Ve 14tt nic necítím, máte podobnou zkušenost?

pesinka
6. bře 2015

Ahoj jsem v 14 týdnu mám už asi přes týden špatný pocit.Předtím mě bolela prsa a a cejtila jsem takové lehké píchání v podbříšku a ted nic.Byla jsem v týdnu na kontrole,doktor říkal že je vše v pořádku,ale ten divný pocit mě nenechá.Máte někdo podobnou zkušenost?

maartiina
19. led 2016

Ahojky holky chtěla jsem se zeptat ...taky mám AS na poslech srdíčka,Jsem ve 14tt. vždy ráno slyším krásně,ted jsem zkošela večír a bylo slyšet špatně...asi to bude tím,že se malá otočí a cestuje co myslíte?děkuji

cattus
19. led 2016

@maartiina zkus popatrat po celem brisku, opravdu muze cestovat, ted je miminko jeste male. Taky muze zalezet na polozeni placenty, jestli ji mas na predni strane,muze byt prenos horsi.

bejushenka
13. bře 2016

Urcite cestuje, vydrz par tydnu a uz ti neutece 🙂 🙂

prostejina
23. dub 2016

Taky se přidám s dotazem...zítra za cinam 14tt a před tydnem me přestalo bolet břicho (rozpínání vazu, dělohy). Byla jsem na screeningu, mala je v pořádku. Ale trochu me to desi, ze se děloha nezvetsuje (pocitov) ... Stalo se vám to taky?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru