První bublání v břiše ve 14tt, není to ještě brzo?

diankaary
17. čer 2014

ahoj, dnes jsem zacitila prvni bublani v brise, mam tesne pred 15 tt, jsem si naprosto jista, ze to nebylo od strev 🙂 Neni to jeste moc brzo? Ma tu nekdo stejnou zkusenost?🙂

jahodarka
17. čer 2014

Na prvni miminko je to celkem brzy, ale zalezi, jak jsi citliva, ja u druheho pravidelne citila pohyby cca od 12tt a ted mam pocit, ze uz ho obcas taky citim.. 🙂

kifsepixam
17. čer 2014

Myslím si, že brzo není, někdo to tak má. Já teda začínám cítit šimrání a bublání teprve teď, ale mám placentu na přední straně a ta celkově pohyby tlumí,

vercas01
18. čer 2014

Já jsem cejtila bublání kolem 17tt a pak kopanečky v 19tt a teď už to jsou řachy až se mi vlní břicho 🙂 taky má m placku na přední straně

sonik05
18. čer 2014

U prvni dcery jsem to citila od 16tt, u druhe ve 14tt. Treba jsi citlivejsi a vnimas to vic. Myslim,ze zena tohle vyciti,ze to je ino 😉

maia74
21. čer 2014

Jsem také 14tt a také prcka cítím, většinou večer, když ležím v klidu. Nejdřív jsem si myslela, že je to fakt brzy, ale asi ne. Na UTZ taky vždycky běhá 🙂 Tuhle koukal přítel na fotbal a chvíli na to na další, tak jsem si raději vzala časopis a šla si číst, za chvíli jsem se až musela začít smát, protože prcek hrál asi taky.... 😀 To ale bylo něco holky, tomu bych nevěřila takhle brzy... Tatínek to komentoval: No vidíš, já jsem ti říkal, že fotbal bude mít v krvi 😀 😀 😀

marketa88
21. čer 2014

Kazda mamiminka to ma jinak.. Ja u prvniho tehotrnstvi az 19tt u druheho 17tt a ted u 3tehotenstvi zrovna dnes v 16tt 🙂

luckag2
21. čer 2014

Já citila první bublání kolem 16 tt, a kopanečky od konce 19 tt 🙂

prcek21
21. čer 2014

Ahoj... Ja první "bublání" cítila též kolem 14. tt 🙂

maci32
1. črc 2014

Ahoj 🙂 Ja som to tiež cítila hoodne brzo, 15tt 🙂 A je to krááásne a tiež si myslím, že sa to nedá pomýliť 🙂

lmat
9. zář 2014

Ahoj..cítím také bublání od 14 týdne a prožívám druhé těhotenství po 10 letech 🙂

nocinoci
11. zář 2014

ahoj také si myslím, že je to žena od ženy. Já jsem ted cítila mimčo už ve 13tt. Ale je to mé třetí dítko(čtvrté těhu :( ). první jsem cítila naopak až hodně pozdě si myslím a to bylo ve 21tt. Takže si myslím že je to o tom jak své tělo umíš pozorovat a jak je citlivé a taky jestli jsi hubenější postavy či ne. Jak vyprázdním střeva tak to mrně cítím víc 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru