Blíží se porod?

sandrasevcikova
29. pro 2020

Ahoj holky chci se zeptat dnes jsem 35+2. V neděli jsem byla na pohotovosti kvůli slabím kontrakcím a tam mi paní doktorka řekla že musím vydržet do neděle to budu 36+0 a to už mi klidně pomůžou abych porodila. Ale k otázce je to asi půl hodiny co ze mě opět odešlo kousek hlenové zádky a nevím jak to přesně popsat ale píchá mě v podbřišku a jde mi to až do pochvy. Nevíte jestli jet do porodnice že začíná porod nebo čekat podotýkám že plodová voda nedotýká teda asi nepoznám to protože nikdy mi plodová voda nepraskla vždy mi jí propichují. Děkuji za odpověď přeji hezký den

lida9
29. pro 2020

radsi 10x zbytecne nez jednou pozde...

jjasmina
29. pro 2020

Pro klid se jeďte zkontrolovat, nějak ale nechápu proč by vám měli pomoct k porodu tak brzy ve 36tt? Jinak mě praskla voda, tak jsem jela, ale co vím tak jsem měla v plánu jet až při pravidelných kontrakcich.Nebo si zavolejte do porodnice

sandrasevcikova
autor
29. pro 2020

@jjasmina mám 5ty porod a doktorka říkala že pokud neporodim v neděli tak že mi muzou pomoct já stejne rodim pokaždé 36tt

veruuu_kubesovic
29. pro 2020

@sandrasevcikova jen jeďte, já rodila sice jen 2x, ale pokaždé mi začal porod stejně - pravidelnými kontrakcemi, podruhé mi dokonce ani na příjmu nevěřili, že rodím...

jjasmina
29. pro 2020

@sandrasevcikova aha, já rodila jen jednou ve 40tt 🙂 ty jo 5, tak to by mě svihlo

sandrasevcikova
autor
30. pro 2020

@veruuu_kubesovic jedu na kontrolu teď volala jsem a řekli ať dorazím ráno tak pak pisnu jak sem dopadla

sandrasevcikova
autor
30. pro 2020

@jjasmina já nikdy dýl nevydržím

sandrasevcikova
autor
30. pro 2020

@jjasmina tak prý je zatím vše v pořádku jen můžu čekat porod každým dnem

jjasmina
30. pro 2020

@sandrasevcikova tak to jooo, já porodila přesně na termín, vyšlo to a to jsem ani neměla žádné příznaky , že se to blíží

agneska7
30. pro 2020

Tak já tohle měla od 35 TT a ještě horší posle a porod 40+3. No porod ve 36 TT bych si fakt vyvolat nenechala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru