Větší žaludeční bublina ve 21tt a málo plodové vody

ajurka
20. dub 2017
Máte s tím někdo zkušenost?? Děkuji.. 28 jdu na geneticky ultrazvuk bojím se
absintka19
20. dub 2017
Tohle jsem nasla na webu:
Málo naplněná žaludeční bublina znamená jen to, že v daném okamžiku je v žaludku málo plodové vody. Může jít o zcela fyziologický stav. Vyšetření je třeba provést opakovaně. Teprve kdyby se nález opakoval i ve 30. a cca 36.týdnu, zvláště pokud by se nezobrazily ani partie tlustého střeva, bylo by možné vyslovit podezření na vrozenou vadu trávicího traktu. V tomto případě by bylo vhodné vést porod na specializovaném pracovišti, ihned po porodu provést potřebná vyšetření a v případě potvrzení diagnozy by následovalo operační řešení.

dr.A.Padrta
ajurka
autor
20. dub 2017
@absintka19 my máme právě větší ne menší
absintka19
20. dub 2017
V nadpisu mas malo plodove vody....
absintka19
20. dub 2017
@ajurka nejlepsi je zeptat se toho kdo ti to rekl, lepsi radu nemam.
ajurka
autor
20. dub 2017
No mám málo plodové vody od dr napsáno hraniční.. a miminko má větší žaludeční bublinu
terezapetrova
20. dub 2017
@ajurka ja tomu rozumim, jde o 2 rozdilne věci ale bohužel neporadim 😞
slunickova123
20. dub 2017
Proc ses nezeptala gynekologa? Promin ale toto je tady porad dokola: nejaky zdr.problem, doktor mi rekl to a to... Nevíte, co by to mohlo byt???

Holky MK je urcite senzacni drbarna a na spoustu temat ti poradi, ale co se tyce zdravi, myslite si, ze maminky tady budou vedet víc nez doktor? Proc se nezeptate jeho????😲

Jinak samozrejme doufam, ze ti to dobre dopadne.
ajurka
autor
20. dub 2017
@slunickova123 mě řekla dr co to znamená... Mě spíše zajímá jestli měl někdo podobný případ a nakonec to bylo. V pořádku i miminko bylo zdrave
elzak
20. dub 2017
@slunickova123@ajurka úplně chápu. Ve 26tt se u nás také při ultrazvuku přišlo na problém a také jsem hledala příběhy, kdo to tak měl a jak to dopadlo. Bohužel je to dost vzácná vada, tak jsem toho moc nenašla a doktoři mě také nic moc neuměli říct. Vůbec nechápu, proč tazatelku odsuzujete. Nevíte, netušíte o co jde, tak nekomentujte. Tazatelka hledá někoho na výměnu zkušeností, podporu, atd....
ajurka
autor
20. dub 2017
@elzak a jak to u vás dopadlo?.. nám dr řekla že se to může spravit... A když ne tak se to bude řešit po porodu
ajurka
autor
20. dub 2017
Mělo vaše miminko větší žaludek??? Prosím jak se to vyvyjelo dál

Sem začni psát odpověď...

Odešli