32.tt a špinění po úklidu. Mám plašit?

erickaf
5. bře 2020

Zdravím vás. Mám takový dotaz. Jsem 32+6 tt a po dnešním běžným uklízení jsem měla na intimce malé zašpinění. Mám plašit a jet hned na pohotovost nebo staci zitra volat svýmu doktorovi. Od tý doby nic. Bylo to těsně po uklízení.

anniej
5. bře 2020

Běž si lehnout a odpočívej, pokud nemáš bolesti a neobjevuje se to dál, podle mě stačí zítra ráno zavolat svýmu dr. ☺️Ale kdyby se to nedej bože nějak zhoršilo, zajela bych si pro klid na pohotovost ☺️ Držím palce 🍀

erickaf
autor
5. bře 2020

@anniej To teď celou dobu dělám, jen odpočívám, ležím. Nic mě nebolí 🙏🏽 malej kope a protahuje se, takže bude určitě všechno v pořádku. Děkuji 🙏🏽🥰🥰

krupka3
6. bře 2020

Jak se kazdy vzdycky pta, jestli ma plasit..... Ne, plasit neni na miste nikdy. Kdyz uz, tak situaci resit. Proste ses premohla, lehni si a odpocivej. Kdyby to neprechazelo nebo sililo, zavolej lekari. PS 32+6tt je 33tt (dokonce uz skoro 34).

erickaf
autor
6. bře 2020

@krupka3 on to byl nakonec opravdu jen planej poplach, zjistila jsem, ze jsem mela dole nejaky bedar, ktery praskl 🙉😁 Ale diky 😁 Sakris, ted se teda citim jako uplny blb 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru