7. měsíc těhotenství, blížíme se do finále

amona
29. bře 2009

Ahojky, právě jsem začala III.trimestr a hledala jsem téma který by bylo aktuální. Našla jsem jen III.trimest-od začátku, ale tam už jsou jen samé maminy s dítky. Takže doufám, že se ke mně někdo přidá a ty poslední 3 měsíce si pěkně zpříjemníme! 😀

helulicek
31. bře 2009

Halóóó holky, copak tu přes den nikdo není 😢

lenusinecka
31. bře 2009

ahoj holky, můžu se přidat????

helulicek
31. bře 2009

Já myslím, že určitě 🙂 nějak to tu vázne 😅
koukám, že máme skoro stejnej termín....myslím, že ten týden nic neznamená 😉

lenusinecka
31. bře 2009

ahoj, díky
no pravda, myslím, že týden sem týden tam už opravdu nic neznamená 😉 - osobně bych raději rodila dřív 🙂

helulicek
31. bře 2009

To já taky 🙂 Mám sice termín 17.6., ale 6.6. jsme pozvaní na svatbu, tak si myslím, že 7.6. půjdu rodit...mám v plánu tam to mimčo vytancovat 😀

lenusinecka
31. bře 2009

jéé tak to je náhoda, páč mně se 6.6. vdává ségra 😀 😀 😀 - a přesně jsem si říkala, že bych to mohla do svatby vydržet a od 7.6 začít rodit 😉 🙂

helulicek
31. bře 2009

tak to jsem zvědavá, které z nás to vyjde 😀 😀

lenusinecka
31. bře 2009

jj, a jak jsi na tom s výbavičkou - už máš pokoupené všechno??
my nakupujeme tak postupně a stále nejsme u konce 🙂

helulicek
31. bře 2009

Jéé, před chvíli jsem to psala do jednoho tématu tu na MK, nemám....mám doma jen to, co jsem podědila hadříky po dětech mých kamarádek, tak jsem se dala zatím do praní věciček a to je tak všechno. Nějak mi připadá, že mám pořád čas, ale asi bych už měla s něčím začít co? Jak jsi na tom ty?

lenusinecka
31. bře 2009

jj, no co se týká oblečků, tak pomau končím a pak budu jeom dokupovat - taky ještě určo něco dostaneme 😉 🙂 , a co už máme - kočárek, přebalovací podložku, autosedačku, chůvičky, odsávačku mateř.ml.,deku do očárku, a zavinovačku do autosedačky
jinak asi nic, chybí kosmetika a hyg. potřeby, postýlka, kolébka (do ložnice), atd............................
no je toho docela dost 😉

lenusinecka
31. bře 2009

no v podstatě čekám, až mi udělá truhlář do obýváku komodu a kousek stěny pod televizi a pak začnu naostro 😀 , už jsem si koupila i prášek na praní, ale zatím se mi do toho nechce 😅

helulicek
31. bře 2009

teda, ty to ho už máš 🙂 já jsem ještě zapomněla, že mám doma půjčený monitor dechu 🙂, dvě zavinovačky a peřinky do kočárku... a postýlku mám slíbenou....jsem ráda, že nemusím vše kupovat, jsou to hrozný pálky...ale jak vidím, tak jsem teda pěkná máčka....

lenusinecka
31. bře 2009

no aqni ne, teď jsi to dohnala 😀 😀 😀

lenusinecka
31. bře 2009

já jsem si taky furt říkala času dost, ale pak to vydání naráz 😒 - nic moc, tak pojedeme postupně 🙂

unka7
31. bře 2009

Ahoj Holky,

tak koukám, že to tady pěkně žije a to jsem myslela, že tu nebudete, když je tak hezky

helulicek
31. bře 2009

asi máš pravdu lenu, že lepší je to postupně než pak vydat velkou pálku peněz....popravdě, já tak trochu čekám, až mi dojdou penízky z druhého spoření, kam jsem sem tam něco odkládala, tak jsme se rozhodli, že si je necháme na mimi....

amona
autor
31. bře 2009

Ahojky ženský,
tak jsem tu..🙂) Nějak jste se rozkecaly- super! 🙂) Dneska jsem se začala pomalu prodírat nakoupený věcičkama a když mám být upřímná, nějak jsem to přehnala. To naše mimušo má pomalu víc oblečení než já s manžou dohromady..🙂)

helulicek
31. bře 2009

U nás to taky tak vypadá....mimi oblečení hromadu a my jsme podle něj břídilové 😔

amona
autor
31. bře 2009

A kupujete modré nebo růžové? 😉

amona
autor
31. bře 2009

Dneska jsem šla procházkou na poštu a hrozně mě začalo píchat v pravým boku. Přitom jsem se šourala jak šnek..☹ Docela mě to vylekalo. ☹ Na začátku těhu jsem si koupila těhotesnký podpůrný pás, tak jsem ho hnedka vyhrabala ze skříně a fakt je to asi lepší. To břicho je víc zpevněný. 🙂)

amona
autor
31. bře 2009

Děvčata vy koukáte na telku či co? 😀

amona
autor
31. bře 2009

JInak jsem si včera na netu objednala steriliztor lahviček ( a v podstavě všeho co se do toho vleze), tak jsem zvědavá jestli to užijeme...🙂
Ještě zvažuju koupit monitor dechu Nanny, ale stojí kolem 2tis, tak nevím nevím....Kámoška ho žádná neměla a to dokonce jedna měla předčasný porod, ba naopak mě od toho zrazují, panč prý to někdy začně pípat z ničeho nic, což by mě asi pořádně vyděsilo...☹ Co vy? Kupujete?

amona
autor
31. bře 2009

Tak já valím do sprchy a do hajan...Dobrouuuu! 😀

kocicinka
31. bře 2009

Ahojda, já monitor dechu nekupuji, doktorka mi řekla, že to má smysl když je dítko nedonošené nebo má nějaké problémy s dýcháním. Jinak to není třeba. Ale pokud někdo má penízky nazbyt tak proč ne. Kupujeme větší nesmysyly.

helulicek
31. bře 2009

Já ten monitor dechu mám, sice půjčenej, ale i tak bych si ho asi koupila, myslím, že sichr je sichr...aspoň budu klidněji spát, když už nic, tak toto bych si určo koupila

kocicinka
31. bře 2009

Tak pokud tě to udělá klidnější, tak to má určitě smysl. Někde jsem četla, že by s neměl používat déle než dva roky, nevím teda proč, že by ztrácel citlivost...?

unka7
31. bře 2009

Ahoj Holky,

já jsem monitor dechu neměla u první dcerky a teď ho taky nebudu pořizovat, pokud by náš brouček měl nějaké potíže, tak se dá rychle dokoupit

helulicek
1. dub 2009

Dobré ránko holky 🙂
k tomu monitoru dechu....ono je to na každým, já bych do toho šla pro klid duše... 😕

lenusinecka
1. dub 2009

bréé ránko, tak vy jste pokecaly ještě večer, no jo to já už nefunguju 😀
k tomu monitoru dechu - já ho nepořizuju, ale je to na každým, to je pravda - zase kdybych měla mít vše, tak se do bytu za prvé nevejdeme páč je tolika věcí na mimčo) a za druhé jsem taky slyšela, že začne pípat když se mu chce 😅 - jak říkám věc názoru.

jinak my máme pokoupeno většinou vše růžové a sem tam béžové 😉 - právě se chystám k dr. na UTZ tak doufám, že jsme stále holky a nepřirostl nám pindík,- páč teda kluka v růžovým bych ani nemusela 😀 😀

helulicek
1. dub 2009

Jéé, tak to ti závidím lenus, že jdeš na UZ, taky bych ráda viděla toho našeho drobka - nás ten poslední čeká po velikonocích. Tak držím pěsti ať jde drobek pěkně vidět a je vše ok..... 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru