Průjem s krví v těhotenství. Máte zkušenost?

nykysek27
7. srp 2019

Ahoj holky, jelikož už jsem zoufala a vyčerpana tak už nevim kde se zkusit zeptat. Tak zkouším jestli někdo nemá stejné zkušenosti. Jsem ve 23+1tt a už 3 tydny mě trápí kašovity a vodnaty průjem s krví, který je 10krát za den. Zkoušla jsem dietu,smetku,černé uhlí a nic. Příjde mi že to co sním jde hned ven. Byla jsem na stěru u obvodáka a nic tam není. Jinak nemám horečky ani bolesti břicha. Gyndař řekl budte ráda že namáte zacpu to bylo ještě před tím než se objevila krev. Každy den si říkam že bych rači zacpu než mít druhý pobyt na wc. Ted jsem začala brát probilotika a homeopatika tak uvidím. Moc děkuji za vaše názory a zkušenosti pěkný den

lv
7. srp 2019

Neberes magnezium? Probiotika by pomoci měla, tak za 3dny+smecta+ryze/mrkev varena, žádný tuk, žádný sladký. K lékaři bych šla znovu.

nykysek27
autor
7. srp 2019

@lv ne neberu vůbec nic. A nic nezabírá dieta rýže, banány, piškoty, rohlíky nic jiného už nejím. Protože mě žaludek ani moc jist nechce

anguly
7. srp 2019

Noo mně se takhle začala projevovat v těhotenství ulcerózní kolitida...:-/ Ale řešila jsem to až po porodu a zjistili to až pomocí kolonoskopie...
Zkusila bych se obrátit na gastroenterologa. Nenech se odbejt. Gynekolog nade mnou mávnul rukou, obvoďák to taky neřešil... a malej se narodil o měsíc dřív.
Jo a opatrně s těma homeopatiky...(může se problém přesunout jinam) a zkus probiotika Vivo mixx. Jsou dražší, ale extra silný a mě vždy zabrali 😉

nykysek27
autor
7. srp 2019

@anguly a to jako ze dne na den jsou nějaké potíže?? Že se ti projevovala ulcerozni kolitada? Napsala mi žádanku na gastroenteroligie ale na to si počkám tak 2 měsíce. A homeopatika mám nějaké aloe Aku. Prý je to na ten průjem

anguly
7. srp 2019

Nemusí to být zrovna ulcerózní kolitida (a kéž by nebyla 😉), ale může to být nějaký jiný zánět ve střevě nebo něco úplně jiného, co by měl teda zjistit gastodoktor...
Mně se ta kolitida objevila asi ve 20tt a v tu dobu jsem nevěděla, že je to ona, ale prostě jsem začala víc a a víc lítat na WC a pak se to postupně po pár dnech zhoršovalo a objevila se krev a tak to trvalo až do porodu. Jako náznaky horšího trávení se objevili i dřív, ale nebyli to přímo průjmy jen nafouklé břicho a nadýmání... Myslela jsem, že je to dietní chybou.

To je právě blbý, že jsou tam takové hrozné čekací lhůty... Já když byla těhotná po druhé, tak mě vzali přednostně... (ale teda jezdím 80km od domova, no...)

Já taky brala homeopatika a krásně zabrali, ale v těhotenství se podle některých názorů postklasických homeopatů homeopatika nemají brát.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru