36. tt a velká únava. Je to normální před porodem?

salinecka
13. lis 2023

Mamky dnes jsem 36+5 týdnů těhotná a v pátek mě čeká plánovaný císařský... ( budu 37+2)
Ale celou tu dobu jsem strašně moc unavená , že bych prospala celé dny a mám také jako menší navali tepla.. nejsou to teploty jen takový to při spaní že mi je moc teplo a potim se a stále mě trošku bolí hlava...
Myslíte že je to tím že už se to blíží a mám strach, že na tím moc přemýšlím v hlavě ?
snad mě trošku uklidnite.. děkuji všem předem

merope
13. lis 2023

Já byla v podobném stavu asi tak o 8. týdne až do porodu 🙂. Jo a pak vlastně ještě tak rok po porodu 😀.

salinecka
autor
13. lis 2023

@merope takže je to normální? Já se bojím aby nebylo něco s miminkem v bříšku

misha31
13. lis 2023

Jsem 31 tyden a jsem taky vic unavena. Jen proste musim fungovat, prace, dcera, zverinec...jinak bych taky spala i pres den.

optimistic
13. lis 2023

@merope přesně

salinecka
autor
13. lis 2023

@misha31 jo to musím taky fungovat vařit uklízet že synem( 3 roky ) ale prostě nemám vůbec sílu no

merope
13. lis 2023

@salinecka Proč máš CS takto brzy? Předpokládám, že jsi sledovaná. Tzn. že kdyby tam byl nějaký problém, tak o tom víš. Jako neznám to, že by bolela hlava, ale každá to máme jinak. Tu neskutečnou únavu, tu znám až moc dobře. Držím palce, ať v pátek (opravdu v pátek - státní svátek?) vše dopadne dobře.

salinecka
autor
14. lis 2023

@merope ano byla jsem na kontrole a vše ok teď ve čtvrtek jdu na poslední kontrolu před OP a ano jdu 17.listopadu na CS a vůbec nevím proč mě berou tak brzo prostě mi to tak vypočítali ale říkali že v 37 tt je s mimi vše v pořádku vyvinuté ... jen mám obavy o tu únavu a hlavu ale když všichni říkáte že je to normální tak jsem v klidu 😉 a děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru