Bolelo vás v těhotenství břicho při kašli?

liska01
29. říj 2014

Ahoj, jsem ve 23tt od neděle mám suchý kašel. Ač s ním válčím, tak včera jsem měla opravdu ošklivé záchvaty kašle a večer mě z toho bolelo břicho. Dneska se snažím moc nekašlat a když už to na mě přijde tak se schoulit do klubíčka, kdy to břicho tak nenatahuju. Ale dneska mě to břicho dost bolí. Není to nějaká ostrá bolest, spíš celkově přecitlivělé, takový nepříjemný tlak cítim. Měly jste to při kašli taky? Snažím se hodně ležet. Většinou najdu polohu ve které je mi dobře, tak si říkám, že to nic snad není. Taky mnohem víc cítim pohyby mimča. Prostě jsem z toho nervozní, tak by mě zajímalo jestli to břicho při kašli taky někoho tak trápilo. ☹

ladyhacek
29. říj 2014

já jsem 18+2. Měla jsem kašel a rýmu a hepčíkala jsem a měla jsem pichlavou bolest. Dnes jsme byla u doktora a říkal, že je to normální, že je to napínáním svalů a že si mám podržet břicho. Ale ty jsi v klubíčku tak nevím. Pokud by to bolelo hodně zašla bych za doktorem, ale snad to nic nebude 🙂
Jinak mě na kašel zabral jitrocelový sirup určený těhotným STOPKAŠEL. (měl by se brát 3x denně nějaká dávka a v lékarně říkali, že můžu víckrát, tak jsme brala 6x denně poloviční dávku a do dvou dnů se to zlepšilo.

liska01
autor
29. říj 2014

Já právě píchavou nemám, tu jsem měla taky při pšíkání. Tohle je prostě už takové celé přecitlivělé břicho. Snad to zítra bude lepší jinak asi budu muset zajít na pohotovost. 😒
Jinak Stopkašel mi v lékárně taky dali, ale zlepšení zatím nevidím. Dělala jsem si cibulovou šťávu, ale dneska už mi po ní bylo blbě, tak jsem přešla na cibulový čaj. Děda je včelař, tak mám poctivý med.
Chytla jsem to od kolegů. Byla jsem poslední, kdo to neměl, ale zato to mám teď tisíckrát horší... ☹
V 18tt jsem měla křeče podbřišku, tak jsem brala hořčík, tak jsem ho teď vyštrachala a snad taky trochu pomůže.
Hlavně chudák malá, vždycky po chrchlání se tam pak mele, rozhodně se jí to nelíbí.

ladyhacek
30. říj 2014

@liska01 zkus ještě zázvorový čaj mě ho můj praktický doktor doporučil. (čerstvý zázvor med a citron zalít vodou nechat 10 min louhovat a pak zázvor vyndat a co nejteplejší vypít). Manžel mě ještě nutil jíst lžíci medu, že je to přírodní antibiotikum.
Tak ať je lépe 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru