Přítel u porodu ANO či NE. Vás názor?

strasidelko
12. črc 2019

Ahojky děvčata jsem 24tt a přemýšlím zda vzít přítele k porodu.
Vaše názory a zkušenosti?
Vím ze je ještě čas, ale tak nudim se a zajímalo by mne jaké jste měla kdo prožitek s partnerem/manželem či bez.

Přítel se k tomu stavi tak, ze tam nemusí, ale pokud bych ho tam vyloženě chtěla a chtěla podpořit, tak půjde.

Takže nevím.
Děkuji všem. 😊

katka_nedo
14. črc 2019

@ilona87 Presne.Chlap pocka na chodbe a pak uvidi hotove mimco😊

dolve
14. črc 2019

Chlap byl a byla jsem ráda, ale nenutila jsem ho. Byli jsme domluveni, že pokud to nebude dávat ať klidně odejde na chodbu. Byla jsem ráda, že tam byl někdo neustále se mnou, pořád jsem běhala na wc a ještě se mi strašně motala hlava, takže mě jistil, abych sebou nesekla, protože se na mě PA byla podívat na sále za celou dobu jen 2x... taky si nechal dobrovolně drtit ruce a komunikoval s personálem. A nakonec stál u hlavy, aby toho viděl co nejmíň, za což sem i ráda, já se na to taky nemohla koukat 🙂

lovemusicsun
14. črc 2019

Ahoj, ze mě jednoznačně ano, beru to jako samozřejmost a bez něj si to nedokážu představit. Manžel měl ze začátku trochu pochybnosti, ale pochopil, že budu potřebovat pomoc a podporu. Já ve vtipu říkala, že já si taky nemůžu vybrat jestli u toho chci být nebo ne, tak proč by měl on, když je to dítě stejně tak moje jako jeho. Postupně jsem ho na to připravila a říkala mu, že pokud se mu bude dělat špatně nebo něco, tak ať jde na chodbu nebo zavolá mojí mamce, která by kdyžtak přijela. Každopádně nic z toho jsme řešit nemuseli, byl úžasný, podporoval mě, pomáhal mi a držel mě za ruku. Potom říkal, že se jednou podíval, když PA řekla, že už vidí hlavičku, ale jinak byl u mojí hlavy a nic strašného neviděl. Pak přestřihl pupeční šňůru a dcerku i popsal, tak měl taky splněný úkol. Bez něj by to bylo o hodně horší, bylo by mi určitě smutno, nechtěla bych v té bolesti být někde sama.

theronnie
6. srp 2019

Při prvním porodu byl, a byla to ostuda. Porad se chtěl koukat dolu, byl hrozne akční (až moc) neustále me motivoval stylem:”pojď, tlač, dychej, pojď vzdit to nemůže tqk bolet” já v životě nebyla tak vulgární jako u porodu. Na druhy porod chce jít taky, ale já bych ho radši neměla. 🙂

martaskaaa
6. srp 2019

@strasidelko můj viděl i jak jde ven a byl z toho vyplesklej ještě dost dlouho 😂

martaskaaa
6. srp 2019

@theronnie to bych ho zabila 😅🤣

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru