Zkracování čípku v 32tt, máte to taky tak?

amendee12
7. srp 2016

Ahojky minulý týden jsem byla u dr a ten mě řekl že se mě zkracuje čípek mám 2,1cm na 3,8cm. K tomu mám Cs 3-4 máte taky některá? Prý hrozí předčasný porod.

misha80
7. srp 2016

Já měla zkrácený čípek od 30tt (3,5cm), CS už si přesně nepamatuju, ale dr. mi jen řekl, že se mám šetřit a musím vydržet alespoň do 36tt, chodila jsem ještě do práce, tak si myslím, že kdyby to bylo vážné, dostanu neschopenku. Ale vyděsil mě tím, to jo 🙂. Pak dr. na velkém utz ve 30tt mi řekla, že to není nic neobvyklého a vůbec z toho nedělala vědu. Porod byl celkem rychlý a bezbolestný ve 38tt. Takže nakonec jsem to považovala za výhodu 🙂. Pokud Ti Tvůj gyn. vyloženě neřekl, že máš ležet, tak si myslím, že to bude dobré. Držím palce ;)

andysek2512
7. srp 2016

@amendee12 ahojky, ja byla od 32 tt otevřená na špičku prstu, 33 tt mi odešla hlenová zátka a rodila jsem 39+4 takže tak😉 ale měla jsem klidový režim a hodně odpočívala🙂)))_

amendee12
autor
7. srp 2016

Já mám klidový režim ale ležet nechci je to opruz nic nedělat☹

andysek2512
7. srp 2016

@amendee12 ju taky jsem to tak měla.... Je to velká otrava, ale výdrž to! Alespoň do toho 35-36 týdne🙂 ale taky jsem neležela, normálně jsem uvařila... Ale nějaký extra úklid nebo jít na nákup se nekonalo no.... Jen max jsem šla do obchodu pro pečivo, ale to mám asi 3 min chůze nu

amendee12
autor
7. srp 2016

@andysek2512 myslíš že trošku se projít vadi?? Na záchod 3x za noc jdu taky po schodech dolu a nahoru.

andysek2512
7. srp 2016

@amendee12 já myslím že na krátkou prochajdu nevadí🙂 já bydlím ve třetím patře bez výtahu.🙂 a normálně jsem jezdila pak i na nákup autem, sice ne každý den, ale třeba jednou týdně sjem zajela. Pokud dr neřekl jen ležet a navíc kdyby to bylo tak hodně špatně tak by tě asi poslal do nemocnice ne?....

amendee12
autor
7. srp 2016

@andysek2512 řikal jestli se mě to teď po týdnu zhorší tak mě pošle😞

andysek2512
7. srp 2016

@amendee12 aha tak to raději fakt ten týden výdrž odpočívat☹ nestojí to za to.... Sice je to naprd a nuda, ale tak si Stáhni nějaký seriál a koukej alepson na TV nu....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru