byl podstatně delší než druhy, tak si troufnu odhadnout, že předem proste nic neodhadneš ;) 😃

slunicko1551
26. čer 2019

Mamka třeba před 4 lety rodila páté. Jak začaly bolesti, ještě mi volala a brečela do telefonu, že se bojí 😃 no a porod trval asi jen hodinu 😉

denisa3101
26. čer 2019

Já čekám pátého prcka 🙂 s každým porodem to bylo dříve 🙂 poslední porod takový "poslíčci" začali o půl 9 po 2,5 hodinách jsem dala.sprchu a zpomalili se no ale od půl noci to jelo o 106 a porod se rozjel a ve 2:45 byl malý na světě 🙂

priefi
26. čer 2019

@melek5 maminka tety mela 6 deti, 5.slo zadeckem a potrhalo docela dost a celkove byl ten porod hodne pro ni narocny. U 6.to slo v jejim pripade jako po masle, ani nevedela, ze uz porodila. PA rikala se slzami v ocich, ze jen doufa, ze se nebude trapit jako minule a PA na ni nevericne hledi a rika, ze uz to ma za sebou. Ale kazdy porod je indicidualni a predem nevis, jak co bude probihat. Zalezi od umisteni ditete, psychiky matky, pripravenost tela na porod, zda se rodi prirozene nebo vyvolavane a pokud vyvolavane, jak to telo prijme... atd.atd.

lajla
26. čer 2019

Mám pět, o šestém jsem chvíli uvažovala, ale myslím že stačí😁porody pohoda

astyna88
26. čer 2019

Podle me spis zalezi na odstupu od posledniho porodu...

markosky7
26. čer 2019

Gratuluji k 6. miminku, to je nádhera! 🙂 porod bude určitě v pořádku..

melek5
autor
26. čer 2019

@markosky7 děkuji 🙊🙊🙊🙊

melek5
autor
26. čer 2019

@astyna88 rok měla malá tento mesic

melek5
autor
26. čer 2019

@lajla děkuji 🙊🙊🙊

melek5
autor
26. čer 2019

@priefi děkuji, no jen bych chtěla říct a zaklepat že řídím vždy na termín v přesný den jak gynekolozka napíše jinak řídím normálně záhlavím a děti všichni kolem 2500ga 45cm

melek5
autor
26. čer 2019

@michaela_2 tojo to je pravda mě trval druhý porod 2hodky a ten třetí 7 hodin

melek5
autor
26. čer 2019

Všem děkuji 🙊🙊🙊

zuzik24
26. čer 2019

Já mám za sebou tedy jen tři a ten poslední byl nejdelší a nejhorší bolesti, ale malá měla čtyři a čtvrt kila... Gratuluji k šestému miminku 🙂

svoma
27. čer 2019

Tak já mám "jen" čtyři děti a nejdelší porod byl ten první,trval dvě hodiny, ostatní byly ještě rychlejší. Ale my máme v rodině rychlé porody všechny. A gratuluji k miminku.

melek5
autor
27. čer 2019

@svoma jeeee tak to se máte já s první dcerkou 18hodin na sale manžel si už kroutil ponožky 😂😂😂když semnou 18hodin dýchal no katastrofa pak další porody už fajn ten pátý trval4hodiny🤭🤭

svoma
28. čer 2019

@melek5 "nejzajímavější" byl třetí, ráno jsem byla na ko u gyn, prý se nic nechystá a další ko za týden,odpo jsme byli na nákupu,u kasy v půl druhé mi rupla voda,v půl třetí jsme dorazili do porodnice, mě jen sem tam tuhlo břicho....do porodnice jsem jela, protože manžel plašil, ještě že tak....ve 14:40 mě prohlédli a prý ježiš,jste na deset cm,rychle na sál, malá se narodila ve 14:57. Fakt rychloporody,a poslední před necelýma dvěma rokama....dopo tvrdnutí břicha... bylo pravidelné, radši jsme jeli, otevřená na čtyři ,ale pohodička,jen tvrdnutí,po 13:30 mi pichli vodu,aby začaly kontrakce,byly čtyři a malá byla venku před čtvrt na tři. No a druhý porod,dopo praskla voda,ale dál nic,dali mi ve třičtvrtě na pět odpo nějakou tabletu,první kontrakce v 17:50, další v 18:00 a v 18:18 byla malá venku.

melek5
autor
28. čer 2019

@svoma paráda ne😂😂😂taky bych chtěla tak tiše závidím 🙊🙊🙊

kaja23
28. čer 2019

Mám za sebou 4 porody. První trval od první kontrakce do konce 7 hod, druhý 5,třetí 2,5 a čtvrtý něco málo přes 1. Vsechny dětičky měli cca 53 a 3800,hlavičkou napřed a bez komplikací, poslední i bez nastrihu. Pila jsem u všech maliník a jedla poctivě lněné semínko. Před čtvrtým porodem jsem také na netu hledala diskuse o rychlosti dalších porodů a chtěla jsem číst, že vlastně vůbec nebolí a je nejrychlejší... Takže vás chápu a uvidíte, že to bude v pořádku, máte zkušenosti a víte, co vás čeká a jak na to👍

melek5
autor
29. čer 2019

@kaja23 dekujii😘

Sem začni psát odpověď...

Odešli