Bolesti v kříži, 33. tt. Co vám pomáhá?

luksek2233
6. srp 2023

Ahoj holky opět vas prosím o radu mam šilene bolesti v krizi pichlave bolesti nekdy se nemuzu ani hnout nesnesitelna bolest jsem 33tt co vam pomaha na bolest? Zkousela jsem sprchu masaze paralen ale to mi pomaha na chvili a pak zas už jsem z toho vyčerpana to trva uz 4 den jeste dalsi otazka ono jsem slysela ze jak me chytnou krize tak pry muzu uz rodit mate nejaka zkusenosti? Dekuji

pampeliska1313
6. srp 2023

Fyzio. Poradi Vám. Já mám od těhotenství zada v haji, fyzio jsem měla až teď dva roky od porodu a lepší, opravdu.

miryp
6. srp 2023

Mě zachraňoval v obou těhotenstvích těhotenský pás, bez něho mi vynechávala službu i kyčel.

luksek2233
autor
6. srp 2023

@miryp tehotensky pas nemam uz nevim co dal delat do toho mi nekolikrat dene tvrdne brisko jak bych mela prasknout tohle zazivam poprve :(

miryp
6. srp 2023

@luksek2233 a co na to říká tvá gyn? Předpokládám, že když už to máš 4. den, tak už jsi u ní byla, aby tě vyšetřila... Jinak pás se dá koupit ve zdravotnických potřebách např. Ale já bych tedy v kombinaci s tvrdnutím břicha nejprve řešila tu gyn...

luksek2233
autor
6. srp 2023

@miryp byla jsem tam pred tydnem na kontrole rekla mi ze pokud to bude horsi mam jit do nemocnice ze nema co mi poradit nez to ze mam pit magnesko a a pri nejhorsim jet do nemocnice coz mi nejak nepomaha :(

miryp
6. srp 2023

@luksek2233 píšeš, že křížové bolesti máš poslední čtyři dny, tzn., že se stav změnil oproti kontrole. Pokud ti řekla, že při zhoršení stavu se máš jet ukázat do porodnice, tak tam jeď. Já už bych tam dávno byla...

luksek2233
autor
6. srp 2023

@miryp No asi tam pujdu ta bolest je nesnesitelna

klokanka31
6. srp 2023

@luksek2233 Měla bys do nemocnice aby tě okoukli, mě když chytily křížové bolesti tak jsem rodila

miryp
6. srp 2023

@luksek2233 ne asi, jeď určitě.

luksek2233
autor
6. srp 2023

Dekuji vam za radu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru