V 18tt + 3 váží miminko 250 g, je vše v pořádku?

mijjo
19. srp 2014

Ahoj,chtěla jsem se zeptat: byla jsem na ultrazvuku a doktor mi řekl,že miminko má 250 g .Říkal,že by mělo mít kolem 150 g . Nějak jsem to v tu dobu nekoumala,ale čím víc nad tím přemýšlim,tak mám strach, jestli je vše v pořádku?? Nemáte s tím některá zkušenost,prosím?

svoba
19. srp 2014

Nenervovala bych se. Ty váhové odhady jsou plus mínus.

lenicka07
19. srp 2014

@mijjo Dle tabulek má mít plod v 19. týdnu kolem 240 g, takže je to úplně v pohodě. Co jsem tady koukala do diskuzí ohledně váhy plodu např. ve 2O. týdnu, tak se váhy moc lišily a o ničem to nevypovídalo. Mě se děti lišily v tom 20. týdnu váhově skoro o 1OO gramů, při narození byly přibližně stejně těžké..Miminko stejně nejvíc přibírá ke konci těhotenství.

mijjo
autor
19. srp 2014

Děkuji vám moc. Na příští ultrazvuk jdu za tři týdny, tak jsem zvědavá kolik bude vážit ?

vandik83
19. srp 2014

@mijjo myslím, že je to akorát......já byla v 17+6 v nemocnici kvůli problémům a dělali mi i váhový odhad - vyšla váha 224 g, nikdo se nad tím nepodivoval

moncicak26
10. říj 2014

@mijjo já byla na kontrole v 18+5 a doktor říkal že má mimi kolem 200g...Ono se to liší a u každé maminky je to jinak...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru