• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

7. měsíc těhotenství, blížíme se do finále

5. srpna 2009 
Ahojky, právě jsem začala III.trimestr a hledala jsem téma který by bylo aktuální. Našla jsem jen III.trimest-od začátku, ale tam už jsou jen samé maminy s dítky. Takže doufám, že se ke mně někdo přidá a ty poslední 3 měsíce si pěkně zpříjemníme! :grinning:
29. bře 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Halooooooo, kde jste kdo? :slight_smile:
29. bře 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se ráda přidám, jestli chceš? Dokonce jsem přišla na to, že asi bydlíme ve stejném městě.
29. bře 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak i já se přidávám... :slight_smile: :wink:
29. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, tak i já bych se přidala :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já bych se také přidala :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak to jsme se tady pěkně rozrostly, to jsem ráda! :slight_smile: Tak vás všechny vítám! :slight_smile:
Apap: A jsi přímo z Blanska nebo odjinud? Já sjem z Boskovic.
Koukám, že je mám zatím nejposlednější termín...:slight_smile: Tak to nám to tady bude ke konci pěkně odpadat a já ještě budu na čekané..:slight_smile: A co jinak? Chodíte ještě všechny do práce? A jak se cítíte v té poslední třetině?
29. bře 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Amon,

máme jen týden od sebe a neboj termín se může klidně posunout a může být poslední někdo jinej. :wink:
29. bře 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Unka,
krásně ti to vyšlo že. Holčička už doma a chlapeček v bříšku. :grinning: Snad se nám něldy v budoucnu taky zadaří mít oboje! :slight_smile: A odkud jsi?
29. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vanesska je moooc pěkná holčička! :slight_smile:)
29. bře 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za pochvalu, na fotce nevypadá, ale je to pěknej drak, takže směle může konkurovat klukům :grinning: Jsem z Karlových Varů. Koukala jsem do albíčka, už skoro vše pro Nelinku máte připravené. Kdo vybral jméno??? Je moc hezké
29. bře 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu hajat, zítra musím do práce a už se mi zavírají oči. Tak se mějte a zítra tu! :slight_smile:)
29. bře 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc a pa zítra
29. bře 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno přeji :slight_smile: :slight_smile:
Taky tak u vás od včerejška pořád prší?? no hrůza....ale vypadá to, že snad to už přestane :confused:

Amona: ten týden nic neznamená, aby jsi nás ještě nepředběhla :wink:

Jinak já jsem asi 5 týdnů doma, mám docela náročnou práci, nějak se to začalo kupit a já to trocha přeháněla, tak mě nechala doma. Nejdřív jsem protestovala :angry: ale musím uznat, že je mi doma dobře. Stíhám vše v pohodě, dělám si co chci a kdy chci....prostě mám na všechno čas :sunglasses: Je mi prostě fajn :grinning:
Tak jak prožíváte poslední trimestr? :wink:
30. bře 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak mi už jsme po snídani a venku se barví krásný den, o dešti nemůže být ani zmíňka, tak už chybí jen to teplo a bude to veselejší.

Teda změna toho času mě asi zabije.

Já pracuji jako OSVČ, teď jsem musela trochu zpomalit tempo jsem na rizikovém a zapomínala jsem se šetřit a taky jsem doma s naší Vanesskou.

Ten čas tak letí za chvilku budeme mamky
30. bře 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amona: taky jsem přímo z Bce. Viděla jsem tě na kurzu pro těhotné. A taky mám pocit, že jsem chodila na ZS s tvým bráchou Jardou (doufám, že jsem se nesekla).

Jinak já si poslední trimestr uživám!!! Upadlo mi tělo na schodech a podařilo se mi zlomit si ruku, tak jsem docela nervózní, abych se dala do porodu do kupy. Hlavně ale, že se nestalo nic našemu broučkovi.
30. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, to byl den...fůůůj! :frowning2: Ráno jsem zaspala, tak jsem přiletěla do práce ještě rozespalá, tak jsem seděla až do půl 5 nad daň. přiznáním /ale už hotovo- aleluja/, pak jsem valila na gyndu aby mi napsala mudra novou várku magnesia, při prohlídce mi zjistila začínající zánět spodku :frowning2:. Do toho všeho mám už druhej týden šílenou rýmu..takže teď ležím a jsem uplně KO! Naštěstí mám až do konce týdne volno, tak nebudu nic dělat a budu se jen válet a kynout! :slight_smile: No a to mi opravdu jde, už vypadám jak soudek! :slight_smile:)
Hehuliček: Dopoledne trochu poprchávalo,ale spíš to bylo jen mrholení, odpoledne i trocha svítilo sluníčko, no a teď jsem musela zapnout topení protože se zase pěkně ochladilo..:frowning2:
30. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
S tou prací je to mazec! Já jsem hned v druhým měsíci nastoupila na NP, ale vzhedeme k tomu že jsme malá firma, tak jsem tam byla jediná administrativní pracovnice+ učetní. Tak jsem to napřed natlala z domu a ja mi bylo líp, tak jsem jezdila do práce. Jenže tím se mi samozdřejmě jen navalila kupa práce, tak jsem teď od začátku roku kmitala jak blázen. No a v poslední době jsem už opravdu byla uplně vysátá! :frowning2: Tento týden mám už volno a pak jdu už jen 3 týdny a konec. Jo a chodím jen na pár hodin denně (i tak se vracím uplně KO)...:(
30. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Unka: To že je Vanesska divočák myslím ničemu nevadí, alespoň o ní víte! :slight_smile:)
Nelinku jsme vybrali tak nějak s MM oba zaráz, napřed jsme měli vybranou Terezku, ale těch je v okolí už nějak moc, tak Nela byla jasná už od začátku... Teda napřed to byl Davídek, ale to nějak neklaplo..:slight_smile:)

Apap: Tak furt koukám na tvou fotečku kam tě mám zařadit a fakt nevím...:frowning2: Bráchu Jarka mám, tak ty jsi asi na správné adrese! :slight_smile:) A chodila jsi do kurzu předtím nebo teď? A cvičíš v mé skupině, nebo máš napřed teorii a pak cvíčo? A v který části Bce bydlíš? Týjo , to je výslech co! :slight_smile:)
30. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Apap: Co jsi na těch schodech robila, no?! :slight_smile:) Nic si z toho nedělej, já v unoru zase venčila psa a podjela mi noha, tak jsem s sebou švihla. :frowning2: Bolelo mě břicho, tak jsem valila na pohotovost kde byl zrovna MAchač (docela příjemnej člověk), tak se smál, co to mám za psa, že mě stáhl k zemi, no a když ¨jsme mu řekla že čivavu, tak nechápal...:slight_smile:) Jenže ona mě nestáhla, já prostě jen podjela na ledu. Taky jsem se bála o mimíska, ale ten si naštěstí plavčil v bříško a nic ho nerozhodilo...:slight_smile:)
30. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, kde jste? :frowning2:
30. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Halo.......... :confounded:
30. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se tak koukám, že jsem jediná kdo "vyhlíží" holčičku! :slight_smile: Teda krom Helulicky, ta to má jako překvápko! :slight_smile: To bude mít naše Nelinka po republice ženichů... :grinning:
30. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baby kde jste? Tak já jdu pod sprchu a hurá do pelechu! Doufám, že se zítra polepšíte! :slight_smile:)
30. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, u nás skoro celej den pršelo, teda kolem oběda se to zlepšilo, ale bylo pořád zataženo, prostě spací den :pensive: Naštěstí jsem odolala a dala se do úklidu, co jsem nestihla přes víkend :wink: nějak jsem se o víkendu vždycky doma jen otočila a zas jsme s manžou pádili někam za zábavou :slight_smile:
Před chvílí jsem se vrátila z plavča, jsem utahaná jak pes, takže pádím do postýlky :confused:
Všem přeji dobrou noc a krásný sny

PS: jinak pohlaví víme, už od 13tt, ale držíme jazyk za zuby a nikomu jsme to ještě neřekli :sunglasses: Takže okolí jen může tipovat :unamused:
30. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amona: do kurzu jsem chodila jen chvilku a byla jsem v opačné skupině, takže jsem tě zahlídla jen v šatně. Byla jsem jen 3x, pak jsem už chodit nemohla, protože jsem měla nařízený klidový režim. Bydlím blízko gynplu, však můžem někdy skočit na čaj a pokecat.
Na těch schodech jsem upadla paradoxně proto, že jsem šlápla na nájezd na kočárek. No, a už jsem ležela.

Helulicek: fakt obdivuju, že to dokážeš vydržet nikomu neříct, já bych to hned každýmu vykecala.

Teda holky, toho deštivého počasí je snad už dost! A podle předpovědi už jaro zimu konečně vystrnadí. Jupí, už se těsím na "letní" boty a úklid bundy do skříně (stejně se do ní skoro už nevejdu).
31. bře 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
abych úplně nekecala, tak to ví moje nejlepší kamarádka..když jsem se s ní hned na začátku těhu bavila, tak jsem ji řekla, že si myslím. že to bude.....no a po UZ ji to bylo jasný, že jsem se nemýlila. Je to ale jedinej člověk, kterej to ví.
31. bře 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes by mělo být prý hezky :wink: , ale u nás to zatím tak nevypadá....ne že by pršelo, ale je jaksi zatažený. Tak snad na nás ten oskárek už vykoukne :slight_smile:
31. bře 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, dneska jsem si pěkně pospinkala, pak jsem si udělala nějaký úkoly na počítači a už mám jen "zábavu" ...:slight_smile: Teda né tak uplně, protože za hodinu se přiřítí MM a bude chtít oběd..:slight_smile:
Hehuliček: Je to fajn mít svoje sladké tajemství, co? :slight_smile:) Já bych to ale taky bohužel nevydržela, hned jak nám bylo naznačeno pohlaví jsem to rozkřičela do světa. :slight_smile:) Tak doufám, že to bude holčička a rozšíříme řady..:slight_smile:)
Apap: Jasně, no a pak spolu můžeme trajdat s kočárkama..:slight_smile:) Já bydlím naproti kostelu, takže to máme od sebe kousíček.
Já schovala zimní oblečení už na konci unora, no a během března jsem ho zase postupně vytahovala. Taky už toho mám plný zuby. Doma topíme jak o život, jsem zvědavá na vyučtování za plyn...:frowning2:
31. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jdu chystat obídek, zatím papa! :slight_smile:)
31. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Po 2O-té hodině jsem tady, absence se neomlouvá! :grinning:
31. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 38
Tvůj příspěvek