• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ve 4. měsíci

3. září 2012 
unka - jé, tak to já se spíš modlím, aby to přišlo o týden dřív než dýl, to čekání musí být hrozné:slight_smile:
8. led 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já měla termín na Štědrý den, takže mi to ani tak nevadilo a nakonec jsem si to užila na Silvestra :wink:
8. led 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
unka - to ti to vyšlo přesně na poslední den?
8. led 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne na 1.1.2007 2.26, no snažila jsem se, už kvůli příteli ten je 31. 12., ale nestihla jsem to :grinning:
8. led 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipinka: ted poslední dobou úplně skvěle, dřiv jsem jen spala a byla unavená, nic se mi nechtělo dělat a tak a ted tak týden či 14 dní je to úplný opak, je mi fajn, stačí mi spát jen večír "ale zato tak 10h", a mám chuť pořád něco tvořit. Pustila jsem se i do úklidu který jsem na vánoce dost zanedbala. Povirostlo mi bříško, tak je vše takové fajn...
8. led 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
unka - to máš dobrý, teď už víš, co tě čeká a pravděpodobně to půjde i rychleji... to já jsem z toho úplně vyprdlá :sweat_smile:
8. led 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lasko - nebuď to zvládneš, teď si užívej těhotenství a na porod nemysly :wink:
8. led 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vvvendy: to já bych spala pořád, také jsem začala uklízet. Mě také povyrostlo bříško, musela jsem si koupit i n¨větší kalhoty. Ty jsi doma na neschopence? :wink:
8. led 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
unka - tak ono mi asi nic jiného nezbyde :grinning: ale když oni mě všichni straší, co by mě spíš uklidňovali:slight_smile: a když mě straší i mamka, tak to fakt musí být hrozný :grinning:
8. led 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, můžu se vás zeptat kolik vám bude až budete mít mimíska doma? Mě bez měsíce 24
8. led 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laska: Ber to, tak že každý porod je jinej a stresovat se dopředu nemá cenu. Stejně to budeš muset odrodit, ať tak nebo tak :slight_smile:
8. led 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já zas poslední dny nemůžu usnout vůbec, ještě ve dvě koukám do stropu a pak bych prospala celý den. vždycky jsem byla spáč, ale s usínáním jsem problémy neměla. teď vůbec nemůžu najít polohu. a těhu bříško taky pořád nikde...
8. led 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipinko, tak je to dobrý nejsem nejmladší mě bude 24 a dva měsíce :wink:
8. led 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně bude 24 v únoru, tak jsme na tom podobně:slight_smile: mamči i mimča:slight_smile:
8. led 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já zase pravidelně vstanu ve čtyři jdu na záchod, pak čučím hodinu do stropu a pak usnu, ale když jsem čekala Vanilku, tak jsem nespala vůbec, ale teď měta dračice, tak utahá, že lehnu a spím
8. led 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme fakt všechny kousek od sebe mě bude v březnu
8. led 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
unka - no právě, to mě děsí nejvíc, že jinak to nejde :grinning: jak dlouho jsi rodila ty?
8. led 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laska - no nevim, jestli ti to vůbec napsat, abych tě neděsila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Začla jsem v šest ráno a zkončila ve 2.26
8. led 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádka začala ráno ve 3 a skončila za 24hodin, při druhé dceři to měla za 10minut za sebou
8. led 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipinko, tak kéž by se mi to povedlo taky tak
8. led 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky si říkám, ale kdoví. Hlavně že malé bude zdravé,ne? :wink: Budeš mít otce u porodu?
8. led 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
U prvního se osvědčil :grinning: , dýchal semnou, jak lokomotiva, takže vřele doporučuji, hlavně dohlídl na doktory. Musel je trošku honit, Silvestr no. :wink:

A ty?
8. led 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych ho tam měla taky ráda, moc se mi tam ale nechce :angry:
8. led 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, jemu se tam nechce
8. led 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nenuť ho a vyčkej, on k tomu dojde sám, až ucejtí pohyby a na ultrazvuku to malé uvidí, tak obrátí. Pro Standu to byl nejhezčí zážitek, dokonce uronil i slzu a že mu dřív vadil i odběr krve, tak tohle mu vůbec nevadilo
8. led 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho nenutím, Míšovi ukápla slzy když viděl fotečku z utz :slight_smile:
8. led 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, vidíš, nejhorší je, že mi do těch jejich mozečků nevidíme a nevíme proč
8. led 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano,zajímalo by mě co on si myslí když jím a pleskám všechno dohromady, vždycky tak kouká, kdoví co si myslí :sunglasses:
8. led 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pádím mám vzhůru Vaňdu, kdyby jste měly časík pokecat, tak tu budu kolem osmé, to chodí dcerka spát, přeji hezký odpoledne a zatím papa
8. led 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry za odmlku, vzbudil se manžel po noční a dožadoval se jídla
pipinka: já mám neschopenku už od první chvíle co mi potvrdili těhu, dělám totiž ve sklárně s různýma škodlivíma látkama a nesmějí tam dělat těhotné ani kojící ženy...
jinak až se nám mimísek narodí bude mi už měsíc 28let, tak koukám že jsem zatím nejstrarší :wink:
manžel přítomnost u porodu rezolutně odmítá!!! Mrzí mě to ale nechci ho nutit...
8. led 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek