Zvracely jste denně i v 18tt?

michalka_n
18. srp 2015

Zdravím chtěla bych vědět zda je někdo kdo denně zvracel i v 18tt i později a zda to přejde nebo už bude do konce. Je to šílený ☹ už dvakrát sem tam měla přísměs krve ale pak měsíc klid s krví. ale to zvracení mě ubíjí. Chodím do práce protože sem v kanceláři. Do toho mám čípky a antibiotika na močový měchýř ☹ může to zvracení být ovlivněno Euthyroxem na štítnou žlázu? prosím o radu ☹

mandala
18. srp 2015

@michalka_n Jestli tvoji nevolnost ovlivnují léky, to nevím, ale mě v prvním těhu bylo špatně až do 6. měsíce, kdy jsem skončila v práci. A to jsem si ještě mohla gratulovat, protože moje mamka ve všech třech zvracela až do konce, prý i na porodním sále. Já myslím, že nezbývá bohužel nic jiného, než přetrpět a doufat, že brzo odezní.

michalka_n
autor
18. srp 2015

to se asi zbláznim ☹ sice sem zhubla 4kg a přírůstek zatím žádný ale za tuhle cenu nevim no ☹ zaráží me ta občasná krev ale nechci jít zbytečně na hadici tak ještě počkam ☹

mandala
18. srp 2015

@michalka_n A tvůj lékař o tom ví ? Já si myslím, jestli to není kvůli tomu, jak je ten žaludek podrážděný, ale já teda nikdy nic takového neměla, i když jsem chodila po domě s kbelíkem, protože jsem házela každou chvíli. 😒

michalka_n
autor
18. srp 2015

jj prej když se to bude opakovat tak hadice.. no uvidim zkusím to nějak vydržet 🙂 jinak to budem mít podobně taky to hazim každou chvílí 🙂

mandala
18. srp 2015

@michalka_n A jéje, tak to nezávidím, tak držím pěsti, at to brzy přestane.

zuzousinek
18. srp 2015

Zvracela jsem až do 5. měsíce. Pracuju jako učitelka, takže to bylo fakt psycho, dráždily mě pachy, však to znáte. A pracovala jsem až do vysvědčení, tedy do konce 7. měsíce. Ale dr. o všem věděla a nijak zvlášť se k tomu nevyjadřovala. Přibírat jsem začala až potom. Teď mě všichni obdivují, že vůbec nevypadám, jako bych měla do 14 dnů rodit. Mám opravdu jen břicho. Ale když si vzpomenu, jaké to bylo utrpení! Pak nastala vedra a z nich jsem měla stejné stavy, stačilo jen jet delší trasu autem. Na tu příměs krve se určitě zeptej dr.! Drž se, cítím s tebou!

misadan
18. srp 2015

@michalka_n Euthyroxem by to asi být nemělo...zobu každý den a zatím jsem po něm nezvracela....

michalka_n
autor
18. srp 2015

no mě začíná 5.měsíc za 3 dny tak sem zvědavá. Je možný že to taky dělají ty vedra. No taky se nevyjadřila jen ze kdyz se to bude opakovat tak se objednat na to gastro. na zvracení taky nijak nereaguje ale už je to dlouhy 😀 bojim se že mě to nepřejde a bude to až do porodu. Hruza.. mě břicho tedas roste ale co sem zhubla od ty doby sem zatím nepřibrala čož je asi na jednu stranu dobře ale na druhou za jakou cenu že 🙂

speratovalucie
18. srp 2015

Kamarádka zvracela celé těhotenství cca dvakrát třikrát denně, sem tam pomáhalo Rennie, ale ona to tak prostě měla...

anushe
18. srp 2015

I ja se pridam.s prvnim jsem zvracela v prumeru 12x denne do konce 5.mes,ale pribrala jsem skoro 30kg.ted s druhym.jsem zvracela do konce 6.mes,v jednu chvili jsem mela i 10kg pod pocatecni vahou.krev jsem ale asi nikdy nezvracela.snazila jsem se hodne pit,a to v noci,kdyz byl zaludek klidnejsi.paradoxne je nejvetsim pomocnikem jidlo.vzdycky si to reklo,co potrebuje,vetsinou jsem jedla zeleninovy salaty s octovou zalivkou,pak vegetar.sushi s wasabi a zazvorem (nechapu taky).citim s tebou.vydrz.na predikce tipu Bude mi zle az do porodu je jeste hodne brzy.ja kdyz z nevolnosti ted vylezla,cca 2 mesice mi bylo skvele,asi jak to predtim bylo sileny tak ten kontrast.a taky jsem moc nepribrala.do mesice rodim a mam 5kg nahore..je to trochu jiny nez jich tahat 30😊.drz se.pokud muzes,polehavej,cti,nechod do kuchyne kdyz nemusis,furt vetrej,nenech se nastvat kecama o tom,ze jen lezis a kdo bude prat a tak... univerzalne zazracna potravina neexistuje podle me.i zazvorovy lizatka mi po urc.dobe delaly blbe.je to dane hormonalne.nekde jsem cetla ze to ma souvislost prave s mnozstvim hormonu,kterej predchazi potratum,tak jsem se snazila opakovat si,jak mam chytre telo... drz se a vydrz,bude lip..

speratovalucie
18. srp 2015

Jo jinak já sem u prvního zvracela od začátku těhu přesně do konce 4.měsíce obvykle jednou denně, ale dala jsem i rekord 7x za dopoledne, přibrala jsem 20kg. U dcerky mi špatně nebylo, jen se mi ráno trošku motal žaludek, ale vyřešilo to jídlo a Rennie. Nabrala jsem 17kg.

michalka_n
autor
18. srp 2015

moc dekuju za podporu 🙂 snad to bude dobrý 🙂 pravda je ze nejhorší je to přes týden když vstávám brzo do práce. vařit musím ale dělám jednoduchý jídla a přítel mě nebuzeruje ze sem dva tydny nevysavala nebo tak 😀 jim suchy rohlíky někdy colu. snad se to uklidní a začnu si užívat miminka 🙂 jen mě děsí ty bakterie ted co mam ty čípky a do toho antibiotika na močák. hruza..

ivasad.
18. srp 2015

@michalka_n u obou těhotenství jsem zvracela do cca 30tt. Test na cukrovku na několikrát, byl to kumšt v sobě ten půllitr vody udržet. Má to i výhody - v obou případech jsem si z porodnice nenesla už žádný přebytečný kila. Krev ok není, na to asi pozor.

zuzousinek
18. srp 2015

Kamarádka brala proti nevolnostem Emesin se zázvorem, předepsali jí ho na gyndě. Já nebrala nic (a zázvor mi vůbec nevoněl), ale pomáhala občas chlazená cola po doušcích. První měsíce mě dr. uklidňovala, že mimi si bere z mého těla vše, co potřebuje, a i kdybych jedla jen rohlíky a pila čaj, má všeho dost. A že se nemám do ničeho nutit. Jestli je v pořádku miminko a o tvém stavu ví dr., určitě je vše ok! A může se to srovnat velmi brzy. I když jsem házela ze všeho a nemohla jsem nakouknout ani do obchodu (doteď nerada jezdím konkrétně do Penny, něco mě tam podráždilo a stačí vidět jen jejich logo) nebo stát ráno s čoudícími lidmi na zastávce, mimi se ve mně vyvíjelo dle norem 🙂

michalka_n
autor
18. srp 2015

No to mě taky uklidňuje že je mimi dle norem zatím ale štve mě to že sem pak doma doslova na nic.. vodu mám taky problem udržet a proto piju ledovou colu ale to asi taky neni zdravý a to pravé ořechové .. 🙂

zuzousinek
18. srp 2015

@michalka_n Když ji nepiješ po litrech, nic se nestane. Důležité je, že ti pomáhá 🙂 A pokud je u vás tak krásně jako tady (konečně se dá dýchat), pořádně si větrej... Bude to určitě dobré, jen to vydržet 🙂

mandala
18. srp 2015

@michalka_n Mě v posledním těhu nechutnalo vůbec žádný pití, všechno mě páchlo a natahovalo, jediný, co jsem jakž takž pozřela byla cola a džusy. Nevypila jsem toho litry, ale i tak jsem z toho neměla dobrý pocit, ale tak jsem si říkala, něco pít musím, zvlášt v létě, když byly horka a v práci vzduch na omdlení. A dítě je zdravé jako řípa. 😉

michalka_n
autor
18. srp 2015

no to me uklidnilo 🙂

domca89
18. srp 2015

Já zvracela "jen" do 36tt pak jsem porodila.

michalka_n
autor
18. srp 2015

takze do konce?

domca89
18. srp 2015

@michalka_n jj až do konce, ale u mě se to dalo regulovat, stačilo mít na nočním stolku připravenou sušenku, piškoty, nebo kousek buchty a než jsem vystrčila nohu z postele sníst to. Pak mi sice bylo zle, ale nezvracela jsem.

michalka_n
autor
18. srp 2015

to ja prave obcas nestiham kvuli lekum na štítnou žlazu, vzit ho min 30min pred jidlem :-/, obcas se tedas povede ze vstanu v noci a vezmu si ho ale neni to pravidlem

macela34
25. led 2016

Ja prvni tehu ztrácela cele. Nepomáhalo nic. Ani renie ,espumizan, Či lizatka. Holt to bylo vlasate miminko.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru