• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenské potíže vymizely v 15tt, mohlo se něco stát?

7. dubna 2014 
Dobry den vsem,
mam mozna zbytecny dotaz ale vzhledem k tomu, ze mi muzete poradit, tak zadam o vas nazor.
Jsem v 15tt, pred par dny jsem nastydla a pouzivala jsem bezne leky pro tehotne na rymu a bolest v krku.
Jiz mi vymizely vsechny tehotenske problemy. Podotykam vsak, ze jsem mela jen unavu, caste moceni a chute.
Teploty ani nic vaznejsiho jsem neprodelala a pila jen cerny caj dva dny. :wink:
Zaskocilo me, ze obtize jsou pryc. Myslite, ze se mohlo neco stat? Nechci litat k lekari. Schuzku mam naplanovanou za 9 dni. Obcas me jen nekde pichne v brisku jako vzdy. Je to vsak mene. Nevim jestli jsem se jen nesoustredila na to, abych se brzy uzdravila. Mam z toho strach, myslite, ze by to mohlo byt zamlkle tehotenstvi, nebo jen zbytecne plasim? :confounded:
Dekuji vam za vas nazor
6. dub 2014 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na 99% plašíš, jako my všechny :slight_smile: s koncem prvního trimestru tyhle neduhy ustupují a těhulky se cítí dobře, jako kdyby nebyly těhotné. také se mi výrazně ulevilo od nevolností a ještě čekám až ustoupí ta hrozná únava. Užívej si pohodový druhý trimestr. Za pár týdnů ucítíš pohyby a to pak snadno poznáš zda je miminko v pořádku.
6. dub 2014 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já jsem to taky měla jak z učebnice, padnul 1.den 2. trimestru a najednou jsem byla fit!!! Je čas začít si to užívat :wink:
7. dub 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ježiš holky jak já vám závidím. Já už chci taky druhý trimestr :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jak pisi holky-je to normalni))taky jsem prvni 3 mesice byla mrtva a pak to jako mavnutim proutku zmizelo)
Po 15 tt se riziko zamlkleho tehotenstvi hodne snizuje. Ja pouzivala angelsound mimco jsem nasla cca kolem 15tt-byla jsem klidnejsi
7. dub 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
u mě problémy taky zmizely ze dne na den :slight_smile: sice se dalším trimestrem objevují jiné ale naštěstí ne tak děsné jak v prním trimestru :grinning:
7. dub 2014 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
bud rada a uzivej si toho ze je ti dobre. Ja zvracela u obou do konce 6 mesice, takze muzu jenom zavidet :grinning:
7. dub 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak u mě asi takhle:
Poprvé vymizely těh. příznaky a bylo to zamlklé těh. v 11.tt.
Podruhé vymizely a vše bylo v pořádku.
Potřetí jsem zvracela do 20.tt a dopadlo to blbě :confounded:

Co se má stát, stane se... plašením se nic nevyřeší, ale hlavě se to nevysvětlí... znám to.
7. dub 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě, že v této době nastává často největší pohoda v těhu, otravné příznaky vymizí...tak si užívej dobu, kdy je dobře, pak ve třetím trimestru zas bude hůř... a jestli mohu v dobrém poradit, ty stavy moc nepitvej (z vlastní zkušenosti vím, co to je), a těš se na mimčo, protože ty stresy jsou prevít a z 99% úúúplně zbytečné :wink: :slight_smile:
7. dub 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek