• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ve 4. měsíci

3. září 2012 
luccii - dneska jsem byla na poradně a rovnou mě objednali na utz. jdu 14.1., takže také v tom dvacátém. měla jsem jít o den dřív, ale už měli plno. nevadí:slight_smile: ty jdeš kdy?
16. pro 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko, jak jsem psala do IP, jeste nevim, kam na ten UTZ pujdu, ale snad u nas :wink:
16. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska teda nevím. mám dost nadváhu a doktorka mi ještě málem vynadala, že nepřibírám :grinning: mimi je zatím v pořádku, tak nevím, oč jí jde. kdo se s tím má tahat :slight_smile: ale zase mě potěšilo, že se o Vánocích můžu cpát :grinning: i když to možná taky nepomůže, není den kdy bych nezvracela. máte ještě tyhle problémy, nebo už jste v druhém trimestru v pohodě?
16. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím všechny 4. měsíce :grinning: Mám dotaz, myslíte si, že mi na žádost gynekoložka udělá UTZ, jdu tam 22.12. a na velký 20.1. ale chtěla jsem vědět co to bude už před Vánocema a dát to manžeklovi pod stromek :sweat_smile: Děkuji, a lásce přeji ať neblinká, chuděrka :frowning2: Danča
17. pro 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucci, díky za info, taky jsem na to koukala a nakonec jsem se rozmyslela, že udělám jiný krém...asi normálka pudink, máslo, cukr...
Laska, já už naštěstí tyhle problémy nemám...ale užila jsem si toho dosytosti :grinning: bléééé. Já taky ještě nepřibírám...nebo vlastně asi půl kilča mám nahoře, ale myslím, že to určitě přijde :slight_smile:
Brumla, můj doktor mi řekl, že zadarmo jsou 3 UTZ (jako hrazené pojišťovnou)...jinak UTZ mi může udělat prý kdykoliv si řeknu, ale je to za 300 kč...ale každý doktor to má asi jinak
17. pro 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
brumba - hehe, díky :sweat_smile:
já ti nevím, ale moc bych na to nespoléhala... každopádně zkusit to můžeš:slight_smile: možná, že když si to zaplatíš, tak ti to udělají. akorát stejně nemáš jistotu, že se to dozvíš...
17. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne doktorka v 16tt taky utz nedelala, tak jsem si skocila do nemocnice a zeptala se, jestli mi udelaji fotecku, tak sestricka rikala, ze jasne, ze je jedna za 50Kc a nakonec mi udelali dve a jednu zdarma, byli moc mily :dizzy_face: :slight_smile: Mam je v albu.
17. pro 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,zdravím po dvou dnech,jak s emáte?My dobře,ale jsem unavená,dneska jsem ještě s mamčou lítala po obchodech.Byli jsme obkouknout nové chiccko-dvoupatrové,a ty ceny,no počkám si až to bude ve slevách.Ale koupila jsem jedny dupajdy,a mamka nám koupila zavinovačku a jedny bačkůrky,takže super
17. pro 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brumla, myslim, ze ti ho bohuzel asi neudela, musel by k tomu mit duvod (napriklad otehotneni s pomoci v CARu)

Katko, ja nezvracela ani v 1. trimestru, vlastne jednou jo, ale to melo jiny puvod...

zuziku, ja taky pribrala pul kila :slight_smile: ale ted to asi pujude nahoru, zase jsem zacala mit velkou chut na sladke :wink:

andreo, ahoj, ja jsem dneska taky desne unavena, nakupovala jsem, varila, delala cukrovi a nejradeji bych hned usnula... jee, to se mas, ze uz mas neco koupene :slight_smile: treba nam Jezisek neco prinese :wink:
17. pro 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky boli vas jeste nekdy brisko jak se roztahuje deloha?
18. pro 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
andara - nevím, jestli je to tím, ale občas bolesti mívám, většinou jen jeden den, pak to přestane. ale je to spíš vyjímečné.
18. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara, boli, tam kde tam asi srusty po laparce... a taky nekdy dole mezi nohama...

holky, dnes jsem zdobila cukrovi a zacala ochutnavat, trochu jsem to prehnala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem mela cukrovi jeste u kamaradky
18. pro 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,luci tak já určitě vím,že nám Ježíšek na prcka něco přinese,a ne jednu věc,to vím na 100%,mamka se i trošku prořekla,už vím,že máme další povlečení,taky druhou zavinovačku a určitě další věci.
Andaro,bříško mě občas bolí,jak se zvětšuje ta děloha,ale už to není tak časté jako ze začátku,nebo to už spíše nevnímám.
18. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda andreo, ty uz jsi temer vybavena :wink: me by potesila i jedna jedina vecicka :wink:
18. pro 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak jsem pročítala co vše potřebuje miminko,tak nejsem zdaleka ještě vybavena,ale vše časem bude,ještě přece nerodíme.
18. pro 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreo, stejne si myslim, ze vetsina holek jeste nema, co ty :wink: ja mam jen kartacek na vlasky, co je asi po mne :wink:
18. pro 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, citite uz nektera pohyby? ja je cekam az cca v 19.tt, ale jedna znama je mela uz v 18.tt :wink:
18. pro 2008 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccii - tak pohyby se nás asi zatím netýkají :slight_smile: , ale spíš mě trápí něco jiného. v noci, když se převracím z boku na bok, tak mě chytne strašná křeč do bříška. trvá jen chviličku, ale docela se bojím, aby mimi bylo ok. ale vzhledem k tomu, že se mi to stává jen v tomhle případě a pokaždé jen jednou, tak je to asi nesprávnou polohou při spaní. nebo bych měla jít k doktorce, i přesto, že jinak je i podle ní všechno v pořádku?
19. pro 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,luci,tak pohyby ještě necítím,cítila jsem akorát takové lechtání u pupíku,ale doktorka mi řekla,že to ještě nejsou ty pravé pohyby,a mám si pak napsat datum kdy jsme je cítila poprvé.Že je to prý důležité.
laska-já si myslím,že je vše v pořádku,občas se mi to taky stane,je to asi přeležením.
19. pro 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte:slight_smile:

dlho som si Vás nečítala..niečo nové tu?
Ja pohyby už cítim,ale ako píše Andrea..slabunké..len také skoro nič..pri prvom som cítila v 18tt..teraz by som už mala asi silnejšie..ale to asi nevadí.
Neviem sa dočkať poradne..občas cítim taký cilný tlak v podbušku,nieje to tvdrnutie ..ale niečo také..dosť nepríjemné..
Tak Vám prajem pekný večer :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
19. pro 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreo, ale prvni pohyby jsou pry jako lehtani :wink: ale ja myslim, ze prijdou az v 19. ci 20.tt :slight_smile:

Katko, ptala ses primo na ty krece MUDry? jestli rika, ze je to OK, tak bych ji verila

bertica, no druhorodicky je pry citi skutecne drive :slight_smile:

preju vam vsem krasny vikend, jedeme k nasim, takze tu nebudu
19. pro 2008 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ja citim uz asi 14 dni takove bubllinky v podbrisku, nebo jako kdyz vas tam nekdo zevnitr cvrnkne,tak je to asi mimi. :wink:

Berti - koukala jsem, ze se obe 29.12 dozvime pohlavi miminek, teda taky doufam,ze nam ho ukaze :grinning:
20. pro 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,Luci,já to říkala té doktorce,že to byl úplně jiný pocit to šimrání,že jsme to ještě nikdy nezažila,ale hold to není to pravé nakopnutí :grinning:
Takže vy se dovíte pohlaví mimi dříve než já,já si počkám až dio 6.1.ale to uteče rychle,a už budmee snad vědět jestli holka nebo kluk
20. pro 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, no treba se neukaze a budes to vedet driv ty :wink:
20. pro 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tehulky, ja uz mezi vas asi take patrim, bych rekla.. jsem 14 tt..
20. pro 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám dvě možnosti,6.1 jdu na velký ultarzvuk do nemocncie,a 9.1jdu ke své doktorce,tak snad jednou se to podaří.A vyšpulí na nás to,co chceme vidět :wink:
andreasku ahojky,já jsme všude,co?
20. pro 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej to jo teda :slight_smile:
zase jsem si dnes udelala bananovy koktejl, jen banany + mleko, zadny cukr a je to vynikajici :slight_smile:
20. pro 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm,andy děláš mi chutě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
20. pro 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, ale ted jsem tak surfovala po netu a nekde jsem se docetla, ze banany mohou byt skodlive, ale to uz je snad trochu moc.. to by bylo vsechno! :sweat_smile:
banany mam moc rada, hlavne ted v tehu, tak si je odpirat nebudu a je to.. :slight_smile:
20. pro 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara, ty bublinky citim taky, ale stejne tak to muzou byt (a pry casteji byvaji) plyny ve strevech :wink: ale u tebe by uz to mohlo byt skutecne mimco :slight_smile:

andreasku vitej mezi nami :slight_smile: ba.koktejl tez miluju, ale jeste doma nemame mixer... ted k Vanocum dostaneme aspon ponorny, s nim to jiste pujde taky :slight_smile: ponorny jsem chtela kvuli kasovitym stravam pro mimco :wink: a se skodlivosti bananu na me nechod! :angry:

andreo, budu drzet palce, abyste se pohlavi dozvedeli, ja byla pred mesici v nemocnici na rizikovem se slecnou, ktera to nevedela dokonce mesic pred porodem :sweat_smile: proste bylo mimco blbe otocene...
22. pro 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek