Tvrdá boule pod pupíkem v 19tt

oliverka28
21. únor 2016

Ahoj holky,čekám svoje první miminko,takže jsme s mužem ze všeho tak nějak vyjukaní a docela vystresovaní. Jsem v devatenáctém týdnu. Dneska když jsem ležela na zádech,tak jsem v podbrišku cítila zvláštní křeč a nebo spíš tlak,ani ne tak bolestivý,ale spíš nepříjemný hned na to mi kousek pod pupíkem vykočila na dotek tvrdá boule,trvalo to chvilku,pak to zase zmizelo a bříško bylo měkké,může to být miminko,pohyby zatím necítím,jen občas bublinkování,můj gynekolog má tento týden dovču tak nechci hned plašit z pohotovostí. Občas se mi stalo,že když jsem se přetočila z boku na záda,tak mi zvrdlo bříško,ale boule mi tam nikdy nevyskočila. Moc vám předem děkuju za rady.

lv
21. únor 2016

řekla bych, že je to tvrdnutí, i ta boule k tomu patří..dej si magnezium a odpočinek..

mery96
21. únor 2016

Mě takto začínaly pohyby - občas se někde vyboulilo mimco. Takový tlak v jednom místě, a pak nic. Neplasila bych. Co se týče tvrdnuti celého břicha, určitě Mg a klid - a při tvrdém břichu na něj vůbec nesahat ani nehladit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru