Ve 14tt nic necítím, máte podobnou zkušenost?

pesinka
6. bře 2015

Ahoj jsem v 14 týdnu mám už asi přes týden špatný pocit.Předtím mě bolela prsa a a cejtila jsem takové lehké píchání v podbříšku a ted nic.Byla jsem v týdnu na kontrole,doktor říkal že je vše v pořádku,ale ten divný pocit mě nenechá.Máte někdo podobnou zkušenost?

terinda
6. bře 2015

Ano,

jednou to skončilo zamlklým těh. v 11.tt a podruhé porodem ve 37.tt.
Snaž se být v klidu, je normální, že po prvním trimestru tyhle příznaky často končí 😉

pesinka
autor
6. bře 2015

Jo děkuji, snažím se být v klidu a nemyslet na to. 🙂

terinda
6. bře 2015

Ono nemá cenu dítě každou chvíli kontrolovat utz 😅
Jestli jsi plašící typ, tak si pořiď angelsound - do prvních pohybů jsem se tím taky občas uklidnila 😉

pesinka
autor
6. bře 2015

To já určitě nechci každou chvíli dělat utz.Jen mi to přišlo zvláštní.O tyhle věcičce jsem už slyšela , ale myslím že to zvládnem bez ní. 🙂 😉

amazonka.k
6. bře 2015

Mně kolem 14 tt. všechny ty těhotenské příznaky úplně ustoupily, jen mám prsa o dvě čísla větší, jinak nic 🙂

kackarebicerova
6. bře 2015

Ja uz mesic bleju a kdyz prijde den ze je mi fajn tak mam taky spatny myslenky uda je vse v poho ale pak druhy den zas bliti a vse ze me spadne a vim ze je vse tak jak ma byt..me uklidnuji nevolnosti ale uz by mohly prestst pac blit je unavne 😉

lenjii
6. bře 2015

Já to měla stejně. Mezi UTZ byl měsíc a já se děsila, že něco není oukej. Vždy bylo. pak jsem začla cítit pohyby a super, byla jsem klidnější 🙂 Neboj, bude to v pořádku 😉

reketka
6. bře 2015

Taky jsem nemela zadne tehu priznaky a vse ok. Bud rada ze nezvracis, nic te neboli atp. Hlavne v klidu a bez stresu ten na mimo prenest muzes 😉 Pozdeji do nej budes moc stouchnout a ono ti kopancem naznaci ze plasis 😀

pesinka
autor
6. bře 2015

@kackarebicerova Muj doktor říká že když žena v těhotenství zvrací a cítí se mizerně je to důkaz dobře vyvijející těhotenství. 🙂

kackarebicerova
6. bře 2015

@pesinka Tak snad mas pravdu....pac ja posledni mesic jen bliju a nevolnosti celodenni...unava no uz aby to bylo za mnou a ja si mohla ten specialni stav uzivat 😉

reketka
6. bře 2015

@pesinka v tom pripade by moje tehotenstvi na tom bylo dost spatne. Nikdy jsem nezvracela a je mi super.Asi to plati jen tim jednim smerem 😀 😀

pesinka
autor
7. bře 2015

Já taky nezvracela jen jsem byla unalvena.Tím doktor chce asi maminky ktere zvraci uklidnit ze to k tehotenstvi patri. 😉

ronyx
9. bře 2015

@pesinka Jsem na tom naprosto stejně 😉 a to svého prcka čekám jen o pár dní dřív než ty.Jsem absolutně bez příznaků,ale jsem v pohodě,jelikož mám doma Angelsounds a když mě přepadnou obavy,jestli je vše v pořádku zapnu ho poslechu si srdíčko miminka a jsem klidná 😉 Takže vřele doporučuju.Ono se to pak hodí i v pokročilejším těhu,když se dítko třeba otočí a matka necítí třeba několik dní pohyby. 🙂

aklin
9. bře 2015

Těhotenské příznaky mi skončily s příchodem 13. týdne. Teď mám jiné těhotenské příznaky, nepříjemné šťouchání a kopání v průběhu celého dne i noci.

bobisek90
9. bře 2015

Urcite klid 🙂 ja taky strachovala a mala se me drzela jako klistastko 🙂

klaaaara
9. bře 2015

@pesinka Určitě je vše v pořádku, já neměla žádné příznaky kromě bolavých prsou vůbec. Pořiď si angelsounds je to super věc, já poslouchám miminko každé ráno a večer a vím, že je v pořádku a srdíčko mu krásně bije, hrozně mě to uklidňuje, protože jsem už jednou zamlklé těhu měla.

pesinka
autor
10. bře 2015

Porád premyslim o tom Angelsoundsu jestli to koupit nebo pockat na prvni pohyby.

terinda
10. bře 2015

@pesinka to záleží na Tobě.
Já si ho pořídila při prvním těhotenství a i v dalších se hodil 😉
Pak ho plánuju prodat, používám ho jen občas.

libah
10. bře 2015

v klidu malá se mi skoro celé těhu nehejbala a pohyb jsme cejtila až skoro ve 20 tt 😎

evcann
10. bře 2015

@pesinka ja mam priznaky tak taky nekdo jo, nekdy ne, koncem 3 mes. ustoupili a neni mi nic, ja si poridila angelsound a je to super vec, vyuziju ji i pozdeji, minule tehu jsem plasila kdyz jsem necitila pohyby vic jak den a ted to bude vyresene, prilozim, poslechnu a nemusim plasit 🙂

pesinka
autor
10. bře 2015

My prave začínáme čtvrtý měsíc,ale máme možnost koupit kočárek za dobrý peníze a ještě k tomu ten ,který chceme.Tak nevím jestli to není brzy ale ta paní nám asi čekat dlouho nebude. 🙂

pesinka
autor
10. bře 2015

To poslední se omlouvám to byl překlep a patří to do jiné diskuze 😀

jess
10. bře 2015

@pesinka moje dr je taky spokojená z toho jak mně je zle furt, že se to tím líp vyvíjí 🙂. Tak snad

denysek15
1. dub 2015

@klaaaara
ahoj, chtěla bych se zepta ,od kterého gestačního týdne to srdíčko jde slyšet přes ten monitor?

klaaaara
1. dub 2015

@denysek15 ahoj, já si ho porodila ve 13tt a slyšel ho. Výrobce uvádí, že jde slyšet od 12tt, ale každý to ma jinak. Já mela strach pořídit dřív at pak nestresuju, kdyz bych nic neslyšela. Znám i kočku co uz slyšela v 11tt. 😉

petapetruska
2. dub 2015

@pesinka me neni nic od zacatku a vsechno je ok,takze bych se nestresovala...nase homeopaticka rikala,ze kdyz ti je fajn,tak to znamena,ze to telo to prijima dobre a ze to tehotenstvi mu vyhovuje....takze je to dobry 🙂

zo_ja
10. dub 2015

To je fakt brzo, natož jestli je první.

bejushenka
11. dub 2015

Ahoj, já poprvé taky po 12 tt skoro nic necítila, kdyby mi nerostlo břicho, ani bych nevěřila, že jsem těhotná. Pohyby minimálně, až ve třetím trimestru měla malá pořád škytavku, ale jinak skoro nic. Teď jsem těhotná podruhé a mimino tam dělá hotové přemety a snad nikdy nespí. Na tom je vidět, že ne jen každá maminka je jiná, ale i každé miminko je jiné. Určitě bude vše v pořádku, neměj strach 🙂

deathy
12. dub 2015

Ahoj, mě nebylo zle ani při jednom těhu. Jediný co bylo za "příznaky" tak rostoucí prsa a že jsem byla daleko víc unavená z ničeho... takže názor, že když je mi zle = dobré těhotenství, s tím bych asi svýho dr. hnala svinským krokem 😀
A ad. Angelsounds, koupili jsme jen tak ze zvědavosti před Vánocema, to jsem byla nějaký 10.tt? Myslím, že už tam něco málo slyšet bylo, né samozřejmě to co je slyšet teď. Ale je to dobrá věc, fakt když máš takový nějaký pochyby jestli je prcek ok a nemáš ještě pohyby, tak tohle můžu doporučit.
Od 17.tt cítím pohyby, takže AS spíš leží a práší se na něj, ale minulý týden jsem poslouchala, malej byl nějak extrémně v klidu a chtěla jsem vědět, kde má asi tak nohy 😀

rencatupa
13. dub 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Já jsem začala cítit pohyby až po 20. týdnu, ale taky mě zneklidňovalo, že do té doby jsem nic necítila. Jen mi občas bylo špatně, ale jinak bych ani nevěřila, že jsem těhotná. Teď už je to jiné a užívám si, když to miminko cítím.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru