Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vyzvracela jsem snídani v 13tt, je to normální?

sandra92
8. únor 2017

Holky,chtela jsem se zeptat,davam si snidani a pak to jdu na wc,to vyzvracet,stalo se me to ted poprve jsem 13tt je to normalní???

absintka19
8. únor 2017

@sandra92 uplne 🙂 ja jsem sla treba i v pulce obeda 🙂 hold nektere trapi nevolnost. Ja ji mela cca do 18tt, moje mama i v porodnici 🙂

nellilie
8. únor 2017

🙂 tak snad to brzy prejde, ja u prvniho zvracela casto a pak jeste pred porodem na sale;) ale ted u druhyho zatim jen dvakrat🙂 Nekomu pomaha si dat kousek rohliku a pak pomalicku vstavat;)

portinari
8. únor 2017

Hehe, mě se to stalo ještě i ve 20. a ve 24. týdnu... pokaždý to byly palačinky 😀 Taky si nejsem jistá zda je to normální, i když v prvním trimestru jsem zvracela celkem běžně.

sandra92
autor
8. únor 2017

i Jídlo???

prostejina
8. únor 2017

@sandra92 říká se tomu tehotenske nevolnosti.. Je to normální 😉 někdo to ma, někdo ne.. 🙂

fitzyk1987
8. únor 2017

V klidu, prostě to nebylo podle prckovy chuti... Já zatím zvracela 4x (jsem ve 29tt), bez jakýchkoliv příznaků. A i dneska se mi občas navalí 🙂

kvakuska
8. únor 2017

@sandra92 zvracíš prostě to co máš v žaludku, když jsi nalačno, tak zvracíš jen žaludeční šťávy, když jsi po jídle, tak zvracíš jídlo ... když to příjde, tak jde prostě ven to co tam právě je 😎

mmiicchhaaeellaa
8. únor 2017

já i 3 týdny před porodem

moodie
10. únor 2017

Mohlo ti to nesednout, ale jinak je to úplně normální...

Sem začni psát odpověď...

Odešli