Těhotenské potíže vymizely v 15tt, mohlo se něco stát?

arnettacek
6. dub 2014

Dobry den vsem,
mam mozna zbytecny dotaz ale vzhledem k tomu, ze mi muzete poradit, tak zadam o vas nazor.
Jsem v 15tt, pred par dny jsem nastydla a pouzivala jsem bezne leky pro tehotne na rymu a bolest v krku.
Jiz mi vymizely vsechny tehotenske problemy. Podotykam vsak, ze jsem mela jen unavu, caste moceni a chute.
Teploty ani nic vaznejsiho jsem neprodelala a pila jen cerny caj dva dny. 😉
Zaskocilo me, ze obtize jsou pryc. Myslite, ze se mohlo neco stat? Nechci litat k lekari. Schuzku mam naplanovanou za 9 dni. Obcas me jen nekde pichne v brisku jako vzdy. Je to vsak mene. Nevim jestli jsem se jen nesoustredila na to, abych se brzy uzdravila. Mam z toho strach, myslite, ze by to mohlo byt zamlkle tehotenstvi, nebo jen zbytecne plasim? 😖
Dekuji vam za vas nazor

lusaju
6. dub 2014

Na 99% plašíš, jako my všechny 🙂 s koncem prvního trimestru tyhle neduhy ustupují a těhulky se cítí dobře, jako kdyby nebyly těhotné. také se mi výrazně ulevilo od nevolností a ještě čekám až ustoupí ta hrozná únava. Užívej si pohodový druhý trimestr. Za pár týdnů ucítíš pohyby a to pak snadno poznáš zda je miminko v pořádku.

jinajana
7. dub 2014

Já jsem to taky měla jak z učebnice, padnul 1.den 2. trimestru a najednou jsem byla fit!!! Je čas začít si to užívat 😉

kakamilca
7. dub 2014

Ježiš holky jak já vám závidím. Já už chci taky druhý trimestr 😀 😀 😀

eloana
7. dub 2014

jak pisi holky-je to normalni))taky jsem prvni 3 mesice byla mrtva a pak to jako mavnutim proutku zmizelo)
Po 15 tt se riziko zamlkleho tehotenstvi hodne snizuje. Ja pouzivala angelsound mimco jsem nasla cca kolem 15tt-byla jsem klidnejsi

baffiny
7. dub 2014

u mě problémy taky zmizely ze dne na den 🙂 sice se dalším trimestrem objevují jiné ale naštěstí ne tak děsné jak v prním trimestru 😀

tulikiss
7. dub 2014

bud rada a uzivej si toho ze je ti dobre. Ja zvracela u obou do konce 6 mesice, takze muzu jenom zavidet 😀

terinda
7. dub 2014

Tak u mě asi takhle:
Poprvé vymizely těh. příznaky a bylo to zamlklé těh. v 11.tt.
Podruhé vymizely a vše bylo v pořádku.
Potřetí jsem zvracela do 20.tt a dopadlo to blbě 😖

Co se má stát, stane se... plašením se nic nevyřeší, ale hlavě se to nevysvětlí... znám to.

jarunkaxyz1
7. dub 2014

Právě, že v této době nastává často největší pohoda v těhu, otravné příznaky vymizí...tak si užívej dobu, kdy je dobře, pak ve třetím trimestru zas bude hůř... a jestli mohu v dobrém poradit, ty stavy moc nepitvej (z vlastní zkušenosti vím, co to je), a těš se na mimčo, protože ty stresy jsou prevít a z 99% úúúplně zbytečné 😉 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru