• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přibíraly jste po Femibionu?

28. ledna 2015 
Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli jste některá nepozorovala přírůstek váhy v souvislosti s užíváním Femibionu. Já ho beru od plánovaní těhotenství, kdy jsem začala s Femibionem 800, teď beru 400vku. Minulý týden jsem se zhrozila při vážení, že jsem za týden nabrala 2 kila (nevim, jak se mi to "podařilo", nemyslím si, že bych se nějak cpala nebo tak) a dneska jsem se vážila po týdnu znova a váha je stejná jako minulý týden, což se mi za celý těhu nestalo. "Zvláštností" na tomhle týdnu bylo, že jsem si nezvala žádný Femibion... vím, že přibírání na váze k těhu patří a jsem smířená s tím, že 11 kilo nahoře mít nakonec nebudu, ale na druhou stranu 2 kila týdně je fakt hodně, tímhle tempem mam na konci tak 30. Nemáte některá zkušenost? Díky, M.
21. pro 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
po každých vitamínech se většinou přibírá
21. pro 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je nesmysl. Vitamíny rozhodně nezpůsobí změnu váhy. Jedině snad "béčka" zvyšují chuť k jídlu, ale pak se přibírá z jídla a né toho samotného vitamínu.
21. pro 2012 ve 23:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Ahoj, vitaminy Femibion 400 jsem užívala 3. a 4. měsíc pravidelně každý den. Začala jsem přibírat až v 5. měsíci a to 2 kg. Takže já to mám spíš naopak :grinning: když jsem je přestala užívat, přibrala jsem.... od 5. měs. užívám sem tam Calibrum
29. pro 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepřibrala :slight_smile:
29. pro 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
beru je už před otěhotněním ,změny nepocituji, nepřibrala jsem :wink:
2. srp 2013 v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Neřešte váhu,hlavně at máš mimi zdravé.Jà ho beru už skoro 4 měsìce a mám asi 4 kg
10. zář 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
beru ho 2 měsíce a zatím nic nepozoruju. Je tam spoustu vitamínu B a je to dokázané, že po B. komplexu ...se u některých lidí výrazně zvyšuje chuť k jídlu a tím se může tloustnout. Ale každý na to reaguje jinak.
10. zář 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naopak hubnu. Ale z nevolnosti. Myslim, ze vliv na váhu femibion nemá.
28. led 2015 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
brala jsem je před těhu i první měsíc těhu a nepřibrala... ani nemůžeš, můžou leda zvýšit chuť na jídlo
28. led 2015 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek