• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

40tt zo mňa išiel hustý hnedý výtok, čo to znamená?

30. června 2013 
Ahojte , chcela by som sa spýtat som v 40. týždni tehotenstva a termín mám na 31.3 . Dnes ráno sa my stalo že som išla na wc a išeiel zomna hustý hnedý výtok ktorý skor pripomínal ako keby sopel . Chcela by som vediet čo to znamená ... Dakujem za odpoved
22. bře 2013 v 18:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
ze mě šel hlen v jednu ráno a v osm byla na světě naše dvojčata :wink: zřejmě ti odchází hlenová zátka, což značí, že brzy přijde porod
22. bře 2013 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
podle mě odešla hlenová zátka, takže porod by tu měl být coby dub. Tělo se pěkně připravuje. přeji mnoho zdravíčka.
22. bře 2013 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Já to měla taky ráno a večer se jelo do porodnice.
22. bře 2013 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Može to byt odtok hlienovej zátky, blížiaci sa porod ... :slight_smile:
22. bře 2013 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
myslím, že to bude odtok hlenové zátky, blíží se porod. Hlenová zátka ale může odcházet i několik dní před :slight_smile:
22. bře 2013 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Podle mě mají holky pravdu a porod je za dveřmi :slight_smile: Držím pěsti, ať je rychlý a pohodový....
23. bře 2013 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslím, že to bude určitě hlenová zátka, hlavně se nestresuj :wink: U prvního porodu mi odešla týden předem, u druhého asi 2 dny před porodem...
23. bře 2013 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
a neporodila už třeba autorka? :grinning:
23. bře 2013 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
me odesla teda nedele pondeli dnes ctvrtek v poradne mi bylo receno ze k porodu to nevypada :frowning2:
2. kvě 2013 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě u druhého porodu odcházela skoro tři týdny:(
2. kvě 2013 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
vím, že už autorka porodila, ale odpovídám jako info. pro další. U první dcery mi odešla hlenová zátka večer a noci jsme jeli a další den dopol. jsem porodila a teď mi odešla před třemi dny a ani dnes to na porod nevypadá, jsem 4Ott, takže babo raď. Když jsem soudila podle prvniho těhu, myslela jsem si, že už v noci pojedem a asi odchod hlenové zátky fakt není důkaz, že to musí být v nadchátejících 24hod. :frowning2:, aby se v tom pes vyznal
30. čer 2013 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek